Skocz do zawartości
Tomek1623

Need for Speed Unbound

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Big_Elvis napisał:

 nawet grafika nie jest o wiele lepsza od Paradise Remastered.

To chyba nie graliśmy w tę samą grę albo grałeś na low w 720p.

323841ff372acce59bf759ffcea58896fd683d44

653d0db09f617fda06f9aaccbb3e1a951ab9a0d1

4f00fdcfc13abf0526d5e6c4988274385dad0eb4

Jak dla mnie to nawet FH5 ma gorszą grafikę a gdzie tu dajesz burnouta. A to tylko fotki monitora z telefonu, jak wrócę z pracy mogę podesłać ładniejsze screeny.

Edytowane przez KamcioGF
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KamcioGF napisał:

To chyba nie graliśmy w tę samą grę albo grałeś na low w 720p.

323841ff372acce59bf759ffcea58896fd683d44

653d0db09f617fda06f9aaccbb3e1a951ab9a0d1

4f00fdcfc13abf0526d5e6c4988274385dad0eb4

Jak dla mnie to nawet FH5 ma gorszą grafikę a gdzie tu dajesz burnouta.

Grałem na XSX w 4k którego Ty pewnie nawet nie włączysz,

a to są zdjęcia z Photo Mode, gameplay wygląda inaczej i nie musisz wrzucać bullshotów i okłamywać samego siebie.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Big_Elvis napisał:

Grałem na XSX w 4k którego Ty pewnie nawet nie włączysz,

a to są zdjęcia z Photo Mode, gameplay wygląda inaczej i nie musisz wrzucać bullshotów i okłamywać samego siebie.

To coś słabo na tym xboxie bo ja na RTX 3080 w 3440x1440 na maks detalach i tak photomode ale bez żadnych efektów, tak ta gra wygląda na pc po prostu. A te 4k to możesz sobie między bajki na tym xboxie wsadzić.

Edytowane przez KamcioGF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra wygląda jak jakaś kupa niedokończona...

 

NFS z 2015 roku ma lepsza grafikę:

 

I zanim ktoś napisze ze to tylko na konsolach taka kupa...:

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KamcioGF napisał:

To coś słabo na tym xboxie bo ja na RTX 3080 w 3440x1440 na maks detalach i tak photomode ale bez żadnych efektów, tak ta gra wygląda na pc po prostu.

Mam znowu ściągnąć, żeby wrzucić Ci gameplay, ze sterylnego brzydkiego świata, żebyś zobaczył to czego sam zobaczyć nie chcesz?

Zresztą w NFSie to nie grafika jest największym problemem, ale ratuj się czym możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Big_Elvis napisał:

Mam znowu ściągnąć, żeby wrzucić Ci gameplay, ze sterylnego brzydkiego świata, żebyś zobaczył to czego sam zobaczyć nie chcesz?

Zresztą w NFSie to nie grafika jest największym problemem, ale ratuj się czym możesz

Po co mi gameplay skoro mam te gry u siebie? Nie muszę się niczym ratować, wisi mi to czy gra ci się podoba czy nie po prostu dyskutujemy, od tego jest forum. Po prostu tak jak ja tobie nie wmówię, że gra wygląda dobrze tak ty mi, że źle bo grałem w to wszystko. @kadajo ogrywałem ostatnio 2015 i Heat i teraz unbound i ta ostatnia wyglada zdecydowanie lepiej od poprzednich.

Edytowane przez KamcioGF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może to kwestia czysto artystyczna bo dla mnie Unbound wygląda słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Więc może to kwestia czysto artystyczna bo dla mnie Unbound wygląda słabo.

Może, obejrzałem ten gameplay co wrzuciłeś z ps5 i tam rzeczywiście gra wygląda jakoś tak płasko i bez wyrazu. Dlatego napisałem co ja uważam na podstawie tego co widzę bezpośrednio w grze na monitorze. A myślę, że mogę się wypowiedzieć bo mało jest gier wyścigowych, których nie ograłem a z serią nfs jestem od NFS High Stakes z 99r. i grałem w każdą kolejną odsłonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Więc może to kwestia czysto artystyczna bo dla mnie Unbound wygląda słabo.

Toć to wygląda jak jakiś Psi Patrol, a nie porządny NFS ?‍♂️

  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KamcioGF napisał:

Może, obejrzałem ten gameplay co wrzuciłeś z ps5 i tam rzeczywiście gra wygląda jakoś tak płasko i bez wyrazu. Dlatego napisałem co ja uważam na podstawie tego co widzę bezpośrednio w grze na monitorze. A myślę, że mogę się wypowiedzieć bo mało jest gier wyścigowych, których nie ograłem a z serią nfs jestem od NFS High Stakes z 99r. i grałem w każdą kolejną odsłonę.

Niżej masz film z RTX 4090 i wcale nie jest lepiej. Ale jak ktoś się dobrze bawi to fajnie, ja to kiedyś pewnie tez sprawdzę bo ogólnie NFS lubię ale jak będzie dla mnie cena odpowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, galakty napisał:

Toć to wygląda jak jakiś Psi Patrol, a nie porządny NFS ?‍♂️

Need-for-Speed-Unbound-7-1-1180x645.jpeg

paw-patrol-grand-prix-review-1-scaled.jp

Ja tam widzę różnicę ;)

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Po aktywowaniu passa, możesz kupić ponownie za 4 zł, ale musi utrwać kilka miesięcy. Robię tak i wiem o czym pisze. 2 miesiące pod rząd nigdy nie było opcji kupić za 4 na tym samym koncie.

