Skocz do zawartości
Passt

Liga Mistrzów UEFA 2022/2023

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ostatnie mecze 4-tej rundy fazy eliminacji. Jutro losowanie grup.

Uroczyście rozpoczynam wątek :szczerbaty:

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też były mecze 4 rundy eliminacji do LM. Tam niewiele brakowało,żeby Bach Bach Karabach się dostał do fazy grupowej LM :> Dzisiaj może do LM się dostać Bodo/Glimt :E, jeśli obronią jednobramkową zaliczkę. A jeszcze pomyśleć,że w zeszłym sezonie Norwedzy z Bodo dostali w I rundzie eliminacji oklep od Legii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pismaki z PL już mają sraczkę i będą tworzyć "sensacyjne" artykuły

Cytat

Blady strach padł na Olivera Kahna i spółkę, kiedy Giorgio Marchetti wyciągnął z koszyka kulkę z napisem "FC Barcelona". W Monachium dobrze wiedzą, że Robert Lewandowski na drugie imię ma "Nienasycony", a na trzecie: "Bezlitosny".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern-Barcelona będzie hitem fazy grupowej. 

Tam jeszcze jest Inter Mediolan, będzie to ciężka grupa.

Grupa H wygląda jeszcze na mocną z Paris SG, Juventusem i Benficą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kolejka za nami.

Robercik nie zawiódł i wcisnął 3 bramki. Za tydzień hicior w Monachium. 

Było kilka niespodzianek: 3 niemieckie drużyny przegrały swoje spotkania (wygrały Dortmund I Bayern). Podobnie przegrało Chelsea.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona jest moim zdaniem słabsza od Bayernu. Mogą nawet nie wyjść z grupy.

Z innych grup to Napoli szaleje. Wygrali 6:1 z Ajaxem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona we wczorajszym meczu słabo/średnio. Bez Lewandowskiego byłaby mocna lipa. Pewnie nie przejdą do dalszej rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy to drewniak jak nie wiem co. Liga mistrzów szybko zweryfikowała ile jest wart, to samo mecz z Realem w lidze. Wszyscy piali z zachwytu, że strzela na początku sezonu, co z tego, jak ładował bramki ogórkom. Popełnił 2 życiowe błędy, pierwszy to kontrakt na 5 lat, drugi to na starość iść do Barcy i zniszczyć status legendy w niemieckiej lidze. Jak chciał do Barcy to zamiast 5 letniego kontraktu, mógł podpisać 2-3 letni i wtedy przejść do Barcy w piku swoich umiejętności i formy, to dziś była by pewnie zupełnie inna sytuacja raz, że odszedł by z niemieckie ligi z godnością i zachował status, w Barcy już pewnie by coś osiągnął, a teraz to klapa, emeryt, odcinanie kuponów.

Edytowane przez demisen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, że Lewy to drewniak. Owszem nie jest to klasa Messiego czy Ronaldo, ale jeden z najlepszych napastników na świecie.

Potwierdza to nawet klasyfikacja Złotej Piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy nie wygra sam meczu, Lewy jest zależny od gry zespołu, od podań, popatrz na to, jak ma okazje to wygrywają czy to był Bayern czy nasza Polska czy Barcelona, a jak jego koledzy z zespołu grają jak grają i są problemy by nawet mu podać piłkę to cóż.
On, jak pamiętam mecz w Bundeslidze, miał jeden mecz gdzie przy asekuracji łącznie 5 przeciwników przebiegł piłką połowę boiska i strzelił gola, ale takie akcje były rzadkością, on żyje z podań z wykreowania okazji, czy to w obrębie 16tki, czy na 1m do pustej bramki, ale jak ma się Dembele, który jest egoistą, drybluje by zaraz stracić piłkę to nie dziwota, to samo było z Robbenem, że Barca gra jak gra. Lewy nadal dobrze gra i będzie jeszcze grać, ma do tego predyspozycje, on jest tzw lisem pola karnego, kompletnym napastnikiem- wrzucając pojęcia z Football Managera, on nigdy nie będzie dryblerem takim jakim jest Messi, ale ma zdolności by zagrać piłką do kolegi, otworzyć drogę do bramki, przytrzymać piłkę, obrócić się z nią, strzelić obiema nogami, już nie wspomnę o pamiętnym meczu z Wilkami gdzie strzelił 5 bramek w 9 minut!
To jest moje zdanie, to nie jest żadne drewno, czy jak to tam się określa i co ma "Autor" na myśli. Każdy ma inny styl gry, CR7 RL9 czy Messi, przecież Messi nie będzie strzelać z baniaka bramek co nie? on zazwyczaj był pod piłką, kreował swoimi podaniami akcje zespołu, wykańczał, w tym był genialny, Lewy czy Ronaldo to inni zawodnicy. Co do bycia pod piłką, to można bardzo łatwo zobaczyć jak Lewy się cofa, bo widzi, że koledzy sobie nie radzą z kreowaniem okazji, szuka piłki, wtedy to oznacza, że drużyna źle gra, mecz się nie układa po myśli itp. Barca ma młodych wilków, Real ma już dorosłych facetów, było to widać w El Classico, taki Luka Modric na tle Pedriego czy innego, oni muszą się ograć, zgrać itd, można by zrobić zamianę Benzema za Lewego, i czy nagle Barca grała by lepiej w tym meczu jakby mieli Benzemę? No nie, to Lewy miałby zapewne więcej okazji i szansę do zdobycia gola, jaką miał Benzema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Reddzik mi tego wszystkiego nie musisz tłumaczyć, bo ja to wiem.

