Skocz do zawartości
carmenserenity

Mój chłopak nie może znaleźć pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Karister napisał:

Akurat, co ja robię ze swoim czasem, to moja sprawa. Obecnie przegrywam nowe płytki na serwer muzyczny i je taguję. Będzie dzisiaj słuchane podczas wieczornej sesji RPG. W tak zwanym czasie mam ubaw z forumowych trolli, bo powiedzmy sobie szczerze, nic poza głupawymi przepychankami cię tu nie interesuje. Nie szukasz tu wcale pomocy czy porady, tylko chcesz robić bydło. Nikt mnie tu w niczym nie poprawiał, coś  mocno pomieszałaś. Przypatrz się jeszcze raz nickom. Trzeba ogarnąć raptem trzy, aby się w tym połapać.

Natomiast w jednym masz rację - szkoda czasu, więc wciskam zgłoszenie spamu do moderacji i olewam temat.

P.S. PiS internetowych trolli. Może to by była fucha właśnie dla Was?

Tak jak pisałam wcześniej co z tego, że dobra posada jak cham co jeszcze się burzy, że ktoś się potrafi obronić. No ta osoba musiała ci wyjaśnić, że nie napisałam, że mojego chłopaka nie chcą przyjąć bo ma studia. Pojedź do góry to zobaczysz. Przy okazji cofnij się kilka stron i zobaczysz jaką wy, fachowcy, wywołaliście kłótnie między sobą a potem ty i twój kolega zaczeliście wjeżdżać na mój wątek i to jeszcze totalnie go przekrecając. Polecam czytanie ze zrozumieniem raz jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie przewinąłem i stąd wiem, że mam rację. Nawet to rozrysowałem dla tych, co mają problemy z łączeniem kropek. Zgłosiłem do moderacji (innym polecam to samo), a sam skorzystam z cytatu Marka Twaina. Trzym się!

Edytowane przez Karister

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Karister napisał:

No właśnie przewinąłem i stąd wiem, że mam rację. Nawet to rozrysowałem dla tych, co mają problemy z łączeniem kropek. Zgłosiłem do moderacji (innym polecam to samo), a sam skorzystam z cytatu Marka Twaina. Trzym się!

Dzięki bo ja też chciałam zakończyć ten wątek. Zrobiłeś mi przysługę 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, nie tylko Tobie. Dziesiątkom ludzi pomogłem już zmienić pracę na IT i są bardzo zadowoleni. Tylko oni chcieli pracować i słuchali, nie szczekali na oślep. Dlatego im się udało. ;) Bez pracy nie ma kołaczy.

Edytowane przez Karister

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam  -  temat i tak  idzie w  złym kierunku  i robi się coraz większy  śmietnik ;)

• Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.09.2022 o 16:12, carmenserenity napisał:

Hej, piszę o tej sytuacji na tym forum bo z tego co zauważyłam jest tu więcej facetów a temat dotyczy mojego chłopaka. Otóż mój chłopak nie może znaleźć pracy. Zacznę od tego, że przed zaczęciem studiów pracował w UK w dużym biurze. Później zjechał, żeby zacząć studia na kierunku filologia angielska specjalizacja tłumaczeniowa, taki sam kierunek co ja. Był jednym z lepszych studentów, dobrze umiał wszystko wytłumaczyć. Miał praktyki dla PZP gdzie tłumaczył ich strony internetowe o piłce nożnej oraz potem dla wydawnictwa komiksowego scream pod tłumaczem przysięgłym. Jego praca pisemna była jedną z lepszych. W wakacje dorabiał w fabryce w swojej miejscowości. Zaczął szukać pracy pod koniec sierpnia. Składał swoje cv do szkółek językowych ale zero odezwu, niektórzy nawet nie przeczytali jego cv a ogłoszenie dalej wisi. Jedna szkółka do niego zadzwoniła na rozmowę. Na rozmowie okazało się, że nie sprawdzali jego umiejętności z angielskiego, nic, i rozmowa była po polsku. Zadawano pytania w stylu opisz siebie, jakie są pana zainteresowania itp. i nic o angielski. Na zasadzie kto ładniej opowie o sobie. Teraz już składa do prac nie w swoim zawodzie typu kasjer, sprzedawca w sklepach odieżowych ale zero odezwu. Ja nie wiem co jest nie tak. Myślałam, że chociaż do prac nie w zawodzie go przyjmą ale nic. Nwm czy oni się boją, że ma studia i może awansować czy co? Wnioskuje juz tak bo moją kuzynkę po studiach nie chcieli gdzies tam przyjąć a potem okazało się, że po studiach to nie biorą bo może wygryść kogoś.... Proszę o pomoc i radę co w takiej sytuacji robić. Chcę jeszcze dodać, że w fabryce pracował tylko dlatego bo ktoś miał urlopy i wakacje więc nawet zaczynam się bać że do fabryki na normalny etat go nie wezmą. Dziękuje

Jeśli Twój chłopak nie może znaleźć pracy to zmieniłbym na Twoim miejscu chłopaka na faceta. W tych czasach jak ktoś nie umie znaleźć pracy to znaczy, że jest lebiodą. I nie przepraszam za wyrażenie, stwierdzam fakt.

• Like 2
  • Confused 1
  • Sad 3
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...