Skocz do zawartości
marcin.debny

Upgrade Karty do zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czas wymienić kartę graficzną  budżet 3500 może 4000 jak jest coś wartego dopłacenia, na ten moment posiadam GTX 970( o dziwo nadal daje rade na super niskich wyciągnąć 50fps ;P), monitor AOC 27G2U mam zamiar dokupić jeszcze jeden 1440p,   komp używany wyłącznie do grania i oglądania, bardzo mało mi zależy na tych wszystkich ray-tracing i innych dodatkach, potrzebuje jedynie żeby nowe gry chodziły płynnie 60 fps przez te 3-5 lat zawsze posiadałem nvidie i nigdy nie miałem z nią problemów o radeonach słyszałem raczej negatywy, że problem ze sterownikami trzeba zmieniać do różnych gier, optymalizacja gier częste problem wiec raczej jestem za nvidia ale jak są jakieś dobre pewne radeony to czemu nie.

Zestaw.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowe tak jak wyżej, jeśli używane to w kwocie 4000zl 3080ti/3090 na gwarancji wyrwiesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak wole kupić nowe.  Poczekamy 2 dni i się zastanowię, maja byc prime days może uda sie cos znaleźć
A co sądzicie o tej karcie   
https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-rx-6900-xt-toxic-gaming-oc-16gb-gddr6-11308-11-20g-9706138/ jak wejdzie kod rabatowy ( urodzionowy ) to będzie 3800  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, marcin.debny napisał:

Wiec tak wole kupić nowe.  Poczekamy 2 dni i się zastanowię, maja byc prime days może uda sie cos znaleźć
A co sądzicie o tej karcie   
https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-rx-6900-xt-toxic-gaming-oc-16gb-gddr6-11308-11-20g-9706138/ jak wejdzie kod rabatowy ( urodzionowy ) to będzie 3800  

Spoko model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak morele jednak nie wyśle mi karty, ale również  nie anulowali mi zamówienia wiec pieniędzy nie odzyskałem wiec nie mogłem kupić tej co polecaliście z amazona, a teraz jest już   po 5500 :D  mam do nich napisać aby zamienić na cos innego  tylko nic w tej cenie co maja nie podchodzi po wydajnosc tej 6900. Najlepsze jest to powodem dlaczego nie wysłali jest " nie ma na magazynie " napisali mi to w środę około 16 w czwartek rano już było dostępne 4 sztuki tylko o 1700 drożej wiec na ten moment chyba jednak nie będzie upgrade karty.

Edytowane przez marcin.debny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z morele anulowali zamówienia zwrot kasy. Wiec panowie jaką kartę polecacie na ten moment bo tamte już droższe  jedynie znalazłem https://www.x-kom.pl/p/742126-karta-graficzna-amd-xfx-radeon-rx-6800-xt-speedster-merc-319-16gb-gddr6.html#Specyfikacja musze zamówić od razu i po kłopocie i nigdy więcej z morele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlet troche sie obawiam, że będą piszczące cewki jak bede to sie zrobi refunda i tyle a  mój 750W starczy na to wszystko ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...