Skocz do zawartości
Jaycob

Assassin's Creed Mirage

Rekomendowane odpowiedzi

FblO14_WAAAbGEP?format=jpg&name=4096x409

Fbi4-Pd-Xo-AABYP7.jpg


Fbi4-Ped-Xk-AIq2dc.jpg

Alibaba i 40 rozbójników. Brzmi jak DLC.

W ogóle oczekiwań nie mam, ale jak ma być to restart to może jakiś promyczek nadziei przy tym projekcie będzie. Mam nadzieję, że nie będzie to taki zapychacz jak ostatnie AC.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Asasyn i 40 DLC. 

Jak Valhalla mi się podoba, głównie przez fantastyczny setting, ale i ok resztę (fajna eksploracja oparta częściowo na points of interest i wątek główny ma swoje momenty), tak gameplayowy powrót do korzeni serii i arabskie klimaty zupełnie do mnie nie trafiają.

Edytowane przez Lypton
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby pójść w jakieś kosmosy, roboty itp a nie wiecznie ta starożytność.

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcę pełnego powrotu do starej struktury gry, chcę żeby nadal były tu elementy RPG, rozwój bohatera i zbieranie broni i zbroi, choć bardziej w stylu Valhalli niż Odyssey.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko ma zostać wywalone. W zestawie z rimejkiem AC1, to i pree ordera biere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"no more level system"

Bez levelowania? Zero grindu? - brzmi aż za dobrze. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tomek1623 napisał:

Nie wszystko ma zostać wywalone. W zestawie z rimejkiem AC1, to i pree ordera biere.

Też liczę na ten remake jedynki, oby bez Desmonda i wątku współczesnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Jaycob napisał:

Bez levelowania? Zero grindu? - brzmi aż za dobrze. :E

Nie wiem, jak to było w Odyssey, bo setting mnie odrzucił, ale w Valhalli od mniej więcej Lundenu, miałem zalecany poziom przebity już o tyle, że region zrobił się "zielony", a im dalej w grę, tym różnica rosła na moją korzyść. Bez przesadnego czyszczenia mapy. Na razie rozgrywkę zakończyłem w Kent na 220 poziomie,  gdzie wymagania lokacji to 130. Pewno robiąc sam główny wątek, zawsze będzie się po bezpiecznej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo niech znowu zrobią jedno miasto z nie jakieś mapy giganty z miliardem znaczków. Jakaś skondensowana akcja a nie to wszystko takie rozmyte i nijakie, potem jeszcze 20 dlc żeby dokończyć historie. Ale kogo ja tutaj oszukuję, pewnie będzie znowu reskin i powtórka z rozrywki. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Lypton napisał:

Nie wiem, jak to było w Odyssey, bo setting mnie odrzucił, ale w Valhalli od mniej więcej Lundenu, miałem zalecany poziom przebity już o tyle, że region zrobił się "zielony", a im dalej w grę, tym różnica rosła na moją korzyść. Bez przesadnego czyszczenia mapy. Na razie rozgrywkę zakończyłem w Kent na 220 poziomie,  gdzie wymagania lokacji to 130. Pewno robiąc sam główny wątek, zawsze będzie się po bezpiecznej stronie.

W Odyssey musiałem dużo grindować, nie ważne jaki masz ekwipunek czy umiejętności, ale i tak padałeś na 1-2 hity od przeciwnika z czerwoną czachą tylko dlatego, że miał nieznacznie (w zależności jaki poziom trudności ustawisz) wyższy poziom.

 

Ale masz rację - w Valhalli jest tego trochę mniej.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być gra na pc, konsole i telefony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valhalla pod tym wzgledem byla calkiem inna od Odyssey. Wlasnie ten aspekt w ACO mnie tak zniechecil ze jako jedynego AC nie ukonczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanfary

FblO13TXwAAqucC?format=jpg&name=4096x409

 

Edytowane przez Tomek1623
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wyciek. :E  Ubi Forward za 9 dni się obejrzy, mam nadzieję, że reszta także się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

"no more level system"

Bez levelowania? Zero grindu? - brzmi aż za dobrze. :E

Może po prostu będzie ale pod inną nazwą, ale oficjalnie to nie ma :E  

3 godziny temu, bbandi napisał:

Mogliby pójść w jakieś kosmosy, roboty itp a nie wiecznie ta starożytność.

