Skocz do zawartości
skypan

Wiedźmin - remake

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Pentium D napisał:

Do Cyberpunka 2077 dodali już te dwa dlc darmowe?

Będzie jedno średnie dlc z wyciętej zawartości, na razie dodali chyba 3 zadania/kontrakty poboczne i masę kurtek broni samochodów itd , a o szczegóły pytaj Tomasza golika to specjalista od cyberpunka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2022 o 12:16, voltq napisał:

Będzie jedno średnie dlc z wyciętej zawartości

A ten w kolejnym wątku dalej swoje jak zacięta płyta

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2022 o 14:35, Kelam napisał:

Oby też zaprojektowali lepiej etapy na bagnach. Uwielbiam jedynkę, ale bagna i misje tam, to był rak:-P.

Dlaczego? Bardzo klimatycznie było. Można było "spulchniać glebę" z driadą i poznać dziadka kanibala 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin Remake z wielką zmianą względem oryginału. CD Projekt RED potwierdza świetną wiadomość (ppe.pl)

CD Projekt w oficjalnym dokumencie potwierdził ważny szczegóły dotyczący odświeżenia pierwszego Wiedźmina. Produkcja została określona bardzo znaczącymi słowami – Wiedźmin Remake to „napędzana historią, jednoosobowa gra RPG z otwartym światem”.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Taka garść nic nie mówiącego bełkotu. :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Wiedźmin Remake z wielką zmianą względem oryginału. CD Projekt RED potwierdza świetną wiadomość (ppe.pl)

CD Projekt w oficjalnym dokumencie potwierdził ważny szczegóły dotyczący odświeżenia pierwszego Wiedźmina. Produkcja została określona bardzo znaczącymi słowami – Wiedźmin Remake to „napędzana historią, jednoosobowa gra RPG z otwartym światem”.

Jak takie emocje są przy odświeżeniu W3 to co się będzie działo przy pełnym Remake? Fani ich zjedzą jak zmiany będą odbiegać od ideału który zapamiętali ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Jak takie emocje są przy odświeżeniu W3 to co się będzie działo przy pełnym Remake? Fani ich zjedzą jak zmiany będą odbiegać od ideału który zapamiętali ?

Akurat remake W1 trafiłby na szczyt mojej listy do ogrania ;) 

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Akurat remake W1 trafiłby na szczyt mojej listy do ogrania ;) 

Mojej też obok Remake pierwszego Gothica ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Akurat remake W1 trafiłby na szczyt mojej listy do ogrania ;) 

A jak ktoś nie tykał  NIGDY W1 i W2?
To mu dopiero stoi! (ja). :banan:

 

 

9 minut temu, azgan napisał:

Jak takie emocje są przy odświeżeniu W3 to co się będzie działo przy pełnym Remake? Fani ich zjedzą jak zmiany będą odbiegać od ideału który zapamiętali ?

Najczęściej tak jest, że fani zapamiętują wszystko lepiej, niż to było w rzeczywistości.

 

 

10 minut temu, crush napisał:

Fajnie. Taka garść nic nie mówiącego bełkotu. :E

"otwarty świat"... mówi coś taki termin?

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

A jak ktoś nie tykał  NIGDY W1 i W2?
To mu dopiero stoi! (ja). :banan:

 

Zazdroszczę ale W2 nie robią odświeżenia a z modami też szału nie ma jeśli chodzi o ich ilość 

5 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

 

 

 

Najczęściej tak jest, że fani zapamiętują wszystko lepiej, niż to było w rzeczywistości.

Kiedyś widziałem takiego mema z Medal of Honor że gracz zapamiętał to jak film "Szeregowiec Ryan" a jak odpalił po latach ponownie to było WTF:hahaha:?

Edytowane przez azgan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Zazdroszczę ale W2 nie robią odświeżenia a z modami też szału nie ma jeśli chodzi o ich ilość 

 

Założywszy, że robią pach do W3, remake W1, nowy W4 + tę całą resztę, której już nie ogarniam z zapowiedzi = granie do emerytury w W!
Byle nas wojny i kryzysy nie rozbiły, to będzie przy czym siedzieć. 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Element Wojny napisał:

Akurat remake W1 trafiłby na szczyt mojej listy do ogrania ;) 

U mnie tak samo, ale cieszę się, że istnieją te mody z muzyką z W1, to przynajmniej będę miał namiastkę tego klimatu, przy ponownym przechodzeniu W3. Będę się jeszcze dłużej delektował niektórymi miejscówkami, przy takiej muzyce :glodny:

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Założywszy, że robią pach do W3, remake W1, nowy W4 + tę całą resztę, której już nie ogarniam z zapowiedzi = granie do emerytury w W!
Byle nas wojny i kryzysy nie rozbiły, to będzie przy czym siedzieć. 

Nie wiem tylko czy Remake W1 wyjdzie na dobre ten otwarty świat bo przecież 1 nie miała takiej konstrukcji 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarty świat czyli pewnie brak efektów ładowania, pomieszczą wszystkie lokacje z W1 na jednej mapie, będzie pewnie można piechotą przejść z Wyzimy do innych lokacji, pewnie będzie można dostać na bagna jakoś, wielkie jezioro może dodadzą. 

