Skocz do zawartości
BitGamer

PAD PC jakie polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.11.2022 o 23:01, caleb59 napisał:

Najlepsze baterie jakie miałem to Varty 2600 mAh i wytrzymywały one 2 tygodnie grania dzień w dzień po kilka h, chyba Ci się pomyliło z tymi 2 miesiącami. :E Miałem jeszcze jakieś noname 1600mAh i one przeżyły o 2 lata dłużej te Varty więc ja nie mam pytań.

Też mam Vartę 2600 mAh i może nie 2 miesiące - masz rację, ale co najmniej miesiąc. Codziennie gram po kilka godzin. 2 akumulatroki mi padły po 2 latach tzn trzymały tylko parę dni to do śmieci i kupiłem nowe. To i tak znacznie opłacalniejsze od baterii. Jak siedzisz przed monitorem to oczywiście możesz sobie używać przewodowo, ale ja siedzę przed TV oddalonym z 8m od kompa więc nie chcę jakiegoś podłączania przewodów żeby mi przez salon przechodziły. No i nie ma to żadnego uzasadnienia. Akumulatorki kosztują grosze. Niektóre już mam 2,5 roku i trzymają miesiąc. Bo też ich używam do pada xone sparowanego z xbox one.

W dniu 20.11.2022 o 16:46, Barosz napisał:

Hej zastanawiam się właśnie nad kupnem pada od xboxa do laptopa. Mam kilka pytań bo do tej pory grywałem na dual shock z ps4 poprzez program.  Czy kupując pada od xboxa i podłączając go kablem usb-c do pc automatycznie mi go wykryje i będzie gotowy do u,życia ?  Do gry bez kabla muszę obowiązkowo kupić ten adapter od windowsa ? ( w dual shock nie było problemu aby podłączyć go bezprzewodowo)

Wujek Bohun taki yutuber ma tak połączony i mu zrywa ciągle połączenie. Nie wiem czy kwestia tego, że ma windows11 czy takiego połączenia. Najlepiej mieć oryginalny nadajnik USB (w komplecie z padami od series x) i mi nic nigdy nie zerwało. Zawsze miałem oryginlany nadajnik USB i do pada od x360 i od xbox one, a teraz od series x

W dniu 20.11.2022 o 16:46, Barosz napisał:

Pad od xbox one czy series s/x ?

Oba  świetne, ale od series x to bajka :)

W dniu 20.11.2022 o 06:38, Harddrinkingman napisał:

Czy pad od Xbox Series rzeczywiście jest dużo lepszy od wersji One?

Dużo lepszy nie, ale lepszy... W symulatorach można odczuć różnicę. Reaguje dokładniej na każdy ruch. Świetnie mi się na nim gra nawet w MFS gdzie rzekomo pad się nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BitGamer masz dziś za 188zł, różne kolory w oficjalnym sklepie Microsoftu - sam się skusiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, cherrz napisał:

@BitGamer masz dziś za 188zł, różne kolory w oficjalnym sklepie Microsoftu - sam się skusiłem

Można link ? Bo ja w całej Polsce w sklepach widzę je po 279zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem w poniedziałek poprzez microsoft - czerwony padzik :D Bardzo szybka przesyłka - paczka leciała aż z holandii - zamówione w poniedziałek a dzisiaj przed czasem przyszedł kurier z padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem zamiennik pada xbox360 na allegro na 45zł i jest idealny wszystko chodzi dobrze i gra jak nalezy nazywa sie Pad przewodowy OCDAY X1, chwile wcześniej steelseries 3gc ale nie działał w grach takze lipa

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pad Xbox Series będzie działał z adapterem BT od pada Xbox One czy też muszę kupić wersję z czujnikiem? Sprawdzał to ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Harddrinkingman napisał:

Czy pad Xbox Series będzie działał z adapterem BT od pada Xbox One czy też muszę kupić wersję z czujnikiem? Sprawdzał to ktoś może?

Będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, rozważę w takim razie zakup. Ten pad na promce w sklepie MS to wersja do Xbox Series? Wolę się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Harddrinkingman napisał:

Dzięki za info, rozważę w takim razie zakup. Ten pad na promce w sklepie MS to wersja do Xbox Series? Wolę się upewnić.

Tak, ale z tym adapterem to jest różnie. Ja mam adapter Baseus BA04 i mi zrywa połączenie. Czasem działa dobrze godzinę, czasem muszę się łączyć 15 minut. Ogólnie za 200zł masz wersję z adapterem z włoskiego sklepu Microsoftu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Idzie zima, ciężkie czasy, może zabraknąć na ogrzewanie więc ubranko na pada się przydać może...choć nie wiele da jak braknie prądu, ale przynajmniej ciepłego pada w rękę się weźmie. ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się jeśli wolno ;-)

2 pady dla 9-latka do grania na PC, z kolegą.

