Skocz do zawartości
HedonistaHere

Nagrywanie rozmów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy istnieje jakies darmowe oprogramowanie, ktore pozwala rejestrowac rozmowy na telefonie z androidem i wysylac je np. na email?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tego mnóstwo ale od Androida 9 żaden taki soft nie zadziała bez rootowania telefonu. Niektórzy (nieliczni) producenci mają tę funkcję wbudowaną, np. Asus w Zenfonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na Huawei p30 u mnie też działa apka bez roota, do nagrywania rozmów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bleidd @AnshuA

Sorki, ze tak pozno odpisuje. Ale, czy taka aplikacja jest incognito? Bo potrzebuje nagrania do sadu i oczywiscie nagrywanie musi byc ukryte, zeby osoba nie miala swiadomosci nagrywania.

Telefon w ktorym chcialbym zainstalowac recording to stary smartphone z androidem, wiec nie powinno byc problemu tylko jaki konkretnie program uzyc?

Edytowane przez HedonistaHere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu korzystałem z apki ACR. Była zupełnie niewidoczna dla obu rozmówców. Nagrywała wszystko w tle bez żadnych sygnałów.

Inna sprawa czy sąd dopuści takie nagranie jako dowód, bo w świetle prawa każdy kto jest nagrywany musi o tym zostać poinformowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, bleidd napisał:

Ja swego czasu korzystałem z apki ACR. Była zupełnie niewidoczna dla obu rozmówców. Nagrywała wszystko w tle bez żadnych sygnałów.

Inna sprawa czy sąd dopuści takie nagranie jako dowód, bo w świetle prawa każdy kto jest nagrywany musi o tym zostać poinformowany.

Z tego co wiem to jeśli nagrywający jest również uczestnikiem rozmowy to w świetle prawa to jest okej ale prawnikiem nie jestem - do zweryfikowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2022 o 08:55, bleidd napisał:

Ja swego czasu korzystałem z apki ACR. Była zupełnie niewidoczna dla obu rozmówców. Nagrywała wszystko w tle bez żadnych sygnałów.

Inna sprawa czy sąd dopuści takie nagranie jako dowód, bo w świetle prawa każdy kto jest nagrywany musi o tym zostać poinformowany.

Ok, dzieki czyli rozumiem, ze kazde wykonane polaczenie bedzie po prostu nagrane i wyslane na email? 

 

W dniu 28.10.2022 o 08:55, bleidd napisał:

Inna sprawa czy sąd dopuści takie nagranie jako dowód, bo w świetle prawa każdy kto jest nagrywany musi o tym zostać poinformowany.

Z tego co wiem da sie jakos to dopuscic do dowodow w przypadku gdy powiem, ze bylem swiadkiem rozmowy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem ten ACR i troche kiepsko to dziala, bo aplikacja nie dziala icognito, wszystko widac w powiadomieniach, wiec osoba ktora chcialbym podsluchac na pewno dowiedzialaby sie o tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba było od razu napisać, że o to chodzi. Że chcesz komuś podrzucić taką świnię ;)

Nie ma takich apek, które działają totalnie w tle bo to podchodziłoby pod malware. Możesz próbować wyłączyć powiadomienia dla tej apki ale czy będzie wtedy to działało, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...