Skocz do zawartości
Slayni

Darmowe VPN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam darmowego VPN.
Jest jakiekolwiek godne polecenia, czy raczej wersja premium to podstawa, kiedy mówimy o bezpieczeństwie, plus dobrej prędkości sufrowania?
Dużo jest bezpłatnych wersji od topowych nazwisk, jednakże natrafiłem niedawno na OpenVPN. Co sądzicie?

Edytowane przez Slayni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Slayni napisał:

Cześć, szukam darmowego VPN.
Jest jakiekolwiek godne polecenia, czy raczej wersja premium to podstawa, kiedy mówimy o bezpieczeństwie, plus dobrej prędkości sufrowania?
Dużo jest bezpłatnych wersji od topowych nazwisk, jednakże natrafiłem niedawno na OpenVPN. Co sądzicie?

Uściślijmy jedno. Szukasz jakiejś usługi (darmowej/komercyjnej) VPN czy szukasz oprogramowania do zbudowania takiego połączenia VPN?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Qwinto napisał:

Uściślijmy jedno. Szukasz jakiejś usługi (darmowej/komercyjnej) VPN czy szukasz oprogramowania do zbudowania takiego połączenia VPN?

To pierwsze. Na pierwszy rzut oka, wydawało się, że OpenVPN tym właśnie jest, ale się myliłem.

Edytowane przez Slayni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co masz na myśli jak mówisz, o bezpieczeństwie korzystania z VPNa? Bo wiele osób uważa, że VPN zabezpieczy ich przed wyciekiem danych, atakiem złych hakerów itp, ale to nie jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstaluj opere tam masz vpn za free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• A Ty skąd to wiesz? Zrobiła się głośna aferka z tymi 16-pin, to zaczęli się ludzie masowo "chwalić" swoją indolencją techniczną. Serio nie umieć docisnąć wtyczki to nie ma się czym chwalić...
    • Szukasz dymów? To nie ze mną. Nie rozumiem Twojego bełkotu i co to w ogóle ma do tematu, koledzy chociaż przedstawili jakieś sensowne argumenty a Ty wystrzeliłeś jak korek od szampana ale imprezy to tutaj raczej nie ma żadnej, pijany to do spania.
    • Direct przyzwoity. Szkoda tylko, że najmocniejsze punkty pokazu to mimo wszystko odgrzewane kotlety. Choć przyznać trzeba, że w nowej panierce nadal prezentujące się wyśmienicie. Cieszy info o Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp. Człowiek już myślał, że ze względu na zbrojny konflikt za naszymi granicami gierka trafiła do zamrażarki, a tutaj niespodzianka. Premiera 21 kwietnia. Zremasterowane wersje Baten Kaitos I&II oraz odświeżona edycja Ghost Trick: Phantom Detective powodują mimowolny uśmiech na twarzy. No i Metroid Prime Remastered, truskawka na torcie. Na początku byłem trochę zły, że postanowili wydać tylko "jedynkę", zamiast całej trylogii jak na Wii. Dzisiaj po zobaczeniu porównań na YouTube ze starą wersją z GC jestem im to w stanie wybaczyć, bo jednak progres względem oryginału jest ogromny i trochę to wysiłku Retro musiało kosztować. No i fajnie, że tak zapowiedziane z czapy na zasadzie "macie i grajcie" jak ostatnio Hi-Fi Rush. Ciekawe też czy zamierzają zrobić to samo z kolejnymi odsłonami, czy poprzestaną na części pierwszej. Niezły zapychacz przed MP4, o którym wiemy w sumie tyle, co nic, tak więc... Może niech Echoes i Corruption sobie odpuszczą, bo w przeciwnym wypadku część czwarta to wyjdzie w 2030. Gierki z oryginalnego GB i GBA w ramach Nintendo Switch Online Expansion Pack też spoko, ale to głównie dla fanów staroci.  Nowa Zelda to już osobna historia. Tutaj do gry nikt mnie nie musi zachęcać. Trailer rzucił trochę więcej światła na rozgrywkę i dostępne mechaniki, fajna kolekcjonerka. No must have. Chyba większości umknął też fakt, że tytuł ten jako pierwszy wzorem konkurencji został wyceniony przez Nintendo na 70 dolarów. Panie, płać i płacz. Choć niby nie jest to standard dla ich wszystkich produkcji first-party i każda tytuł ma zostawać wyceniony indywidualnie, zobaczymy. Ja jako posiadacz Switcha jestem zadowolony. Trochę staroci, trochę mięsa oraz kilka mniejszych projektów. Może być.
    • Polska to nadal 3 swiat i dziadostwo jeśli chodzi o sklepy, ceny i ich podejście do klienta. Także trzeba kombinować i nie dać się wydymać. 
    • No dokładnie. Każda literka i element będzie się składał(a) z większej ilości pikseli, upchanych na mniejszej powierzchni, co przy identycznej wielkości liter daje ostrzejszy i gładszy obraz.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...