 

Obawiam się UE 5 jako silnika, bo mocno zmieni praktycznie wszystko. Grafika W1 wymagała zmiany, ale pudrowania i delikatnego liftingu. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Nie wiem tylko czy Remake W1 wyjdzie na dobre ten otwarty świat bo przecież 1 nie miała takiej konstrukcji 

Wystarczy, że zrobią to jak w Wiedźminie 3, niby otwarty świat, a jak będziesz chciał się przemieszczać między głównymi lokacjami, to będzie podzielone na lokacje, nie mam z tym problemu. Oczywiście "lokacja", to nowa "mapa" , a nie jak w W1, każda lokacja ładowana osobno. Ale to tylko takie moje pierdololo, wiesz o co chodzi.

Tak, czy inaczej cieszę się, że doczekałem takich czasów i mogę zagrać w Reamke Mafii 1, a kiedyś może w udany Remake Wiedźmina 1. Potępiając oczywiście, te wszystkie pseudo Remaky, które są jakie są.

 

Edytowane przez skunRace
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, skunRace napisał:

Wystarczy, że zrobią to jak w Wiedźminie 3, niby otwarty świat, a jak będziesz chciał się przemieszczać między głównymi lokacjami, to będzie podzielone na lokacje, nie mam z tym problemu. Oczywiście "lokacja", to nowa "mapa" , a nie jak w W1, każda lokacja ładowana osobno. Ale to tylko takie moje pierdololo, wiesz o co chodzi.

Tak, czy inaczej cieszę się, że doczekałem takich czasów i mogę zagrać w Reamke Mafii 1, a kiedyś może w udany Remake Wiedźmina 1. Potępiając oczywiście, te wszystkie pseudo Remaky, które są jakie są.

 

UE 5 ma o wiele większe możliwości co do otwartości świata i wielkości niż silnik z W3. Wydaje mi się że nie będzie podziału na lokację. Wszystko będzie na jednej mapie, bo gra i tak jest "mała" w porównaniu do MMO które są robione pod UE 5.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kubala996 napisał:

Ja liczę że wywala ta fabule do kosza i zostawia tylko jej główny zarys. W1 ma świetne lokacje, klimat, muzyka ale historia jest dla mnie do bani. Wyzima to chodzenie w kółko za salamdrna,bagna chodzenie za w sumie nie wiem za czym, odmęty są najlepsze, bo nie mają nic wspólnego z głównym wątkiem a potem jest akt4 gdzie ludzie mutanty atakują płonącą temerie.  Strasznie ciężko mi się do tej gry wracało rok temu, na dodatek całe akapity dialogów są skopiowane z sagi, Alvin  pełni rolę ciri,  Yen tak jakby nie istnieje, gerlat jeszcze raz walczy z strzyga w tym samym miejscu w ten sam sposób, bo czemu nie? Widać że był to fanservis dla fanów sagi bez większych planów, liczę że bardziej rozwiną te postacie np chciałbym zobaczyć wzruszające powitanie jaskra przez geralata itp 

Moim zdaniem wynika to z tego ,  że jak sami twórcy mówili w wywiadach wyrzucili około połowę gry do kosza bo spieszyli się z wydaniem wiedźmina gdyż groziło bankructwo 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster na pewno nie, bo gra nigdy nie wyszła na PlayStation, było do nich dużo zarzutów o to, że wyszła tylko na Xboxa 360, a graczy PS3 "olali". Więc w ich wypadku robienie jeszcze wersji na PS4/PS5 na pewno odpada. Jak już to może kiedyś pełen Remake jak jedynka, już tylko na nowe konsole, ale patrząc ile oni zapowiedzieli gier, a priorytetem jest W4, dopiero później W1 Remake, to panie W2 na starte lata może :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu będę mógł zagrać w "jedynkę" bez wkładania sobie miksera w oczy :D 

 

a502ed9570483f688dd07b2669724053_origina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba logiczne, że będzie pewnie nawet lepszy niż w W3. To będzie remake robiony na Unreal Engine 5, a nie jakiś remaster na Aurora Engine z początku roku 2000 :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwowzorem ta gra będzie miała wspólny zarys fabuły, lokacje, postacie itd. Na pewno nie system walki. Spodziewaj się bardziej pięknie wyglądającego W3 na sterydach, będącego po prostu Remakiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że darują sobie oryginalny system walki z pierwszej części, to chyba już nie "dzisiejsze" standard, chociaż mimo wszystko wspominam go z sentymentem. Te przełączanie między stylami walki nie było takie złe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zostawią możliwość sterowania myszką jak w oryginale przy bardziej izometrycznej kamerze. Grę ukończyłem z 5 razy i zawsze wybierałem tą opcje sterowania;)

Edytowane przez naczelnik5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten remake ma wyjsc przed czy po kolejnej czesci Wiesia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...