Skocz do zawartości
Tomek1623

Need for Speed Unbound

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kupsko z tego XDDD

Zrobiliby remake Undergrounda... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, galakty napisał:

 

Zrobiliby remake Undergrounda... 

Kurła dawać mnie remake porsche 2000. Przynajmniej by na licencjach na marki zaoszczędzili :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać się można, ale tak to wygląda. Dobrze ktoś powiedział wyżej, gdyby nie nazwa, mało kto by tą grę ruszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Amadi89 napisał:

 

Ja bym zapytał ile samochodowych arcade ma lepszy model od NFSa by mieć z kim porównywać. Ktoś wspomniał starego GRID, ale pytam teraz. Ile jest gier lepszych? 2? 8? 50?

Żeby mówić, że NFS to gniot?

Czy NFS musi mieć miejsce nr 1 a jak nie jest to już jest gniotem?

Horizon ma lepszy bo to i jedyna współczesna gra a nie kilkuletnia z otwartym światem. GRID ok ale to inna gra już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tam decyduje jak ma wyglądać kolejny NFS ale nie ma bladego pojęcia co robi.
W sumie to może nawet bym w to pograł ale jak widzę te animowane wstawki to mnie pusty śmiech ogarnia. Jakim Trzeba być ślepcem aby na to wpaść i nie zauważyć jak to kaleczy ta grę. To nie jest gra na smartfony tylko tytuł AAA podczepiony do znanej i cenionej niegdyś marki. Dramat. A ze niby takie dziś są trendy? Gdzie te trendy w grach wyścigowych bo gram w nie trochę i nie widziałem takich głupot ani w Forza ani innych tego typu grach ostatnich lat.

Partacze i beztalencie, tak jednym słowem można określić prace tych ludzi.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdą mody, co wyłączą te anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Underground 1 i 2, w Most Wanted, Carbon, Shift 1 i 2 ( chyba moje ulubione odsłony NfS ), w Most Wanted 2015? i kilka tych nowych ( tych, łącznie z MS 2015 nie ukończyłem ) i moim zdaniem, nowy Need for Speed to najlepsza odsłona tej serii od lat, a te elementy animowane to strzał w dziesiątkę. Nie czekałem na ten tytuł a teraz go może zakupię ;) Nie wiem tylko, czy nie wyląduje ona dosyć szybko w Origins?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej zainwestować w Grid Legends które teraz widzę można kupić od EA za 54zl.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, lis22 napisał:

. Nie czekałem na ten tytuł a teraz go może zakupię ;) Nie wiem tylko, czy nie wyląduje ona dosyć szybko w Origins?

Póki co na budżecie możesz zagrać w ea play pro za 60zł przez miesiąc.

 

3 minuty temu, kadajo napisał:

To już lepiej zainwestować w Grid Legends które teraz widzę można kupić od EA za 54zl.

Grid Legends to to samo co Grid z 2019r. czyli technicznie nawet ok ale nudy straszne.

Edytowane przez KamcioGF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, goly napisał:

Pewnie wyjdą mody, co wyłączą te anime.

Można wyłączyć bez modów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, można wyłączyć może ze 2 efekty na krzysz, cała reszta zostaje. Mimo tego że sobie wyłączysz co się da, u przeciwników zostają nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2022 o 04:59, SamoaJoj napisał:

Niesamowite że teraz są takie czasy,gdy gra 7/10 nie jest uznawana za dobrą....

Zależy według kogo ta ocena : ) poza tym dużo badziewia powtarzalnego jest. Taka Forza Horizon to dla mnie 7/10. No fajna, ładna, różnorodna, ale żebym się chciał zagrywać - wcale... wolę realne jakieś WRC czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kadajo napisał:

To już lepiej zainwestować w Grid Legends które teraz widzę można kupić od EA za 54zl.

Grida to mam za darmo, chyba z Amazona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grida mozna miec za 4 zl z game pass, potem przed koncem subskrypcji zrezygnowac i znow kupic za 4 zl to na rok bedzie mniej niz ta nizsza cena 54 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś chyba napisać, wypożyczać, a nie mieć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Eltik napisał:

grida mozna miec za 4 zl z game pass, potem przed koncem subskrypcji zrezygnowac i znow kupic za 4 zl to na rok bedzie mniej niz ta nizsza cena 54 zl

A i miesiąc po miesiącu za 4zl passa nie kupisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tomek1623 napisał:

A i miesiąc po miesiącu za 4zl passa nie kupisz. 

kupisz..zanim minie termin rezygnujesz z subskrypcji i kupujesz na nowo. Robie tak wiec wiem o czym pisze. kilka msc juz jade za 4 zl, jak rezygnuje to mi zwracaja 4 zl i wykupuje znowu

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grid mi jakoś nie podpasował, grałem najpierw w Gama Passie a potem wziąłem za darmo z Amazon Gaming czy jakoś tak, razem z remasterem trylogii Mass Effect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eltik napisał:

kupisz..zanim minie termin rezygnujesz z subskrypcji i kupujesz na nowo. Robie tak wiec wiem o czym pisze. kilka msc juz jade za 4 zl, jak rezygnuje to mi zwracaja 4 zl i wykupuje znowu

Po aktywowaniu passa, możesz kupić ponownie za 4 zł, ale musi utrwać kilka miesięcy. Robię tak i wiem o czym pisze. 2 miesiące pod rząd nigdy nie było opcji kupić za 4 na tym samym koncie.

