Skocz do zawartości
azgan

GAME OF THE YEAR - The Game Awards 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Death Stranding 2! Wyglada na Ps5 exclusive.

Edytowane przez cyberpunk2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS2 z Samem Bridges!

❤️

Leci preorder! Jedynka była mega zajefajna

Edytowane przez Reddzik
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nagrody dla gry na Playstation (GoW Ragnarok), najciekawsza premiera (DS2) tylko na Playstation. Sony wymiata, Microsoft nic nie pokazal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa nowości do ogrania na przyszły rok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ADR14 napisał:

Jak tam? Zdobył ktoś steam decka? ;)

Nope.
Całe poświęcenie na nic. :D

- Najciekawszy trailer IMO: Armored Core VI
- Póki co brak DLC do Elden Ringa, ale można uznać, że przy odbieraniu GOTY został zapowiedziany słownie
- Będzie Valliant Hearts 2 (pytanie czy nie zostanie zepsuty przez Netflixa, którego znaczek pojawił się w zapowiedzi)
- Wielki nieobecny: Hollow Knight Silksong
- O co chodziło z tym Billem Clintonem na końcu, bo nie załapałem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś influencer chciał zabłysnąć, bo raczej nie należał do żadnej z ekip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW bez GOTY!?

6f6.jpg

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie: niby człowiek ma świadomość że młodość nie wieczność, ale i tak oglądając na gali Ala Pacino i Michaela Madsena można być zaskoczonym jak ten czas zapie.dala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie od początku było oczywiste, że tytuł gry roku zgarnie Elden Ring. Nie trzeba być wcale miłośnikiem Soulsów by docenić rozgrywkę oraz decyzję o przeniesieniu gatunku do otwartego świata. Elden Ring to gra która braki optymalizacyjne nadrabia świetnym gameplayem, grafika choć nie oferuje topowej jakości tekstur to dzięki obranemu stylowi sprawia fantastyczne wrażenie, pasuje do tego świata i go współkreuje. Do tego samo wykonanie bosów, ich różnorodność oraz wiele typów ataku jakimi dysponują sprawia, że gra nie nudzi, nie ma się wrażenie, że walczymy ciągle z tymi samymi przeciwnikami pod inną skórką. Podczas samej gali gdy GOW zaczął zgarniać bardzo wiele statuetek stało się jasne, że tytuł gry roku przypadnie Elden Ring, po prostu ten wielki przegrany musiał dostać wiele nagród pocieszenia aby udobruchać fanów Sony. Na wiele z tych statuetek GOW zasłużył, ale rykoszetem oberwały inne gry - dla mnie największy zawód to brak jakiejkolwiek nagrody dla Plague Tale, gra zasługiwała na większe docenienie i były kategorie gdzie spokojnie mogła wygrać i nie byłaby to wielka niespodzianka. Natomiast bardzo mnie cieszą dwie statuetki dla Stray, wbrew narzekaniom niektórych gra sobie na nie zasłużyła.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Requiem powinna była dostać coś, tak samo jak Forbidden West.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ditmd napisał:

Fjgi0wuWYAkoFke?format=jpg&name=small

:lol2:

Trzeba przyznać, że gościu potrafił się "zamaskować".

:szczerbaty:

28 minut temu, AUTO6 napisał:

Dla mnie od początku było oczywiste, że tytuł gry roku zgarnie Elden Ring. Nie trzeba być wcale miłośnikiem Soulsów by docenić rozgrywkę oraz decyzję o przeniesieniu gatunku do otwartego świata. Elden Ring to gra która braki optymalizacyjne nadrabia świetnym gameplayem, grafika choć nie oferuje topowej jakości tekstur to dzięki obranemu stylowi sprawia fantastyczne wrażenie, pasuje do tego świata i go współkreuje. Do tego samo wykonanie bosów, ich różnorodność oraz wiele typów ataku jakimi dysponują sprawia, że gra nie nudzi, nie ma się wrażenie, że walczymy ciągle z tymi samymi przeciwnikami pod inną skórką. Podczas samej gali gdy GOW zaczął zgarniać bardzo wiele statuetek stało się jasne, że tytuł gry roku przypadnie Elden Ring, po prostu ten wielki przegrany musiał dostać wiele nagród pocieszenia aby udobruchać fanów Sony. Na wiele z tych statuetek GOW zasłużył, ale rykoszetem oberwały inne gry - dla mnie największy zawód to brak jakiejkolwiek nagrody dla Plague Tale, gra zasługiwała na większe docenienie i były kategorie gdzie spokojnie mogła wygrać i nie byłaby to wielka niespodzianka. Natomiast bardzo mnie cieszą dwie statuetki dla Stray, wbrew narzekaniom niektórych gra sobie na nie zasłużyła.

Poza licznymi zaletami Elden Ring miał również sporo istotnych wad- także w warstwie projektowej.
Cieszy jednak fakt, że wygrała gra multiplatformowa, a nie taka która zamyka się w ramach sprzętu jednego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie tym razem nikt nie został okradziony jak w 2018. :E  Najlepsza gra tego roku (dla mas, bo dla mnie jeszcze Grounded i kilka innych idyków) bez wątpienia z tych co ograłem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam mocno :E 

 

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elden Ring vs GOW nie ma tu przegranego. Oby jak najwiecej takich doświadczeń z grami!

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crime Boss: Rockay City to ultimate '90s action movie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AUTO6 napisał:

Do tego samo wykonanie bosów, ich różnorodność oraz wiele typów ataku jakimi dysponują sprawia, że gra nie nudzi, nie ma się wrażenie, że walczymy ciągle z tymi samymi przeciwnikami pod inną skórką

ER ma chyba najsłabszych bossów z całej serii souls, a recykling jest na porządku dziennym. Chyba graliśmy w inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że właściwie wszystko co zostało zapowiedziane na tym show to projekty opóźnione o rok?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kris194 napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że właściwie wszystko co zostało zapowiedziane na tym show to projekty opóźnione o rok?

To znaczy?
Nigdy nie słyszałem by np. Death Stranding 2, Armored Core 6, Valiant Hearts 2 czy wiele nowych IP było kiedykolwiek wcześniej zapowiadane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lamparcicho napisał:

Czekam mocno :E 

Fajnie się zapowiada :D Na początku pomyślałem, że to jakaś wariacja Saints Row o Vice City :P 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lamparcicho napisał:

Czekam mocno :E 

 

Nie mam pojęcia co to będzie, ale mnie kupili ! 

Zabrakło Walaszka :E  

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, slafec napisał:

ER ma chyba najsłabszych bossów z całej serii souls, a recykling jest na porządku dziennym. Chyba graliśmy w inne gry.

Wciąż jak się zliczy ile jest unikatowych bossów to robi wrażenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, frog67 napisał:

Zabrakło Walaszka :E  

W polskiej wersji będzie dubbingował. Wszystkich. 

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...