Tylko te drogie wchodzą w grę?

A jakieś bardziej budżetowy zamiennik co będzie działał bez problemów z PC i bezprzewodowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, MarcoSimone napisał:

Podepnę się jeśli wolno ;-)

2 pady dla 9-latka do grania na PC, z kolegą.

Tylko te drogie wchodzą w grę?

A jakieś bardziej budżetowy zamiennik co będzie działał bez problemów z PC i bezprzewodowo?

Kupisz budżetówkę i wkrótce wrócisz na forum z pytaniem "jeden pad nie wykrywany przez grę" albo "oba pady nie wykrywane przez grę", albo "po 2 miechach jedna gałka znosi w lewo" albo "pad niewkrywa przyciskanie więcej niż 1 przycisku naraz" albo "pad gubi łączność jak włączam urządzenie X" albo "pad randomowo traci łączność"  ... i tak dalej. Przerabiane to było tysiące razy na tym forum. Nawet pady bardziej ogarniętych producentów (Razer, Madcatz) potrafią sprawiać sporo problemów. Więc niestety - albo budżetowy albo bezproblemowy - możesz wybrać tylko jedno z nich. A ty do tego jeszcze chcesz bezprzewodowy to już w ogóle kolejna poprzeczka w górę ...

 

Edytowane przez doman18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, doman18 napisał:

 Nawet pady bardziej ogarniętych producentów (Razer, Madcatz) potrafią sprawiać sporo problemów.

A Esperanza ? Wiesz może coś jak się spisują ?

10 minut temu, doman18 napisał:

Więc niestety - albo budżetowy albo bezproblemowy - możesz wybrać tylko jedno z nich. A ty do tego jeszcze chcesz bezprzewodowy to już w ogóle kolejna poprzeczka w górę ...

Jak dla 9 latków to może kupić budżetowe bo chłopaki jak w Fifie nie strzelą gola i rzucą padem to przynajmniej nie będzie szkoda kasy :) A poważnie mówiąc, dzieci używają więcej siły niż precyzji więc mogą szybko zjechać pada. W tym konkretnym przypadku - dla 9 latków polecam budżetowe - dla wszystkich innych - oryginalne.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja chrześnica 7 lat i nagina na padzie z Xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2022 o 15:37, hubio napisał:

A Esperanza ? Wiesz może coś jak się spisują ?

Jak dla 9 latków to może kupić budżetowe bo chłopaki jak w Fifie nie strzelą gola i rzucą padem to przynajmniej nie będzie szkoda kasy :) A poważnie mówiąc, dzieci używają więcej siły niż precyzji więc mogą szybko zjechać pada. W tym konkretnym przypadku - dla 9 latków polecam budżetowe - dla wszystkich innych - oryginalne.

Esperanza to marka typowa dla dolnych półek w marketach takich jak Auchan, Leclerc. Typowy chinol. Czyli zależy od sztuki - trafisz ok, to będzie chodzić dłużej. Nie trafisz, to będzie paździerz od początku. A prawdopodobieństwo wtopy jest bardzo duże bo to dolna półka. Kiedyś chińczyki tłukli kopie duashocka3 które były naprawdę wytrzymałe. Brandowali je jako esperanza, omega, mastermedia albo w ogóle. Ale chyba to już mineło.

Ja swojemu 8latkowi nie pozwalam na rzucanie zabawkami czy padami. Czarny Xone chodzi u nas już 3 lata.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie mój obecny pad Nacon Revolution Pro Controller PS4/PC zakończył życie. Na allegro jest tego pełno i tanio, ale czy to są na pewno oryginały? Chciałbym kupić coś podobnego z tej półki - co polecacie? 

Edytowane przez pawel15987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, pawel15987 napisał:

Panowie właśnie mój obecny pad Nacon Revolution Pro Controller PS4/PC zakończył życie. Na allegro jest tego pełno i tanio, ale czy to są na pewno oryginały? Chciałbym kupić coś podobnego z tej półki - co polecacie? 

Pad od PS5 lub od XSX. Zależy co Ci w rękach lepiej leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet max 200 zł. Chyba poszukam tego co miałem w używkach.

Bo drążka analogowego nie da się wymienić?

Edytowane przez pawel15987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że da się drążek wymienić, ale zapłacisz z 50zł jak nie lepiej. A co driftuje?

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...