Skocz do zawartości
Tomek1623

Need for Speed Unbound

Rekomendowane odpowiedzi

Efekty może i wyłączy (w sumie wypadałoby pokazać w końcu jakiś gameplay i bez nich), ale z tymi cutscenksmi i postaciami anime, to się będzie gryzło bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.11.2022 o 17:08, Tomek1623 napisał:

Straszny ten filmik. Ekran zapaćkany wstawkami graficznymi. Mam nadzieję, że faktycznie będzie się dało to wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Tomek1623 napisał:

Efekty może i wyłączy (w sumie wypadałoby pokazać w końcu jakiś gameplay i bez nich), ale z tymi cutscenksmi i postaciami anime, to się będzie gryzło bardzo.

A kto powiedział ze ich tez nie będzie można zmieniać :D
To wszytko jest renderowane w czasie rzeczywistym wiec teoretycznie można na to wpłynąć. Ale z drugiej strony kogo to obchodzi. Ważny jest GP, a nie jakieś filmiki.

I BTW tam nie ma żadnego anime. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, kadajo napisał:

A kto powiedział ze ich tez nie będzie można zmieniać :D
To wszytko jest renderowane w czasie rzeczywistym wiec teoretycznie można na to wpłynąć. Ale z drugiej strony kogo to obchodzi. Ważny jest GP, a nie jakieś filmiki.

I BTW tam nie ma żadnego anime. ;)

Nie wierze w alternatywę dla tych cutscenek z postaciami. Jak widac obchodzi, czytając po redditach narzekania. Anime czy nie anime, jak zwał tak zwał, każdy wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś czuje ze EA nie spodziewało się takiego backlashu z tymi bieda wstawkami wiec dali możliwość ich wyłączenia, co pewnie domyślnie nie było opcja.

Znowu wielkie olo ze cos się nie podoba, jak oni badają rynek i kogo się pytają o te głupoty to nie mam zielonego pojęcia.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.11.2022 o 09:01, Eltik napisał:

zostanie tylko F1, Grid i mam nadzieje tytul ktory bedzie dzwignia ich wyscigowek czyli WRC od Codemasters

GRID na pewno poleci, zostaną tylko serie na licencji i NFS. :E 

Serio, ja bym pograł czasem w dobre, ZBALANSOWANE arcade z dobrym, przemyślanym modelem jazdy - prostym, ale będącym nadal modelem jazdy, a nie symulacją przesuwania kartonu po asfalcie. Ba, ja przecież tego HEAT-a ostanio za gorsze kupiłem i chwilę męczyłem :E 

Ale Ani The Crew, ani ostanie NFS-y nie są dobrym arcade.
GRID 2 to było np. świetne arcade - nawet widok z kokpitu zabrali :E . (jedynka, z asystami na full poniekąd też, ale OK, przyjmijmy, że to było lekkie sim-cade)
Serio, było kolorowo, była świetna grafika, różnorodne trasy, był fajny, skillowy, ale nie oparty na trudnej fizyce (zrywanie przyczepności, uślizgi, transfer masy itp.) model jazdy i były EMOCJE, ZABAWA I WIDOWISKOWOŚĆ.

NFS ma grafikę i od biedy widowiskowość. Nie ma modelu jazdy, nie ma sensownego balansu, nie ma emocji.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super było w MW. Na plejce 2 wymęczyłem fest. Carrera GT za każdym razem brana jako finałowy wóz i dopakowana tymi unikalnymi częściami od bossów z listy. Specjalnie się przechodziło po kilka razy danego lidera, żeby wylosować te części :szczerbaty:. Soundtrack też fajny, nie co to w nowszych nfsach, że bida rockowa, bida techniawki i bida czarnusze rapowe smęcenie na jedno kopyto. Tutaj zapowiada się najgorsza część od lat, ale dobrze dopasowana pod dzisiejszą tik-tokową pozerancką dzieciarnię. Skrzydełka w locie, korona nad autem przy drifice - życie na krawędzi i mokre majty u 10-14 latków.

Edytowane przez Kelam
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Kelam napisał:

Super było w MW. Na plejce 2 wymęczyłem fest. Carrera GT za każdym razem brana jako finałowy wóz i dopakowana tymi unikalnymi częściami od bossów z listy. Specjalnie się przechodziło po kilka razy danego lidera, żeby wylosować te części :szczerbaty:. Soundtrack też fajny, nie co to w nowszych nfsach, że bida rockowa, bida techniawki i bida czarnusze rapowe smęcenie na jedno kopyto. Tutaj zapowiada się najgorsza część od lat. Ale dobrze dopasowana pod dzisiejszą tik-tokową pozerancką dzieciarnię.