A wracając do gry, wiecie czemu mam zablokowaną opcje lakierów i naklejek tworzonych przez społeczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2022 o 23:24, Phoenix. napisał:

Gry sa robione pod preferencje obecnych graczy, a jak jestes stary pierdziel to trudno, zostales pominiety :lol2: A to tylko pokazuje jak starzy gracze sa dzis ograniczeni, wypadli z obiedu a domagaja sie dalej niewiadomo czego :boink:

Na twoje miejsce bedzie 10 innych zadowolonych graczy z tej gry ;)  Twoje zdanie nikogo nie interesuje.

Bzdury opowiadasz. Wiek nie ma tu nic do rzeczy. A co do Unbound to odbiór gry jest kiepski. Wiadomo że znajdą się zapaleńcy co będą wychwalać ale to nie sprawi że gra będzie dobra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Asag napisał:

Bzdury opowiadasz. Wiek nie ma tu nic do rzeczy.

Zanim wypusci sie gre to robi sie badania rynku i do jakiej grupy gra jest kierowana, skoro nie do  starych pierdzieli to niby do kogo?? Bo napewno nie do tych co grali w pierwsze nfsy takze skoncz dziecko bredzic ;) Kolorowe skiny w codach tez pewnie sa kierowane dla doroslych :lol2:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mateusz2PL napisał:

Minusem jest grinding. Jedna częśc do auta kosztuje 7 tys dolarów a w wyścigu zarobię z 2 tys dolarów. Jeszcze ryzykuje wpisowe .Przez co już po kilku godzinach zaczynam mieć tego nfs dość. W forzie horizon zarabia się forse bardzo szybko a tu jestem zmuszony jeździc jednym autem przez kilka godzin

Grinding nie przeszkadza, jak gameplay przyjemny, FM7, GT7, Gridy. 

Przed premierą było dla mnie już jasne, że model jazdy jest żałosny i przyjemności z tego nie ma.

Jest szansa, jeżeli NFS się nie sprzeda zamkną serie, jak zrobili z Dirtem i Project Cars. 

Mogliby popracować nad czymś nowym, ale nie pchać tego w ręce Criterion Games, bo to partacze.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Big_Elvis napisał:

Jest szansa, jeżeli NFS się nie sprzeda zamkną serie, jak zrobili z Dirtem i Project Cars.

Oby Cię nie posłuchali bo gra się naprawdę dobrze. W tej konkretnej kategorii czyli pościgi policyjne, tuning i otwarty świat nie ma żadnej innej gry poza nfs. Ale rozumiem, tylko jak widzę korzystasz ze sprzętu fanateca, więc pewnie lubisz i grasz tylko symulatory. To po co się wypowiadasz nt. gry stricte arcadowej skoro z automatu ich nie lubisz? To tak jak bym powiedział, że nie lubię wiedźmina bo takie gry mi nie leżą i dlatego nie powinni robić tej gry bo ja nie lubię takich gier :E Dla mnie np. Assetto Corsa to paździeż ale wiem, że są tacy co ją uwielbiają, sufitem jeżeli chodzi o "symulacje" są dla mnie Forza Motorsport i Dirt Rally gdzie w PC2 i AC gra mi się źle nawet na dobrej kierownicy bo jak pisałem nie czuć auta bo przed komputerem nie uświadczymy przeciążeń i nie poczujesz pracy zawieszenia czy przyczepności opon tak jak byś jechał prawdziwym samochodem ale nie mówię żeby tego nie robili.

Edytowane przez KamcioGF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, KamcioGF napisał:

Oby Cię nie posłuchali bo gra się naprawdę dobrze. W tej konkretnej kategorii czyli pościgi policyjne, tuning i otwarty świat nie ma żadnej innej gry poza nfs. Ale rozumiem, tylko jak widzę korzystasz ze sprzętu fanateca, więc pewnie lubisz i grasz tylko symulatory. To po co się wypowiadasz nt. gry stricte arcadowej skoro z automatu ich nie lubisz? 

"Pewnie lubisz tylko symulatory"

Otóż nie tylko, lubię arcade jak Dirt, ForzaH, Grid, NFS Shift, PCars, 

Problem z NFS jest taki, że gameplayowo konkuruje z grami mobilnymi, lub tymi z początku ery PS3. 

Włącz sobie Burnout Paradise 2008r, to jest niemal ten sam gameplay, kolizje, model jazdy, nawet grafika nie jest o wiele lepsza od Paradise Remastered. Ta ta sama ekipa, Criterion.

NFS nie ma startu do żadnej wyżej wymienionej gry pod względem możliwości, interakcji z obiektami i ogólnej miodności, właśnie przez tych partaczy, zatrzymali się na 2008r.

Ogralem trial NFSa w EA play i z czystym sumieniem mogę napisać, że to najgorsza gra zręcznościowa od czasu poprzedniego NFSa oraz FlatOuta4.

 

 

Edytowane przez Big_Elvis
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...