Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem. Kupiłem nowe słuchawki logitech g pro. Gdy słucham muzyki np z Spotify to wszystko jest ok ale gdy odpalam lola i muza gra w tle to traci bass i dźwięk jest 30 razy gorszy. W jaki sposób mógłbym to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasem pobranego oprogramowania od producenta? Możliwe, że po włączeniu gry zmienia się profil equalizera w słuchawkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, even! napisał:

Nie masz czasem pobranego oprogramowania od producenta? Możliwe, że po włączeniu gry zmienia się profil equalizera w słuchawkach

Mam pobrane oprogramowanie producenta. Problem w tym, że bez equalizera słuchawki brzmią jak gówno i wydaje mi się, że podczas grania np w Lola, cod warzone ten profil się nie załącza bo np w gta 5 nie ma takiego problemu :/ Jest to spora udręka, ponieważ nie słyszę fajnie wybuchów strzelania i innych tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziwna sprawa. Na początku sprawdziłbym ustawienia w softwarze producenta i obczaił czy nie da się ustawić stałego Equalizera. 

ew. Jeśli nic nie znajdziesz pobierz sobie EPO Equalizer i ustaw go sobie na stałe tak jak ci odpowiada.

Pamiętaj też, że po kupnie nowych słuchawek często wydaję nam się że grają one bardzo słabo/dziwnie, dlatego że w większości przypadków wcześniej używaliśmy słuchawek o kompletnie innej charakterystyce dźwiękowej.  Być może po prostu Ci się wydaję, że brzmią one źle, gdyż twój mózg nie zdążył się jeszcze do nich zaadaptować. W przypadku gdy używasz już ich dłuższy czas i dalej nie potrafisz się do nich przyzwyczaić to equalizer jest dobrym wyjściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...