A wracając do gry, wiecie czemu mam zablokowaną opcje lakierów i naklejek tworzonych przez społeczność?

co ty piszesz??? jesli masz passa do 10 to np 8 anulujesz subskrypcje i kupujesz na nowo caly czas za 4 zl co miesiac

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Eltik napisał:

co ty piszesz??? jesli masz passa do 10 to np 8 anulujesz subskrypcje i kupujesz na nowo caly czas za 4 zl co miesiac

Zawsze jak kupuje pasa, od razu anuluje subskrypcję, nic to nie daje. Ponowna opcja zakupu za 4 zł możliwa po kilku miesiącach bez aktywnego passa. Jesteś pierwsza osobą, od której słyszę, że łoi game passa za 4 zł na miesiąc co miesiąc.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Amadi89 napisał:

 Nikt nie potrafi wymienić 3 lepszych NOWYCH gier samochodowych arcade od NFSów. Potrafie półsymulatory wrzucać na "dowód".

Innych dobrych gier arcade od tych które podałem? A są takie? Wymień.

 

Edytowane przez Big_Elvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tomek1623 napisał:

Zawsze jak kupuje pasa, od razu anuluje subskrypcję, nic to nie daje. Ponowna opcja zakupu za 4 zł możliwa po kilku miesiącach bez aktywnego passa. Jesteś pierwsza osobą, od której słyszę, że łoi game passa za 4 zł na miesiąc co miesiąc.

robie tak od sierpnia jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raz działa raz nie. Jedni mogą inni nie. Ja ostatnio anulowałem i M$ pierwszy raz chciał mi zwrócić 4zl, wcześniej nigdy tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, oni teraz takie gry będą robić, że na chama byle tylko żebyś nie wygrał? Myślałem, że ForzoHorizonowa poprawność polityczna sprawi, że na chama będą wolniej jechać, jak się okazuje, że nie daję rady? No i klasyka - zawsze jakiś idiota na czołówkę na chama nie wiadomo skąd wyskakuje.

Ja rozumiem, że kiedyś to też tak wkurzało, tylko już nie pamiętałem tego.

Co do tego, jak to wygląda, to jak zwykle nierówno (typowe dla aktualnych gier)... czasem jak FH, czasem jak NFS sprzed 10 lat.

Widziałem na PS5 wygląda chyba superowo, nie?

Żebym ja nie mógł na najniższym poziomie w 5 repeatów wygrać wyścigu, bo ciągle jakieś takie tupety się dzieją? Jak tego gówna nie wygram do końca repeatów to odinstalowuję ten szajs (dobrze, że mam EA Play w GPU, trzeba teraz testować musowo giery, bo taki badziew robią, że masakra - jak nie poprawny badziew to jakiś dziwny badziew).

EDIT: Leeeci ścierwo z dysku, dajcie spokój, że na chama BYLE TYLKO NIE WYGRAĆ na najbadziewniejszym poziomie, śmiech na sali...

Edytowane przez Sponsi
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sponsi napisał:

Ja nie wiem, oni teraz takie gry będą robić, że na chama byle tylko żebyś nie wygrał? Myślałem, że ForzoHorizonowa poprawność polityczna sprawi, że na chama będą wolniej jechać, jak się okazuje, że nie daję rady? No i klasyka - zawsze jakiś idiota na czołówkę na chama nie wiadomo skąd wyskakuje.

Ja rozumiem, że kiedyś to też tak wkurzało, tylko już nie pamiętałem tego.

Co do tego, jak to wygląda, to jak zwykle nierówno (typowe dla aktualnych gier)... czasem jak FH, czasem jak NFS sprzed 10 lat.

Widziałem na PS5 wygląda chyba superowo, nie?

Żebym ja nie mógł na najniższym poziomie w 5 repeatów wygrać wyścigu, bo ciągle jakieś takie tupety się dzieją? Jak tego gówna nie wygram do końca repeatów to odinstalowuję ten szajs (dobrze, że mam EA Play w GPU, trzeba teraz testować musowo giery, bo taki badziew robią, że masakra - jak nie poprawny badziew to jakiś dziwny badziew).

EDIT: Leeeci ścierwo z dysku, dajcie spokój, że na chama BYLE TYLKO NIE WYGRAĆ na najbadziewniejszym poziomie, śmiech na sali...

Gra fakt dosyć trudna ale przegrywać to zdarza mi się dopiero na najwyższym poziomie trudności. Za łatwa źle, trudna też źle. Robią to samo źle, zrobią coś inaczej też źle. Nie dogodzisz...?

Edytowane przez KamcioGF
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ten automatyczny drift "ułatwia" wyścigi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin w triala na XSX i gra jest na pewno lepsza od Heat. Graficznie zdecydowanie lepiej i o niebo łatwiej zwiać policji więc na plus. Nie do końca pasuje mi "tylko" model jazdy ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia. Docelowo będzie grane na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Methild napisał:

 Nie do końca pasuje mi "tylko" model jazdy ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia. 

Sporo zmieniają opony, zawieszenie i ustawienia samego auta. Można zrobić tak, że będzie się samo ślizgało i wchodziło bokiem w każdy zakręt, można to wypośrodkować a można też zrobić bardzo przyczepne auto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 4 tygodnie, to jest wszystko co do kampani, czy później nadal coś jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przeglądam recenzję, to oczywiście mowa jest o słabym modelu jazdy...

...ale poza tym raczej chwalona jest kampania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...