Skocz do zawartości
kilov

[Zamknięty]Del

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Del

Edytowane przez kilov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Gdyby nie skopali krzyżaka to problemu by nie było z zakupem. Zresztą, jak zacząłem znowu użytkować swotcha to 99% handheld, a dwa że zaraz swotch dwa to i na pewno pro pad dwa i oby już poprawiony   Gt też mi co prawda średnio leży ale jak będzie w dobrej cenie to czemu nie, chętnie zobaczę i zagram w ostatnie exy z ps4 na ps4 żeby zobaczyć co tam wyciągnęli z tej konsoli. W forze niedane jest mi zagrać jakoś bo ni ma na czym to lepszy rydz jak nic  
    • "PlayStation 4 hits 1080p, 30 FPS, with dynamic temporal reconstruction. On the other hand, PlayStation 4 Pro hits 1440p at 30 FPS, also with dynamic temporal reconstruction. PlayStation 5 has two modes, so you can play the game based on what you consider a priority. On Quality Mode, The Callisto Protocol runs at 2160p, at 30 FPS, with ray tracing and dynamic temporal reconstruction. On  Performance Mode, it also comes to 2160p, now at 60 FPS, with dynamic temporal reconstruction, but no ray tracing. Xbox Series S matches the PlayStation 4 Pro, hitting 1440p at 30 FPS, with dynamic temporal reconstruction. Xbox Series X has the same Quality and Performance Modes as the PlayStation 5, and both modes hit the exact same performance metrics For both the PlayStation 5 and Xbox Series X, performance mode comes with lower dynamic resolutions, down to 1872p on average with temporal reconstruction. Quality mode adds better shadows for both consoles and ray tracing reflections for PlayStation 5. Xbox Series X should have ray tracing reflections but there may be a bug that doesn’t allow it to work correctly." Ło panie... nekstgen is hir 😆
    • Spoko, dla mnie bez różnicy dodać +1 CL albo -1 zrobić, wydajnościowo jedno i to samo Poza tym bangla płyta git, na auto napięcie rdzeni trzyma na naprawdę spoko poziomie, zero bugów przy OC jak uncore zablokowane na 4,5 GHz, itd.
    • Szukałem w internecie jakie pady są potrzebne do MSI GeForce GTX 1080 ARMOR OC 8GB GDDR5X ale jedyne co znajdowałem to pytania bez odpowiedzi, więc sam pomierzyłem wszystko może się komuś przyda Po zmianie pasty na Noctua NT-H1 max temp spadła o 6,3st a średnia przy obciążeniu wynosi 63st Przed zmianą pasty Po zmianie pasty  
    • Muszę Cie zmartwić ale po kilku godzinach nadal nie ma nic większego  za to można zdobyć nowy schemat do broni 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...