Skocz do zawartości
Pan Ciastovy

Odczytanie kopii posektorowej

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry, mam taki problem otóż zrobiłem kopię posektorową programem 'DMDE' dysku seagate 200gb z rejestratora 'misecu' chciałem odzyskać nagrania które są ważne. Po zrobieniu skanowania obszaru dysku i zapisaniu kopii posektorowej na tej kopii dysku widać partycje 20GB i w tej partycji są jakieś stare dane nieużyteczne po systemie xp. Dalej widać obszar pusty chociaż w sektorach  widać że coś jednak jest. co mogę zrobić i jakim programem?

Nagrania muszę odzyskać bo w nocy został mi uszkodzony samochód, a sprawca uciekł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało, że musisz je odzyskiwać? Jeśli na dysku były to z poziomu rejestratora można zrobić ich kopię. Możesz też pokazać okno partycji z DMDE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Co się stało, że musisz je odzyskiwać? Jeśli na dysku były to z poziomu rejestratora można zrobić ich kopię. Możesz też pokazać okno partycji z DMDE. @sgdata

Mój sąsiad nie chce mi udostępnić rejestratora żebym mógł zgrać te nagrania na pendrive i tylko dysk mi dał 'bo on nie ma czasu, wy młodzi jesteście to sobie poradzicie...' dysk po podłączeniu chce aby go zainicjować czego nie zrobiłem bo wiem czym by się to skończyło.

DMDE

Edytowane przez Pan Ciastovy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że ten rejestrator ma nieobsługiwany przez Windows system plików. Zrób pełne skanowanie w DMDE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sgdata napisał:

Możliwe, że ten rejestrator ma nieobsługiwany przez Windows system plików. Zrób pełne skanowanie w DMDE.

W google powiedziało że jest u przyjaciół z chin i znalazłem specyfikacje 'misecu' 

Pełny skan znajduje stary system xp i inne dane takie jak zdjęcia które są w połowie lub prawie całe nadpisane

skan skan

 jakiś inny program odczytujący inny system plików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...