Chodzi mi o to, że nazwanie Lewandowskiego wybitnym drewniakiem to jest trollowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Passt Ty o tym nie pisałeś, ale post wyżej. Ja to napisałem ogólnie, i nie chciałem go cytować. Mnie to też denerwuje, a to nie tylko przez to, że jestem jego kibicem, ale oglądałem mecze Bayernu z nim, a teraz przerzuciłem się na Barcę, widzę kiedy gra mu nie idzie, a kiedy jest ok, tak jak napisałeś to nie jest typowe „drewno”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Barcelona słabo w porównaniu do bawarskiego walca.

Będą grać w Lidze Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Lewy znowu nic nie ugrał, oj zamiast do złotej piłki to czas ustawić się w kolejce po emeryturę do ZUS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2022 o 09:21, Passt napisał:

No i Barcelona słabo w porównaniu do bawarskiego walca.

Będą grać w Lidze Europy.

Czyli tkwią w tym samym punkcie co w zeszłym sezonie.

Mnie jakoś LM nie emocjonuje, bardziej w tym sezonie jednak LKE, gdyż ciekawe jest to czy nasz Lechu Poznań wyjdzie z grupy :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Spl97 napisał:

Mnie jakoś LM nie emocjonuje, bardziej w tym sezonie jednak LKE, gdyż ciekawe jest to czy nasz Lechu Poznań wyjdzie z grupy :E.

Na grę Lecha nie mogę patrzeć ,bo  mi krwawią oczy . W porównaniu do Ligi Mistrzów, Lech Poznań to jest liga podwórkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem masz rację,że Lech i ogólnie cała Ekstraklasa to liga podwórkowa. Ba,nawet Lech w niedzielę dostał kolejny w tym roku (czwarty w br. o ile się nie mylę - bo dwie ligowe,jeden w finale pucharu Polski i jeden w superpucharze Polski) oklep od Rakowa Częstochowa :E (chyba jedynego polskiego klubu,na którego się da jako tako popatrzeć).

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oklep od Rakowa, ale come back z Villarealem :E 
Piękna sprawa i uważam, że nawet jak na drugi garnitur Hiszpanów to ten wynik jest i tak bardzo przyzwoity. Oj dawno się nie cieszyliśmy z wyjścia z fazy grupowej jakiegoś rodzimego klubu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta,cieszmy się tym zwycięstwem,bo na następny triumf jakiejkolwiek polskiej drużyny nad jakąkolwiek hiszpańską drużyną w pucharach poczekamy dziesiątki lat. ;)
Szczerze to oglądając ten mecz widać było po Villarrealu,że mieli na ten mecz głęboko wylane,skoro w zasadzie grali już o nic,bo szybko te 1 miejsce w grupie zapewnili. Gdyby tak nie było,to by Lechu nawet remisu nie wyciągnął,a wtedy to dalej przeszliby Żydzi z Beer Szewy :E,z którymi Lech nie potrafił wygrać,dwukrotnie remisując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po dzisiejszych losowaniach?

Hitów nie brakuje,ale mnie przykuło moją uwagę to,że Lechu w LKE będzie miał wyprawę za koło podbiegunowe ;). Ta,trafili na Bodo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Spl97 napisał:

Jak wrażenia po dzisiejszych losowaniach?

W zasadzie nie ma już słabeuszy i parę ciekawych potyczek będzie.

Dla mnie niespodzianką jest obecność Club Brugge w tej fazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa mecze 1/8 finału.

Bayern bez Lewandowskiego to moim zdaniem już nie to samo co z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważniejszy według mnie będzie jutrzejszy dzień,ciekaw jestem jak sobie Lechu Poznań za kołem podbiegunowym poradzi :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych meczy 1/8 finału Real pokazał moc, natomiast Bayern juz nie jest taki dziarski jak był z  Lewandowskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Coś w tym jest. a) W HDR Game kalibrator Windows pokazuje 465 nitów, a w HDR default można ustawić w Win 1000+.  ALE b) jak mierzę światłomierzem z telefonu (okienko 1%), to w HDR default mam 800 luxów, w HDR Game 1750 luxów.     @PiPoLiNiO Zmierz oczami  to okienko w HDR i HDR Game z tego filmu. Bez problemu widać, że jest jaśniejsze w HDR Game.
    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać   
    • Pokazałem wykresy ale prawda jest tylko jedna - TO NIE JEST TO SAMO "If we look at the common peak white luminance measurements you can see what impact the ‘APL stabilize’ setting is having in this area too. Only the HDR Game and Vivid modes reach up to the panels >1000 nits capability, getting to 1072 nits maximum as the setting is on ‘high’. The other 3 modes all cap out at around 484 nits where it’s set on ‘middle’." I zanim zapytasz "to czemu nie ustawił na APL HIGH pozostałych trybów?" bo ch. dają i tak nie przekroczą 480 peak nitów.   Tylko HDR Game oraz HDR Vivid mogą osiągnąć Peak 1000 w trybie APL HIGH. Potwierdziłem to też po rozmowie z kolesiem który napisał recenzje na TFTcentral i jak ustawisz "domyślny HDR" w APL HIGH to masz max peak w okolicach 480 nitów! Czyli TrueBlack 400!☠️   Mam przyjechać do ciebie z kalibratorem aby pokazać czarno na białym że zwykły HDR z APL HIGH to nie jest tryb Peak1000?    
    • @Camis masz wypowiedź mentzena o tym co dokładnie powiedział na temat tego poboru tylko mężczyzn?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...