Skocz do zawartości
blankname

Blokowanie SPAMu przestało działać - Samsung A32

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem z blokowaniem spamu na Samsungu Galaxy A32. Mniej więcej do połowy zeszłego miesiąca wszystko działało jak należy - po zakupie ustawiłem funkcję Hiya (czy jakoś tak), powłączałem jej opcje, włączyłem opcje blokowania spamu w Telefon Google i przez dłuższy czas miałem spokój z połączeniami telefonicznymi oznaczanymi jako spam - pojawiały się w logach, ale były wyciszane, czyli nie słyszałem połączenia i nie było powiadomień o takowych połączeniach.

Niestety, ostatnio coś się uwaliło mimo, że nie zmieniałem ustawień. Połączenia oznaczane jako spam pojawiają się - słychać dzwonek oraz pojawiają się powiadomienia o "missed calls", czego ja nie chcę. Celem włączenia funkcji blokowania spamu było to, żebym nawet nie myślał o tym, że połączenie się pojawi, podczas gdy w tej chwili opcja jest bezużyteczna - nawet mimo tego, że podczas połączenia mam na czerwono informację, że to spam.

Czy ktoś wie, co mogło się zepsuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś znowu popsuli w wersji 90.0.477356402 dostępnej w Google Play, spróbuj nowszej z apkmirror.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w Samsungu poszła aktualizacja dialera. Może to jest przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...