XIVw i wojna Polsko -Krzyżacka dodatkowo dodać wątki templariuszy, przecież u nas też byli jak i Joanici no ale to chyba nie było by atrakcyjne dla większości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie. Liczę na faktyczny powrót do korzeni.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setting mnie tak nie jarał od czasów Origins, taka odskocznia od schematów 3 ostatnich tytułów dobrze zrobi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, frog67 napisał:

XIVw i wojna Polsko -Krzyżacka dodatkowo dodać wątki templariuszy, przecież u nas też byli jak i Joanici no ale to chyba nie było by atrakcyjne dla większości. 

Nie jestem ekspertem ale nie wiem czy ten okres czy wgl Polska była by ciekawym setingiem dla gracza poza sam mym faktem ze jest, to nasz kraj. Jedyny okres historyczny jaki widzę potencjał, to gdyby kiedys zdecydowali sie na orkes 2 wojny światowej i szukali jakiegoś miasta pod okupacją ale i tutaj pewnie wygrał by Paryż   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bbandi napisał:

Mogliby pójść w jakieś kosmosy, roboty itp a nie wiecznie ta starożytność.

Nie da się uniwersum Assasin`a umieścić w przyszłości. Każda odsłona jest  eksploracją przeszłości  poprzez współczesnych potomków/członków bractwa za pomocą  jakiegoś urządzenia

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość valhali,odyssey i questów polegających na kradzieży konia z obozu.niech chociaż będzie ta gra podobna do Black flaga bo to ostatni dobry asasyn.czuje klimat revelations ,świetna gra i klimatyczny asasyn.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile z tego się potwierdzi:

Fba-Coiv-Xw-AAzdk-D.jpg

JS napisał na tweterze:

Cytat

A person familiar tells me parts of this new Assassin's Creed leak are true (such as the name and the other stuff Bloomberg has already reported: spring 23, Baghdad, back to AC basics) and other parts are not ("multiple cities to explore")

Czyli też robią 2 jednocześnie?

 

Jak ja bym chciał aby skupili się na stealth tylko.  Ale kurde znając Ubi aż nierealne te wycieki. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, blubaju napisał:

Nie da się uniwersum Assasin`a umieścić w przyszłości. Każda odsłona jest  eksploracją przeszłości  poprzez współczesnych potomków/członków bractwa za pomocą  jakiegoś urządzenia

Da się. Wątek eksploracji przeszłości już teraz jest tak zredukowany, że mogłoby go nie być wcale.

 

Mniej gówno-zapychaczy na mapie, wywalić walki z Meduzami i innymi, won z przegiętymi fantasy perkami. Za to skoncentrować się na dobrze napisanych postaciach i przyzwoitym scenariuszu. Bo od 2 to jest równia pochyła. Wtedy możemy rozmawiać.

Ale to są partacze z Ubi, więc nie ma co się nastawiać.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jaycob napisał:

Ciekawe ile z tego się potwierdzi:

Fba-Coiv-Xw-AAzdk-D.jpg

JS napisał na tweterze:

Czyli też robią 2 jednocześnie?

 

Jak ja bym chciał aby skupili się na stealth tylko.  Ale kurde znając Ubi aż nierealne te wycieki. :E

860 W Bagdadzie, czyli co teraz arabem gramy? W sumie to te, stare części to byli templariusze kontra asasyni. No takie religijne klimaty. W tej nowej trylogii w sumie to zaorali, więc pewnie w tej nowej części będą udawać, że to jednak konflikt jedi kontra sith, czy co? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...