Skocz do zawartości
komputronik

Tusze i tonery Accurra w świetnych cenach!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Cześć, dzisiaj tylko w aplikacji mobilnej wystartowały promocja weekendowa. Aby skorzystać z rabatu należy użyć kodu rabatowego: weekend Wszystkie produkty dostępne w promocji -> TUTAJ Przykładowe produkty dostępne w promocji: MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X 8G GDDR6 za 1799 zł Zotac GeForce RTX 4060 Ti Gaming Twin Edge 8GB GDDR6 za 1699 zł Zotac GeForce RTX 4070 Ti Gaming 12GB GDDR6X za 3349 zł MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC 16GB GDDR6X za 3689 zł Zotac GeForce RTX 4070 SUPER Twin Edge OC 12GB GDDR6X za 2849 zł Promocja obowiązuje wyłącznie w aplikacji mobilnej i trwa do 25 lutego 2024 roku lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Wybrane produkty mają limit sztuk, które możesz kupić, o maksymalnej liczbie sztuk poinformujemy Cię w koszyku.
    • Dzisiaj tylko w aplikacji mobilnej znajdziecie karty graficzne w niższych cenach Aby skorzystać z rabatu należy użyć kodu rabatowego: weekend MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X 8G GDDR6 za 1799 zł Zotac GeForce RTX 4060 Ti Gaming Twin Edge 8GB GDDR6 za 1699 zł Zotac GeForce RTX 4070 Ti Gaming 12GB GDDR6X za 3349 zł MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC 16GB GDDR6X za 3689 zł Zotac GeForce RTX 4070 SUPER Twin Edge OC 12GB GDDR6X za 2849 zł W promocji jest prawie 100 kart graficznych, wszystkie modele znajdziecie pod tym linkiem TUTAJ
    • Trafna uwaga. Mam dostęp do UEFI i już wrzuciłem na samą górę USB HDD. Chyba o to chodziło, zgadza się?           Problem w tym, że czasami człowiek, nie orientuje się, że może być lub powinno być znacznie szybciej/lepiej i będzie korzystał z niewydajnego rozwiązania. Ale, może masz rację, powinienem spróbować, a dopiero później coś wymieniać, skoro pod nosem mam wszystkie podzespoły.   Rozumiem, że na na dysk w kieszeni powinienem wrzucić jakiś instalator Windowsa i wpiąć do kompa, aby ten system zainstalować?
    • O tym to ja też pisałem w tym temacie 
    • Dziwnie to dobrałeś, bardzo dziwnie. Połączenie tego LF z tymi wentylami Lian Li jakoś mi się już gryzie. Jak już, to może weź cały pakiet Lian Li. Nie potrzebujesz też AiO 420 do 7800X3D.  Druga sprawa wentyle Lian Li. Może daj sobie w wersji Reverse na dół obudowy. Trzecia sprawa - gdzie kontroler Lian Li? Jak chcesz podłączyć te wentyle i jak nimi sterować?  Ogólnie pod względem wizualnym strasznie to rozjechane będzie jak nie dasz tam białego AiO. Cenowo też masz trochę porażkę. Za 600 zł mniej masz https://proline.pl/koszyk/28ca76d5 Wszystko w bieli, PSU z kablami w bieli, GPU w bieli, chłodzenie + wentyle reverse na dół w bieli (możesz dodać sobie +3 sztuki na bok obudowy), kontroler Lian Li razem z chłodzeniem. Konfiguracja moim zdaniem o niebo lepsza i jeszcze tańsza.   
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...