Lepiej bym tego nie napisał. +1

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.11.2022 o 16:59, Kelam napisał:

Super było w MW. Na plejce 2 wymęczyłem fest. Carrera GT za każdym razem brana jako finałowy wóz i dopakowana tymi unikalnymi częściami od bossów z listy

Carrera była dobra, ale autem OP był zdecydowanie Lotus Elise. Takiej przyczepności i zwrotności nie miało żadne auto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kris194 napisał:

Ten soundtrack to chyba dla jakiejś bananowej młodzieży :banan: W tym OST nie ma absolutnie nic co by dorównywało temu

Szczerze, aż mnie ciarki przeszły i przypomniałem sobie moją zieloną civikę z fioletowymi neonami :D . Miałem wtedy bodajże 256mb RAMu i gra mega długo się ładowała, dokupiłem później kolejne i zapierdzielał loading 20 razy szybciej.

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kris194 napisał:

Ten soundtrack to chyba dla jakiejś bananowej młodzieży :banan: W tym OST nie ma absolutnie nic co by dorównywało temu

Tylko ta gra w celuje w tych co nawet nie wiedzą co to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Takie nie za wulgarne, urwa, urwa XD

Nie pałam miłością do tego typu muzyki, ale sam beat jest spoko: 

Cały soundtrack jest mierny, ale to samo mówiłem o Heat dopóki nie zagrałem w grę i kilka utworów wpadło w ucho. 

Ja mam tylko nadzieje, że będzie pełna wersja utworu i "czysta" z trailera bo mocno mi siadło:

Oczywiście wolałbym muzykę ala NFS z lat 2002-2007, ale cóż...

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już chcieli dać coś polskiego z masą bluzgów to wolałbym to:

jak znalazł na pościgi z policją :E

A do tuningu furek w garażu to

Edytowane przez KamcioGF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym soundtrackiem, to nie ma już nawet wątpliwości.

wAaePxK.jpg

Przeróbka własna. 

Edytowane przez Kelam
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby tylko obecna generacja, ale jakoś nie widzę większych korzyści z tego wynikających, grafika taka bym powiedział, jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie myślałem w ogóle o Unbound po średnio udanym Heat ale ten gameplay wygląda całkiem fajnie. Widać że poprawili model jazdy no i dodali wreszcie przechodniów :D...

Trzeba będzie przetestować 10h w ea play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Methild napisał:

Smutny soundtrack. Muzyka w NFSach robiła za polowe sukcesu. Soundtracki były skomponowane tak, ze nawet dzisiaj można ich słuchać. 

Strona wizualna to inna kwestia, niby wszystko ładne ale puste i bez duszy. Niektóre rzeczy bardziej przeszkadzają niż pomagają - odbicia światła, neony, drzewo upadające. 

Do kupienia na promocji za 29-39 zł jak każdy poprzedni NFS. Jedyny plus to ilość samochodów, tutaj EA się postarała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogli by pokazać jeden gameplay bez tych kreskówkowych wstawek.

Muzykę zawsze można wyłączyć i w tle odpalić sobie coś ze starych nfs-ów albo forzy :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już całkiem spory wysyp filmów z gry i wygląda to jak nakładka na HEAT :/ Jeśli tak samo ciężko będzie uciec policji to ja tą grę mam gdzieś.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.11.2022 o 11:23, Methild napisał:

Jest już całkiem spory wysyp filmów z gry i wygląda to jak nakładka na HEAT :/ Jeśli tak samo ciężko będzie uciec policji to ja tą grę mam gdzieś.

Policji w heat wcale nie jest aż tak trudno uciec. Przerobiłem suva na wyścigówkę i pięknie wywalałem radiowozy - tylko trzeba robić uniki bo lubią uderzać. Nawet zwykła furmanka radzi sobie, pod warunkiem dodania odpowiednich modyfikacji - często 1 skok w dal i po robocie :) co do unbound, doczytałem, że mają być poziomy (?) trudności policji. Coś takiego. Tak czy tak, chyba się skuszę na grę - jak obadam to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie też policja była totalnie przegięta. Ten "model jazdy" dało się ostatecznie jakoś znieść dla widoczków w nocy (co nie oznaczy, że Heat to nie jest tak ogólnie crap :E), ale policja to już w ogóle truskawka na torcie. Co prawda sam Heata za 15 zł wziąłem dla chwili zabawy, ale nie wiem czy nawet tyle był wart. Tutaj pewnie nabiorą niektórych na HUD od Codies, że niby model jazdy też taki dobry - EA normalnie bawi się w ordynarny scam :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi