Skocz do zawartości
Ayh

Pętla automatyczej diagnozy komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakieś półtora miesiąca temu miałem problem komputerem (resetował się) - winowajcą był zasilacz, a dokładniej uszkodzony kabel. Kupiłem nowy - wszystko działało pięknie. Wczoraj w nocy zainstalowałem win 11 (denerwowało mnie, że codziennie przy rozruchu wyskakuje okienko z informacją o instalacji nowego systemu, wiec machnąłem ręką, co może być nie tak) Z tym, że system się nie zainstalował. Przy instalacji zawiesił się na logo płyty głównej i od tego momentu restartuje się i wyświetla "automatyczna diagnoza komputera" Jak zwykle jak problem to najlepiej na pclab. Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie jak rozwiązać problem.

Edit; wyłączyłem komputer przyciskiem power on. Po ponownym włączeniu system nie reaguje. Mimo iż startują wiatraki na procesorze, karcie graficznej i płycie głównej to jest czarny ekran, diody na klawiaturze i myszce też się nie świecą. Monitor jest czarny (pali się dioda).

Edytowane przez Ayh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Ayh napisał:

Mimo iż startują wiatraki na procesorze, karcie graficznej i płycie głównej to jest czarny ekran, diody na klawiaturze i myszce też się nie świecą. Monitor jest czarny (pali się dioda).

Napisz nazwy części tego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz: Cooler MAster v650 (sprawdzałem również na Thermalake 650 i bez zmian)

Karta graficzna : Gigabyte GeForce GTX 1650

Procesor: AMD Ryzen 7 3800X

Płyta główna: Gigabyte B550 Gaming X V2

RAM: ADATA 16GB (2x8GB) 3600MHz CL18 XPG Gammix D10

Dysk: SSD m.2 Patriot P300 512 gb

EDIT: Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale komputer jest wykorzystywany tylko do pracy biurowej.

Edytowane przez Ayh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...