Skocz do zawartości
Jaycob

Assassin’s Creed Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Zas napisał:

KingKonga to chyba cała japońska armia nie pokona. :E K... jakie to jest przegięte. Ludzie narzekali, że poprzednie Asasyny przechodziły się same, bo kontry, bo wystarczyło klikać LPM... przecież przy tym czymś poprzednia formuła jest finezyjna i rozbudowana :D 

Z Godzilla se poradzili to z takim kongiem popierdółką, to lajtowo, obwiązać butlami z freonem, pójdzie na dno... wróć... wystarczy go do wody wrzucić, lub pułapkę z fentla założyć 😁

@tomekpcl dlatego na poprzedniej stronie pytałem, jak to będzie wyglądać ale jeden kolega mnie uspokoił i późnej twórcy też, że wybór postaci będzie w praktycznie każdym momencie, bo jak by trza było w połowie czy większości grać bambo to bym odpuścił, bo z assasinem miało by to mało wspólnego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, tomekpcl napisał:

Dlatego będę grał babką.

Wiele misji ma być podobno tak zrobionych, że wybór będzie iluzoryczny i będziesz musiał grać Tankiem. Na pewno nie będzie tak, że będziesz sobie go mógł olać całą grę, ty nie-inkluzywny rasisto! 

Edytowane przez TmK
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było gdzieś mówione, że to będzie zupełnie inny wybór postaci niż w takim Odyssey/Valhalla, gdzie raz wybraną postacią grało się do końca. Tutaj ma być dynamiczny system i niektóre misje fabularne mają wymuszać na graczach konkretnego bohatera/bohaterkę i tylko tą postacią daną misję ograsz. Normalny free roam po mapie czy zadania poboczne  już wedle uznania kim chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja tam będę ogrywał ile się da tą tajemnicza postacią:szczerbaty:

Edytowane przez Godlike_(UT)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, o co ta cała drama. Przecież w grze mamy widok zza pleców - generalnie twarzy głównego bohatera nie widać. Można sobie wyobrazić, że jest np. zielony w kropki bordo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, tgolik napisał:

Nie wiem, o co ta cała drama. Przecież w grze mamy widok zza pleców - generalnie twarzy głównego bohatera nie widać. Można sobie wyobrazić, że jest np. zielony w kropki bordo.

To tak jakby napisać że wygląd samochodu nie ma żadnego znaczenia bo go nie widzisz podczas jazdy, zawsze można sobie wyobrazić że się jedzie czerwonym Ferrari.

• Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, caleb59 napisał:

Było gdzieś mówione, że to będzie zupełnie inny wybór postaci niż w takim Odyssey/Valhalla, gdzie raz wybraną postacią grało się do końca. Tutaj ma być dynamiczny system i niektóre misje fabularne mają wymuszać na graczach konkretnego bohatera/bohaterkę i tylko tą postacią daną misję ograsz. Normalny free roam po mapie czy zadania poboczne  już wedle uznania kim chcesz.

Przecież w Valhalli w każdej chwili mogłeś zmienić postać. Pewnie będzie jak w Syndicate z bliźniakami. Będzie się grało kim będziesz chciał chyba, że się odpali jakieś zadanie przeznaczone dla konkretnej postaci.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, GTM napisał:

To tak jakby napisać że wygląd samochodu nie ma żadnego znaczenia bo go nie widzisz podczas jazdy, zawsze można sobie wyobrazić że się jedzie czerwonym Ferrari.

Dla mnie nie liczy się wygląd tylko szerokość i wysokość, żeby samochód fajnie zmieścił się w garażu.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, tgolik napisał:

Panie, a może da się jakiś filtr zrobić w reshade, :E Tylko co z tego? Fabuły ani cut-scenek to nie zmieni.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skórka różowa będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fd50e2bbc1a16b82e679f65d80a33e09b799f26b

• Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

w7olBjgKrvaXRY9G.jpg

Natury nie oszukasz :) 

Plus unikalne video z treningu młodego Yasuke, 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jak co ale  czarni to jednak twardzi są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytaj sobie komentarze pod tym śmieszkowym video :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmieszna ta petycja, wystarczy nie kupować gry.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od czasu jak o grze zrobiło się głośno, to wokeiści na Wikipedii zaczęli się bawić w zmienianie historii. ;)

A napisanie że murzyn w Japonii nie był samurajem, tylko sługą, to vandalism

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.07.2024 o 22:06, Godlike_(UT) napisał:
Cytat

"Warto dodać w tym miejscu, że seria Assassin's Creed nigdy nie odtwarzała realistycznie przedstawianych epok, oferując masę odstępstw czy wręcz absurdalnych koncepcji, związanych chociażby z motywami science fiction".

Że co? Jak tworzy się fantastykę osadzoną w danym okresie historycznym, to trzeba wiernie odzwierciedlać ten okres historyczny, bo to są fakty. Fikcją będą jedynie elementy fantastyczne, ale i to musi rządzić się określonymi prawami i być spójne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego niedługo będziemy skazani na klikanie w banana, bo każdy, kto pokusi się o coś ambitniejszego, będzie musiał kopać się z koniem.
Dobiliśmy jakiegoś absurdu. Robię grę o bananie w glanach i hełmofonie i... nikomu nic do tego. Moja kasa, moi ludzie, mój czas, moje ryzyko.
Jeszcze tego brakuje, żeby inni decydowali, jaką to ja grę mam zamiar wyprodukować. Absurd.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Robię grę o bananie w glanach i hełmofonie i... nikomu nic do tego. Moja kasa, moi ludzie, mój czas, moje ryzyko.
Jeszcze tego brakuje, żeby inni decydowali, jaką to ja grę mam zamiar wyprodukować. Absurd.

No właśnie, to absurd że do zachodnich studiów growych wpuszczają ludzi od DEI, jak również płacą grubą forsę za 'konsultacje' z firmami pokroju Sweet Baby Inc i oni dyktują twórcom co mają robić, co jest złe, a co jest dobre. ;) 

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na ból dupy po premierze Kingdom Come Deliverence 2.  Z tego co pamiętam Daniel Vavra się bronił po premierze jedynki jak go atakowali o rasizm, mówiąc co jest rasistowskiego w mówieniu prawdy, robię grę historyczną i w średniowiecznych Czechach nie było czarnoskórych. Teraz pewnie będzie jeszcze gorzej, przez te kilka lat jednak wiele się zmieniło, nie chce mi się wierzyć, że się poddał jakimś "konsultacjom", chore czasy.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest miejsce, by ponownie wkleić to dzieło :E 

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi