Skocz do zawartości
Jaycob

Assassin's Creed Mirage

Rekomendowane odpowiedzi

Sam wyśmiewałem ten "powrót do korzeni" ale pod wieloma względami im się udało. Recenzje mówiące o zmarnowanym potencjale to chyba piszą Ci którzy by chcieli aby ta gra była rozciągnięta do granic możliwości jak valhala czy odysey.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto ograć tego AC Mirage? Chodzi mi głównie o fabułę, czy ta historia jest choć trochę wciągająca? Aktywności poboczne mnie nie interesują.

Jest za free do 30 kwietnia, ale czasu na granie mam teraz tylko tyle, że musiałbym w te kilkanaście dni grać tylko w to i myślę czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie w Mirage historia i dialogi są zupełnie bezwartościowe. Natomiast otwarty-zwarty świat oraz mechaniki godne są 30 godzin gry.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Sawyer1916 napisał:

Warto ograć tego AC Mirage? Chodzi mi głównie o fabułę, czy ta historia jest choć trochę wciągająca? Aktywności poboczne mnie nie interesują.

Jest za free do 30 kwietnia, ale czasu na granie mam teraz tylko tyle, że musiałbym w te kilkanaście dni grać tylko w to i myślę czy warto.

Czytajcie ze zrozumieniem ;) Za darmo możesz pograć do 30 kwietnia, ale grać możesz przez pierwsze 2 godziny, tak, że zapomnij o przejściu całej gry. Równie dobrze możesz kupić grę, zagrać niecałe 2 godziny i zwrócić.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A to dzięki za wyjaśnienie 🙂 Sprawdzę więc, zobaczę czy podejdzie.

Edytowane przez Sawyer1916

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zagrałem w te darmowe 2h Assassins Creed Mirage, tak mi się spodobało, że kupiłem w kliencie ubisoftu za 119 zł pełną wersję. Promocja w tej cenie jest do 24 kwietnia do 12:00, niższej ceny nie znalazłem.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zagrałem i niczym się ta cześć nie wyróżnia. Kolejne kopiuj/wklej w innej sceneri. A te nadal drętwe dialogi i mocap przyprawiają o młodzi. Niby w RED maja to  poprawić i to będzie ost szansa dla tej gry ode mnie. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam chyba pominę Mirage, bo po przeczytaniu recenzji, wiem, że to tytuł nie dla mnie 🙄 Tak samo poczekam na kolejną część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu potrzeba innowacji a nie pierdololo o powrotu do korzeni. Czyli zwykły recykling. Właśnie kiedyś jak te gry wychodziły były czymś nowym i to robiło robotę, a dziś to już coś co było i niczym nie zaskakuje. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak, tylko to jest Ubisoft i oczekiwanie od nich czegoś nowego co będzie dobre kłóci się ze sobą. Obecny Ubisoft to cień samego siebie - w sumie jak większość korpo, które nie mają za bardzo pomysłu na siebie. Ja po Mirage oczekiwałem "aż" powrotu do korzeni i to dostałem, na więcej nie miałem ochoty bo po co się oszukiwać i łudzić - znam ich "możliwości" na przestrzeni lat i po prostu mierzę siły na zamiary.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Phoenix. napisał:

Tu potrzeba innowacji a nie pierdololo o powrotu do korzeni. Czyli zwykły recykling. Właśnie kiedyś jak te gry wychodziły były czymś nowym i to robiło robotę, a dziś to już coś co było i niczym nie zaskakuje. 

Zarżneli kurę znoszącą złote jajka i zrobili z tego tasiemca. Tu już nawet gruntowne zmiany nie pomogą wg mnie. Obrzydzili tą serię prawie wszystkim. Unity to ostatnia część która miała w sobie to coś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
53 minuty temu, Phoenix. napisał:

A ja zagrałem i niczym się ta cześć nie wyróżnia. Kolejne kopiuj/wklej w innej sceneri. A te nadal drętwe dialogi i mocap przyprawiają o młodzi. Niby w RED maja to  poprawić i to będzie ost szansa dla tej gry ode mnie. 

