Skocz do zawartości
Sheenek

Saints Row

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

Było... Kilka postów wyżej.

Samej gry nie komentuję, bo od samego patrzenia oczy krwawią... dziwią mnie ludzie co w to grają.

No patrz, a fabularnie i gameplayowo az tak bardzo od Assassinow nie odstaje.

Kto jak kto ale ty akurat nie powinienes sie dziwic?

Taka mlocka na odstresowanie w ktorej tylko niektore questy czlowiek zapamieta a reszta tylko do odhaczenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Ja wiem każdy gra w co lubi, no ale ta gra to jest totalna porażka.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

Przepraszam. Ja wiem każdy gra w co lubi, no ale ta gra to jest totalna porażka.

Spoko, to nie uraza z mojej strony tylko stwierdzenie. Gram bo mam sentyment to SR i pisze jak moim zdaniem gameplayowo i fabularnie jest. Ty oceniasz tylko z zrzutow i porownan ktore nie daja ci pelnego obrazu, ba daja ci jedynie porownanie wizualne i faktycznie AC wyglada duzo ladniej. Ale poza tym to konstrukcja fabularna i sam gameplay jak napisalem jest porownywalny pomiedzy nimi. W obydwu seriach jest masa questow ktore tylko zapychaja gre, o poziomie mega niskim i nic nie wnoszacym do glownej linii. Sa tylko po to zeby byc jakas tam otoczka do powtarzalnego rozwleczonego gameplayu.

Pod pewnym wzgledem moge nawet stwierdzic ze w SR przynajmniej zdaja sobie z tego sprawe i obracaja wszystko w zart. Seria jest poprostu parodia ktora ma bawic pelna banalow, krindzu i glupoty.

I zeby nie bylo, sam tez lubie AC, gralem we wszystkie i tylko nie ukonczylem Odysei bo mnie zmeczyla glownie tym co juz w Valhalli naprawili na szczescie. Dla mnie i AC i SR sa dobrymi grami na odmozdzenie i malo zobowiazujace sesje pomiedzy innymi grami?

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną kilkanaście h grania.

Nie jest tak tragicznie. Rozbudowywanie swojego imperium nawet trochę wciąga, misje są dość różnorodne, ale 50% innych czynności to to samo i jest dość monotonne. Muzyka w radiu przyjemna. Model jazdy słaby. Grafika to chyba port z konsoli w niskiej rozdzielczości i robione upscale do PCtowej. W nocy tego tak nie widać i nawet ładnie wygląda, albo się przyzwyczaiłem :D Od czasu do czasu są zabawne dialogi/sytuacje/historie. Ogólnie jeśli ktoś lubi sandboxy typy GTA to można na lajcie popykać, bo na chwilę obecną nie ma chyba nic nowego w tym gatunku. Gra lekka, bez obciążania szarych komórek mózgowych :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IceMan75 

"można na lajcie popykać"

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, wejdź do np Xbox Store i zobacz na cenę.

289,00 zł i 419,00 zł, to chyba trochę za wiele jak na "można popykać" i "słaby port z konsoli" w 2022r.

Jeżeli to byłaby gra F2P to rozumiem wtedy Twój komentarz, w innym wypadku albo Ty ją za darmo dostałeś, albo ściągnąłeś, bo nie był byś tak pozytywnie nastawiony po wydaniu prawie 300zl na takiego kasztana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Big_Elvis napisał:

IceMan75 

"można na lajcie popykać"

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, wejdź do np Xbox Store i zobacz na cenę.

289,00 zł i 419,00 zł, to chyba trochę za wiele jak na "można popykać" i "słaby port z konsoli" w 2022r.

Jeżeli to byłaby gra F2P to rozumiem wtedy Twój komentarz, w innym wypadku albo Ty ją za darmo dostałeś, albo ściągnąłeś, bo nie był byś tak pozytywnie nastawiony po wydaniu prawie 300zl na takiego kasztana.

Masz rację, można zapłacić max. 50 zł

Ja gram na pożyczonej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całe i jasno stwierdzam, że gra jest spoko. Nic co zapadnie w pamięc, ale nie gniot, o którym tak ujadają stada baranów po kompilacjach bugów z YT.

Jak stanieje do 100zł to śmiało można zakupić i przeżyć przygodę w świecie Saints Row. Gra działała perfekt, buga miałem tylko jednego - jak wchodziłem do helikoptera to się robił ultra zoom. Naprawiło się po restarcie gry. 

Innych problemów brak.    Trochę krótka fabuła, ale momentami fajne zwroty akcji, super cutscenki, fajny klimat paczki gangsterów rozkręcających imperium.   

Nawet niezły  tuning aut,  strzelanie z giwer też spoko bo są fajne spam rakietnice,  jakieś odrzutowe granaty które wywalają w kosmos przeciwników i kilkanaście innych wynalazków.  Rozwałka spoko całokształtem.

Zbieranie kasy na budowę imperium i biznesy trzyma przy grze. Różnorodne wyzwania to samo.  Poboczne zadania i wydarzenia i dialogi do nich sprawiają, że nie ma nudy.

Miasto nocą robi wrażenie, grafika jest znośna, momentami ładna.

 

 

Gra nie ma mocnych wad.Odpalasz i bezboleśnie robisz niezłą przygodę w uniwersum Saints Rows, która musi stanieć.  Wszystko się trzyma kupy i działa - polecam jak stanieje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...