Skocz do zawartości
jf196

Razer DeathAdder V2 Różnica w cenach

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam sobie oferty Razer DeathAdder V2. Morele 316 zł, X-com 199. O co tu chodzi? Na pewno chodzi o ten konkretny model RZ01-03210100-R3M1, więc czy Morele zwariowało czy może jest coś czego nie wiem?
https://www.morele.net/mysz-razer-deathadder-v2-rz01-03210100-r3m1-6469033/
https://www.x-kom.pl/p/540932-myszka-przewodowa-razer-deathadder-v2.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, w większości sklepów cena ok. 200zł staję się dla tej myszki standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tej myszy. Czy wbudowana pamięć działa tak, jak w myszkach Genesis, gdzie jak sobie ją raz skonfiguruję (przypisanie przycisków, wyłączenie RGB, ustawienie DPI), to oprogramowanie już nie musi działać w tle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skład profilu który można zapisać w urządzeniu wchodzą ustawienia DPI, funkcję przycisków, makra oraz podświetlenie myszki. Pod spodem myszki masz przycisk do zmiany tych profilów, maksymalna ich liczba to 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem v2 jako prezent, a głupio było nie przyjąć od rodzonej siostry, ale zraziłem się kiedyś mocno do razera za lipną jakość, a miałem kilka pierwszych rewizji DA lata temu. Tak samo kilka klawiatur. Kształt DA był dla mnie genialny, ale jakość już nie. Ogólnie tak - na szczęście da się tego używać bez syfiastego synapse, ale dementuje - ustawienia podświetlenia się całościowo nie zapisują na DA v2. Tak samo zmiana lod. Można zapisać progi dpi, przyciski a podświetlenie zapisuje się tylko w dwóch wariantach - albo wyłączone, albo włączony ten podstawowy tryb ze zmieniającymi się kolorkami. Nie można na wewnętrznej pamięci bez drivera ustawić inaczej podświetlenia. U mnie jest offnięte.

Co do samej myszki, to widać postęp vs stare deathaddery. Bardzo mi się podoba powłoka tej myszki. Miałem różne roccaty, logitechy, ss, razery wcześniej, ale to jest najprzyjemniejsza powłoka na myszce z jaką miałem do czynienia. I góra i boki. Przyciski fajnie pracują - podoba mi się klik głównych i bocznych (boczne nie zapadają się tak głęboko jak w starych DA), poza tymi do zmiany dpi - musiałem drobny mod zrobić dla jednego, to miał jakiś pogłos i brzmiało to tragicznie. Wsadziłem w szparę :szczerbaty: miedzy przyciskiem a obudową zagięty mały cienki kawałek plastiku i problem zniwelowany. Rolka taka średnia dość. W jedną stronę świetnie się kręci (do siebie) w drugą tak sobie. Kilka ok. Sensor jest znakomity. Na poprzedniej myszce miałem PixArt 3370 i względem niego jest nieco inny feeling. Gładszy, nieco mniej sztywny. W csgo jako lowsens (52cm/360) wolałem 3370, ale w innych grach wydaje mi się ten od razera akurat. Fajne odczucia. Myszka jest też lżejsza jak stare deathaddery. Wyszło jej to na plus. Kabelek elastyczny, miękki. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...