Skocz do zawartości
Sheenek

Saints Row

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Gra wychodzi za kilka dni i nie znalazlem tematu. Kiedys nawet lubialem dla odstresowania pograc w poprzedniczki.

 

Moja kopia przyszla kilka dni przed premiera i pobawilem sie 30min, jak narazie jest przecietnie, moze troche sie rozkreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

712635296.jpg

Wymagania, zawyżone wg. mnie, ale gierka i tak nie dla mnie, wolę SR3 to moja ulubiona część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope. Nigdy nie przepadałem za SR ale to jest taki krindż, że aż niesamowite jak im się to udało. :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

 

 

Moja kopia przyszla kilka dni przed premiera i pobawilem sie 30min, jak narazie jest przecietnie, moze troche sie rozkreci.

Generalnie to już po obejrzeniu filmiku który zamieściłeś wygląda przeciętnie i nie za bardzo zachęca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Generalnie to już po obejrzeniu filmiku który zamieściłeś wygląda przeciętnie i nie za bardzo zachęca 

Zgadza sie, z sentymentu do poprzedniczek chcialem sam sprawdzic?

Na szczescie zlapalem za dobra cene i poleci po kosztach jak przejde lub odpuszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1725462245703307328/9DCE3E41D8651DC883F9807D6C103230B3DC6926/

https://opencritic.com/game/11879/saints-row

"Saints Row is rated 'Weak' after being reviewed by 79 critics, with an overall average score of 65. It's ranked in the bottom 28% of games and recommended by 49% of critics."

Edytowane przez Reddzik
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo, ale cóż ta seria nigdy mi się jakoś nie podobała. Mam nawet za Epica darmową "trójkę" i jeszcze ani razu nawet nie instalowałem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Słabo, ale cóż ta seria nigdy mi się jakoś nie podobała. Mam nawet za Epica darmową "trójkę" i jeszcze ani razu nawet nie instalowałem. :E

Ja akurat lubię trójkę z "naked" modami zawsze grałem w zwykłą, nie Remastered, fajnie się na gołych cyckach i bez majtek biegało po mieście. :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, kolejny Saints Row...

Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie:

14345727471768.jpg

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Stjepan666 napisał:

Ja akurat lubię trójkę z "naked" modami zawsze grałem w zwykłą, nie Remastered, fajnie się na gołych cyckach i bez majtek biegało po mieście. :E

Takie mody to akurat w każdej grze można zrobić. :E Właśnie mam ta zremasterowaną. Podobno fajnie to wyszło.

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ta gra nie interesuję :E Ale z jakiej paki słaba jak średnia 65 na open i 60 na meta. jak słaba to powinno być 30-35/100 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Mnie też ta gra nie interesuję :E Ale z jakiej paki słaba jak średnia 65 na open i 60 na meta. jak słaba to powinno być 30-35/100 :E

Czekamy na ocenę graczy jeszcze. :E

1 minutę temu, Jaycob napisał:

Takie mody to akurat w każdej grze można zrobić. :E Właśnie mam ta zremasterowaną. Podobno fajnie to wyszło.

 

Masz rację, ale okładanie dildem niemilców nago jest arcy śmieszne dla mnie. :E Cycki sobie podskakują, a oni dilda umierają. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nextgen baby! :E

Żarty na bok, ta gra jest technicznym bublem na każdej platformie.

Pop-in tutaj jest koszmarny. :E

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy mocniejsze konsole? Bo te obecne już stare i słabe ;p.

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to się kończy jak nie dają dynamicznej rozdzielczości na konsolkach, o natywnym 4k w stabilnych 30fps można pomarzyć :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak to mowia "Get Woke, Go Broke". Nowa generacja tworcow gier wlasnie takie badziewia bedzie tworzyc tylko. Czeka nas cudowna przyszlosc oczekiwania po 5-10 lat na gry ktore koniec końców są shitem. (Diablo 4 juz ma byc gra usluga jak Immortal :E)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jakim cudem takie coś dostaję takie oceny od recenzentów, że średnia w zależności od platformy i zliczania meta lub open obecnie wychodzi w zakresie 63-69 :E

Kuśwa ostatnio w końcu dograłem RE:3 tego Remake, dobrze się bawiłem, ale były i minusy, trochę rozczarowanie względem świetnego remake RE:2, więc i dałem 7/10. A tutaj wynika, że ten SR to gniot totalny, a oceny kosmos :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

65/100 w skali Cyberpunka bo nie ma nic innego do grania obecnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...