Ja byłem sam sceptycznie nastawiony, ale mogę im przyznać rację że był powrót do korzeni, było więcej assasyna w assasynie :)  . O dialogach i fabule się nie wypowiadam, bo po trylogii z Ezio, to już było pomieszanie z poplątaniem i skipowanie każdej cutscenki. I tak to jest z grami Ubi je trzeba lubić, niektórzy grają w kolejne FC gdzie dla mnie 4 niczym nie różniła się od FC3 w którego grało mi się świetnie, ale było to kopiuj/wklej. Wiem że tak samo jest z AC, ale po prostu lubię ten gameplay i bieganie pod dachach :) 

I tutaj jeszcze przyznam rację @caleb59 że korpo idzie w ilość a nie jakość. Pracuję w branży w ogóle nie związanej z grami, ale po przejęciu firmy przez korpo widzę to na własne oczy :) 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótki i małoobszarowy ten powrót do korzeni 😁

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Bo to był projekt poboczny, moim zdaniem i tak udało im się osiągnąć zamierzony cel, wcześniej zrobili tylko jedno DLC do Valhalli o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, amp41 napisał:

Krótki i małoobszarowy ten powrót do korzeni 😁

Ale akurat to przynajmniej w moim mniemaniu wyszło na +. Wolę taki powrót do korzeni, niż grę rozwleczoną do granic możliwości z pierdyliardem ptasich odchodów do zbierania :) 

8 minut temu, caleb59 napisał:

wcześniej zrobili tylko jedno DLC do Valhalli o ile dobrze pamiętam.

chyba dwa były, o paryżu i z tymi druidami... mimo że posiadam wersję Ultimate to podstawkę przechodziłem ok. 2 lat :) a dlc nie ruszyłem, bo centralnie bym chyba zwymiotował :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, FataIity napisał:

Zarżneli kurę znoszącą złote jajka i zrobili z tego tasiemca. Tu już nawet gruntowne zmiany nie pomogą wg mnie. Obrzydzili tą serię prawie wszystkim. Unity to ostatnia część która miała w sobie to coś. 

Dla mnie również AC Unity i Syndicate to były ostatnie Asasyny, które miło wspominam i nawet planuje je sobie odświeżyć. Po premierze Origins w jakimś stopniu byłem zachwycony, ale zachwyt szybko opadł po kilkunastu godzinach w grze i później już tylko nuda, idiotyczne zadania poboczne i to samo w Odysey i Valalli.

3 godziny temu, caleb59 napisał:

Bo to był projekt poboczny, moim zdaniem i tak udało im się osiągnąć zamierzony cel, wcześniej zrobili tylko jedno DLC do Valhalli o ile dobrze pamiętam.

Do Valhalli były 3 DLC Świt Rasgnaroku, Oblężenie Paryża i Gniew Druidów.

https://store.ubisoft.com/eu/assassins-creed-valhalla-dlc?lang=en-PL&lang=en_PL

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kupiłem sobie tego Assassina i jeszcze jedną gierkę, jakby ktoś nie wiedział to jest dość spora promocja na gry Ubi 
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/legendarna-wyprzedaz-w-ubisoft-store-az-40-zl-znizki-na-dowolne-zakupy-powyzej-80-zl/

Nowi Settlersi - 40zł, Valhalla - 50zł, Odyssey - 40
Tak się powinno gry kupować, pół roku po premierze, po kilku patchach za 60zł a nie bety za 320.

Edytowane przez GTM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Valchalla to gniot szkoda czasu na takie badziewie. Mirage było fajne. A ten nowy to pewnie kolejne guano pewnie będą jakieś statki kosmiczne totalny syf.

• Confused 3
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gta100 Valhalle 2 razy przechodzilem. Za drugim razem wyczyscilem z 70% mapy. Gra spoko, jedyne minusy to te co zawsze maja ubi gry, walka drewniana, mapa za duza. Moze dolozyl bym jeszcze itemki, jakos mi nie podchodzily-wole te z oddyssei albo origins.

Ale gra spoko

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba się skuszę na Mirage, z Valhalli mi jeszcze ostatnie DLC zostało, ale już się ciągnie (Druidzi i Paryż były lepsze).

Dobrze widzę, że w Deluxe nie ma dodatkowych misji ani nic fabularnego a tylko skórki i itemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma dodatkow fabularnych do dodatku :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.05.2024 o 20:34, gta100 napisał:

Valchalla to gniot szkoda czasu na takie badziewie. Mirage było fajne. A ten nowy to pewnie kolejne guano pewnie będą jakieś statki kosmiczne totalny syf.

Zgadzam się Valhalla to Crap ostatnich lat. Wielkie rozczarowanie.  I oczy bolą jak czytam że niektórzy grę przechodzili 2x :) 

Mirage bardzo udany. W końcu stary dobry Asasyn = prawie jak Hitman. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi