Skocz do zawartości
Tomek1623

Need for Speed Unbound

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kto to w ogóle wymyślił. Do jakiej grupy odbiorców niby ma to przemawiać? Przecież to wygląda paskudnie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce nfs normalnego, nielegalne wyscigi, tuning, walka z policja a nie jakies giewno z kolorowymi skrzydlami przy skakaniu z rampy

Edytowane przez Eltik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, najlepiej zeby wszytskie gry były pod grupe docelową czyli 12 latków ktorzy kiedy nie grają w gry wyciskają pryszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja czytam, ponoć auto-drift ze skryptu rzadziej się uruchamia i da się w to grać ? Prawda li to?

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu te głąby nie remasterują Porsche, Underground 2, Most Wanted....  Nie wyczymie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MT®©™ napisał:

Czemu te głąby nie remasterują Porsche, Underground 2, Most Wanted....  Nie wyczymie!

Bo gry ktore byly dobre dla mlodziezy 15-20lat temu niekoniecznie beda dobre dzis, a dla starych prykow gier sie nie robi. Przez tyle lat czasy sie zmienily jak i ludzie. Swiat idzie do przodu a ludzie mysla, ze beda ciagle robione gry pod nich jakby mieli nadal 15lat chociaz pewnie juz maja 3x tyle i jojcza jak dzieci :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Phoenix. napisał:

Swiat idzie do przodu

To jest to iście do przodu? Chyba tyłem i na czworaka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego nie dali kluczy do recenzji przed premierą gry, pewnie też uznali że recenzenci to stare pryki, którzy to z racji wieku nie będą w stanie dostrzec geniuszu w tej grze.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, crush napisał:

To jest to iście do przodu? Chyba tyłem i na czworaka.

Gry sa robione pod preferencje obecnych graczy, a jak jestes stary pierdziel to trudno, zostales pominiety :lol2: A to tylko pokazuje jak starzy gracze sa dzis ograniczeni, wypadli z obiedu a domagaja sie dalej niewiadomo czego :boink:

Na twoje miejsce bedzie 10 innych zadowolonych graczy z tej gry ;)  Twoje zdanie nikogo nie interesuje.

Edytowane przez Phoenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać te tłumy po tym jak Heat szybko staniał do poziomu... a nie, BigMac już droższy :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy prawdzie w oczy, ta gra trzyma się tylko i wyłącznie na marce "Need for Speed" jakby tak wyglądająca gra nazywała się "Street Racer: Graffiti" to nikt by się nawet za nią nie obejrzał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Pozostaje się cieszyc, że jestem pierdzielem, a nie debilem z ADHD... Przepraszam! Chciałem napisać młodym graczem! 

Żeby tak nie odbiegać to zrobię sobie taką fryzurkę:

ed6.png

Klepnę 3x taniec z Fortnite, zapomnę jak używa się analogowego zegarka i pyknę w NFSa. :cool:

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eltik napisał:

ja chce nfs normalnego, nielegalne wyscigi, tuning, walka z policja a nie jakies giewno z kolorowymi skrzydlami przy skakaniu z rampy

Zobaczysz jak świnia niebo tak samo jak kolejnego Project Cars. Zostało tylko gówno w sreberku, które lepiej czy gorzej i tak się sprzeda.

1 godzinę temu, MT®©™ napisał:

Czemu te głąby nie remasterują Porsche, Underground 2, Most Wanted....  Nie wyczymie!

To jest EA także zapomnij ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta fizyka? To dalej są betonowe bloki na kółeczkach. Tyle tylko, że kiedyś jednak cokolwiek trzeba było się przyłożyć. Grafika? To się gówno różni od kilku poprzednich NFSów i Forzy.

Do tego dochodzi ta idiotyczna otoczka która niestety w FH też się nasila z każdą częścią. Ba. W innych tytułach również. Wszystko musi się świecić, być kolorowe i rozpisane jak dla kogoś z IQ poniżej 60.

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Amadi89 napisał:

Jak ktoś uważa, że dzisiejsze gry nie są pójściem do przodu to nic go już nie uratuje. Fizyka, grafika, mechaniki, wszystko jest bardziej rozbudowane. A zakochanie w prostocie i zabugowaniu starych gier to tylko sentyment.

NO chyba że komuś chodzi że kiedyś model jazdy był lepszy. Jakby tak go skopiować do nowych gier jeden do jednego to ciekawe jakie by były opinie...


Nie że kartony jeżdżą, a pewnie, że nie da się grać, bo beton jeździ.

To weź sobie zainstaluj dzisiaj NFS Underground, kiedyś pokazywałem bratankowi ostatniego NFSa, który mnie cieszył za młodu. Jeździ się tak samo, jak w jakimś NFS Heat w którego grał na konsoli, różnią się tylko grafiką, a dzieli ich 19 lat :E

Jedyne w co mi prykowi się przyjemnie gra, od czasu do czasu, to Forza Motorsport, czy Gran Turismo, taki NFS, to akurat w sam raz dla takiego 11 latka jak on. Trzymasz gaz i lecisz i nie oszukujmy się, że właśnie dla gimbazy taka seria jest dzisiaj robiona,  tak samo Horizon, jakieś skoki na odległość, ciul wie co jeszcze. Nie urażając nikogo, bo może ktoś sobie lubi tak pograć, tylko mi się taka jazda z jakimś Burnout kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko poziom hard niczego tutaj nie zmienia, dalej lecisz przed siebie bokiem, wciskając gaz i tak do mety, co najwyżej AI samochodów jest wcześniej na mecie :E

Forza, czy Gran Turismo to nie są symulatory, tylko takie dużo bardziej wymagające gry wyścigowe. W  symulatory  bez kierownicy i sprzętu, nawet nie masz co wsiadać, bo na klawiaturze, czy padzie nie da się grać. W Forzie, czy GT, możesz sobie śmigać na padzie bez żadnych wspomagaczy i mieć satysfakcję z jazdy. W takiego NFSa można równie dobrze stopami grać.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Amadi89 napisał:

Wiadomo, bo NFS UG się nie świecił...

"Tyle tylko, że kiedyś jednak cokolwiek trzeba było się przyłożyć"

Do czego? Do wyścigu? Wynikało to z prostoty gry. Teraz też daj sobie poziom hard i będziesz miał trudno.

Porównam to do Mafii Remake. Ludzie mówili jakie to trudne, wyścig trudny, a to właśnie wynik specjalnych zabiegów. Da się to zrobić, ale po co? Jak robisz po 100 wyścigów na mapie to ludzie by robili taką grę 3 lata, a pewnie mało kto nawet na easy przechodzi całą fabułę.

Za to w Mafii jest jeden taki trudny wyścig, powórzysz go w bólach kilka razy i ok.

Nie świecił się w ten przerysowany sposób. Poza tym, były inne dobre NFSy które nie świeciły się praktycznie w ogóle. Ale target już został określony - szczury na LSD.

Tu nie chodzi o to, żeby przeciwnik miał nieuczciwie szybkie auto. A do tego ten poziom trudności się sprowadza. Chodzi o to, że znaleźć ten balans między poziomem trudności, a pozostaniem dalej w kategorii arcade to sztuka. Underground robił to przyzwoicie na swoje czasy. Dla mnie dalej ideałem jest pierwszy GRID.

Okej? Mafia to nie ścigałka? Jaki sens jest porównywać do tytułu w którym jazda to jedyna mechanika rozgrywki?

A no właśnie. Ma być szybko, łatwo, przyjemnie i filmowo. Marvelizacja gier.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Amadi89 napisał:

A czy w Gran Turismo jest drift na punkty i nitro? W jednym ma być akcja i zabawa, a w jednym ma być więcej skilli. Tak jak nie oczekujmy od CoDa by był Armą. Mnie pasuje, że jest tyle typów gier, ale nie chcę ich zmiany w coś innego.

Ale ja nie chce żadnej zmiany, mam w czym wybierać jak mnie najdzie na wyścigi. Napisałem, tylko odnośnie tego, co Ty napisałeś, że jakby skopiować model jazdy ze starych, to dzisiaj by się grać nie dało, bo byłyby betonami, a nie kartonami na kółkach. I żebyś zainstalował dzisiaj NFS Undergound i zobaczył, że jeździ się tak samo, jak w najnowszych NFSach, a różni je tylko grafika. To są te same kartony na kółkach, tylko ładnie wyglądające ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Amadi89 napisał:

Ja po prostu przestałem się spinać. Kiedyś musiałem przechodzić 100% gry z każdym znacznikiem, musiałem dawać poziom very hard. Dziś poziom normal, czaaaaasem hard i wiele rzeczy omijam.

Każdemu inaczej objawia się starość ;) 

Ty po prostu nie rozumiesz pewnych rzeczy, my tylko chcemy dobrej gry, nie takiej ledwo 7/10, nie re-skina Heat'a, tak duża marka zasługuje na poważne potraktowanie, tu nie chodzi o to że ta gra jest arcade, bo ja np grywam praktycznie wyłącznie w gry arcade, tu chodzi o to żeby to było dobre arcade, poza tym wspomniałeś o CoDzie, czy CoD jest tak przerysowany jak unbound? Oczywiście że nie, to dobra gra oparta na solidnych fundamentach, dlatego jestem w stanie zrozumieć że gry takie jak CoD, czy FIFA można klepać nie zmieniając wiele, natomiast nie rozumiem tego jak można klepać klony gry która na kiepski model jazdy i jeszcze stylistycznie upodobnić ją do gier z komórki za 3zł.

I na koniec chciałbym was zapytać czy znacie jakąś w miarę nową gre wyścigową która ma gorszy model jazdy od tych ostatnich NFSów (chodzi mi o znaną marke, nie jakiś wynalazek o którym nikt nie słyszał) bo mi nic nie przychodzi do głowy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GTM napisał:

Ty po prostu nie rozumiesz pewnych rzeczy, my tylko chcemy dobrej gry, nie takiej ledwo 7/10, nie re-skina Heat'a.

I na koniec chciałbym was zapytać czy znacie jakąś w miarę nową gre wyścigową która ma gorszy model jazdy od tych ostatnich NFSów (chodzi mi o znaną marke, nie jakiś wynalazek o którym nikt nie słyszał) bo mi nic nie przychodzi do głowy.

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś,

Jest jedna gorsza i to od twórców najnowszych WRC i przyszłego Test Drive Unlimited Solar Crown;

FlatOut 4 Total Insanity, to jak gra zrobiona przez 1 osobę w starym buildzie Unity na podstawie tutoriali bez znajomości języka programowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite że teraz są takie czasy,gdy gra 7/10 nie jest uznawana za dobrą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Uninstall ?

Ale żenada, to jest gorsze niż się wydawało na tych wszystkich materiałach marketingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj jakieś 3 godzinki wieczorem i powiem, że pierwsze wrażenia całkiem pozytywne, choć pewnie dla wielu tutaj będę nieobiektywny bo grałem w każdego nfs począwszy od 4 high stakes/road challange z 99r. i każdy mniej lub bardziej mi się podobał, oraz to, że gry wyścigowe to w większości dla mnie gatunek pierwszego wyboru i gram w niego od przeszło 20 lat. Lubię większość rodzajów, od 100% arcade przez simcade po lekkie symulatory, czy to rajdy, po torze czy ulicach. Jedynie nie lubię takich "hardcorowych" symulatorów jak np. AC choć, mam niezły zestaw pod to. Po prostu nie bo zwyczajnie nawet na dobrej kierownicy nie czuć ani prędkości ani sił działających na auto czy to przy przyspieszaniu czy zakrętach przez co nie wiem kiedy hamować jak bardzo skręcić i nie ma w tym emocji. Może jak ktoś ma zestaw symulujący przeciążenia to jest super ale tak po prostu na kierownicy dla mnie bezsens, lepiej kupić starą bmke i pojeździć gdzieś z dala od cywilizacji. Wracając do unbound to po pierwszym wrażeniu ciekawie wydaje się być poprowadzona kariera gdzie zamiast po prostu kolejnych wyścigów mamy kalendarz i przed końcem każdego tygodnia trzeba się wyrobić z kasą i samochodem tak aby móc wystartować w jakimś większym wyścigu, to na plus bo coś nowego. Model jazdy, jak dla mnie poprawili i jest sporo możliwości jego ustawienia i pierwszy raz od dawna czuć różnicę między rwd a awd, fwd jeszcze nie jeździłem. Muzyka, ja też nie gustuję w takiej ale po prostu pasuje, coś tam można posłuchać, na pewno lepiej niż drewniane family friendly piosenki z horizona. Wstawki kreskówkowe, tak naprawdę są na siłę ale pod takim względem, że nic nie wnoszą, równie dobrze mogłoby ich nie być ale też nie wadzą. Tuning, kosmiczne rzeczy tam można z autem zrobić. Mapa, bardzo na plus szczególnie po pustyni, która jest w horizonie. Nie jest to nie wiadomo co, ale jest trochę świeżości i po prostu przyjemnie się gra, także dla mnie póki co do ogrania w tym abonamencie ea a jak stanieje gdzieś w okolice 5 dyszek do zakupu na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, GTM napisał:

I na koniec chciałbym was zapytać czy znacie jakąś w miarę nową gre wyścigową która ma gorszy model jazdy od tych ostatnich NFSów (chodzi mi o znaną marke, nie jakiś wynalazek o którym nikt nie słyszał) bo mi nic nie przychodzi do głowy.

The crew 2, ma kiepski model jazdy, jak dla mnie o wiele gorszy niż ten w nfs a szkoda bo reszta nie jest zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SamoaJoj napisał:

Niesamowite że teraz są takie czasy,gdy gra 7/10 nie jest uznawana za dobrą....

Też bym wolał żeby skala ocen w recenzjach nie zaczynała się od 5/10, ale wtedy NFS musiałby dostać 4/10 czyli poniżej przeciętnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...