Skocz do zawartości
coolskeleton95

wykorzystanie 100% procesora

Rekomendowane odpowiedzi

zostaw aż test się skończy, obserwuj czy nie ma errorów od początku bo jak będą to nie ma co czekać nawet, wystarczy że pojawi się 1 i można sobie darować dalsze czekanie :E 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że  jak wybieram to extreme anta 777 to po porstu wywala program i nic nie pokazuję że jest jakiś test czy coś

 

Edytowane przez coolskeleton95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko bosko :E bo dajesz load config & exit jak sama nazwa mówi :] teraz uruchamiasz kolejny raz plik exe (jako administrator prawym) i odpala się test z danym profilem który wybrałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, coolskeleton95 napisał:

zostawiłem test na noc rano pokazało że skończył się test i dałem ok i nic dalej się nie pokazało

Na screenie powyżej błedów RAM brak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, przetestowałeś dogłębnie bo anta777 extreme to taki profil 200% stable także spoko to masz z głowy, dysk też wydaje się ok nie wiem już co to za cuda się tam dzieją ale może odpal jakiś system z pendrive który nie wymaga instalacji na szybko żeby sprawdzić czy to samo się dzieje :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak spróbować z fizycznie odłączonym jednym dyskiem? Wpierw sprawdzić bez talerzowego ewentualnie potem odpiąć ssdka i postawić system na samym hdd? Wcześniej jeszcze standardowo sprawdził bym na każdej kości ramu z osobna.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszła mu anta cały test to chyba nie ma sensu po 1 module testować bo jakby któryś był walnięty to na 2 razem by wyszły błędy :] 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 7.11.2022 o 16:12, coolskeleton95 napisał:

czyli co dalej mogę zrobić 

Zabierz kompa do jakiegoś lokalnego serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.11.2022 o 16:12, coolskeleton95 napisał:

czyli co dalej mogę zrobić 

Przekopałem się przez cały temat i tylko co mi zostaje nie wyjaśnione to co się dzieje w podglądzie zdarzeń

w prawym dolnym rogu ekranu masz opcje szukaj kliknij w wpisz podgląd zdarzeń, poczekaj aż się załaduje i screen'a prześlij tutaj.

Dodatkowo jak to już zrobisz, możesz próbować zrobić skanowanie plików systemowych  jak wyżej wpisz do opcji szukaj Cmd i uruchom to jako administrator Wpisz komendę do konsoli "sfc /scannow" i jak to się przemieli i jak wyda komunikat że wszystko jest spoko, jak wyda inny komunikat to zrób rzut ekranu i prześlij tutaj na jakikolwiek hosting

kolejne skanowanie Diagnostyka Pamięci Systemu Windows 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2022 o 14:41, Pan Ciastovy napisał:

Przekopałem się przez cały temat i tylko co mi zostaje nie wyjaśnione to co się dzieje w podglądzie zdarzeń

w prawym dolnym rogu ekranu masz opcje szukaj kliknij w wpisz podgląd zdarzeń, poczekaj aż się załaduje i screen'a prześlij tutaj.

Dodatkowo jak to już zrobisz, możesz próbować zrobić skanowanie plików systemowych  jak wyżej wpisz do opcji szukaj Cmd i uruchom to jako administrator Wpisz komendę do konsoli "sfc /scannow" i jak to się przemieli i jak wyda komunikat że wszystko jest spoko, jak wyda inny komunikat to zrób rzut ekranu i prześlij tutaj na jakikolwiek hosting

kolejne skanowanie Diagnostyka Pamięci Systemu Windows 

 

image.png.c4e3a4e666710502b1351d8590803763.png

i teraz jeszcze ten CMD mi się robi więc jak się zrobi to wyślę 

 

image.png.27b8129240a5f5ac0b9b3a68a37e0bcf.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2022 o 14:03, nalewator napisał:

Zabierz kompa do jakiegoś lokalnego serwisu

Patrząc na to co  się u niego dzieje to lokalny serwis może nic nie wskórać :] od takich to na tym forum większość ma często większą wiedzę a temat jest naprawdę dziwny, sam jestem bardzo ciekawy czy coś w końcu wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są różne serwisy , ale tam mają możliwość podmiany różnych elementów zestawu (żeby wyeliminować problem sprzętowy) mogą postawić system od nowa na innym dysku itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 22:33, coolskeleton95 napisał:

image.png.c4e3a4e666710502b1351d8590803763.png

i teraz jeszcze ten CMD mi się robi więc jak się zrobi to wyślę 

 

 

 

 

kliknij widoki niestandardowe i zdarzenia administracyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...