Skocz do zawartości
Espirite

Sold

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• no ale przecież zrozumiałe że czym wyższe taktowanie, tym wyższe napięcie... nie bierze się z powietrza. ryzeny domyślnie też ładują wysokie napięcie, tyle że miałeś na tej płycie 3600, pewnie też na stock, on potrafi przy swoim booscie ładować dobrze ponad 1.4 i nic się nie działo... co prawda na starym zasilaczu, ale w serwisie niby go też podmieniali.. - zasilacz wykluczony, jeśli na 100% wsadzali swój inny - bios wgrany nowy ( stary nie obsługiwał 5600 ) na ustawieniach domyślnych wszystko, jedynie pamięci XMP - można próbować ustawić taktowanie na sztywno, jakieś niskie, nawet domyślne i ustawić na sztywno niskie napięcie na CPU , zobaczyć co się dzieje.. - ustawić wysokie taktowanie na sztywno i napięcie na sztywno, zabawa, spróbować jakieś 4450 i napięcie niskie, ale stabilne, może na 1.25<>  sparwdzać - kupić inną sztukę 5600 ze zwrotem 14dni i sprawdzić    
    • No to powiem Wam że jestem zaskoczony...  Negatywnie. Zmieniłem strony, wiatrak po właściwej. Ustawienia stock
    • AfD siedzi razem z PiSem w Europarlamencie. To jest prawica, tak jak PiS, tak jak konfa. Tylko PiS ma po prostu bardzo lewicowe poglądy gospodarcze, ale społecznie to jest prawica.  PiS i AfD, nazywa się Grupą Europejskich Konserwatystów i Sojuszem Demokratycznym.
    • Łudzić się w dzisiejszych czasach, że będzie spokój, kiedy inni narzekają że coś jest jawnie nie tak. Mam masę negatywnych doświadczeń związanych z nowymi grami i bardziej wierzę opiniom graczy niż developerom i ich aktualizacjom. Nie podoba mi się to ale też nie mam na to wpływu niestety. Póki co u mnie wszystko ok ale jak będzie dalej? No właśnie...
    • @gawr0n_ Trudno powiedzieć. Odzyskiwanie danych jak i ogólnie elektronika w wymiarze serwisowym to nie do końca moja bajka. Jeśli kość pamięci dysku nie jest naruszona, szansa jest. Koszt odzyskiwania danych z takich dysków jest jednak równie wysoki - i bez gwarancji powodzenia - co z talerzówki. Może się okazać, że w odzyskiwaniu danych utopisz x-krotność pieniędzy wydanych na sprzęt komputerowy i to na samych próbach, bo aby dysk SSD naprawić, konieczny jest przelut elementów i de facto jego naprawa do stanu działającego w pełni urządzenia. Dane i elektronika znajdują się na jednej płytce. Obarczyć tymi kosztami sprzedawcę ciężko, bo co on tu zawinił (o ile sprzęt nie był przez niego grzebany i takiego świadomie nie wysłał klientowi), prędzej producenta, który będzie się zapierał, będzie sąd, rzeczoznawca, udowadnianie że sam coś zepsułeś i źle podłączyłeś itd. A wystarczyło że chińczyk w kablach od zasilacza pomylił piny i dał 12V pod GND albo zamienił z 5V... https://www.youtube.com/watch?v=e_oBQ2UFZSU https://www.youtube.com/watch?v=YINVZEHtx_g
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...