Skocz do zawartości
zikq

Kupię karta Rx 6600/6600XT/6650 XT

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję karty z rodziny radeonów RX 6600 , niestety dysponuję ograniczonym budżetem , na zakup mogę wyłożyć max 1100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2022 o 15:35, #pcmasterrace napisał:

A może 5600xt z odblokowanym biosem pozwalającym roić oc na poziomie 2200mhz zamiast standardowego 1820?

Wydajność jak 6600. Po oc lepszy.

Full box, nowa pasta termoporzewodząca.

850zł

Dzięki za propozycję ale jednak celuję w rodzinę 6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6600xt Pulse na sprzedaż ale musiałbyś 200zł dorzucić, za 1100 jej nie pogonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety budżet mam ograniczony do kwoty 1100 zł

W dniu 21.11.2022 o 19:45, zbiku90 napisał:

Mam 6600xt Pulse na sprzedaż ale musiałbyś 200zł dorzucić, za 1100 jej nie pogonię.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Kurcze trochę się zawiodłem. Liczyłem, że będzie większa zadyma z recenzjami Ja mam w perfect blue zamówione na odbiór osobisty.  Mam nadzieję, że na weekend będą mieli.
    • Pierwszego lapa dziś odbiera kurier, będę chciał szybko odesłać drugiego i teraz pytanie, czy nie będą walić w bambuko ze zwrotem. Teraz muszę cos kupic w podobnej specce. Mogę wydać 14k PLN. Lap do foto video i gier ^^
    • Witam. Ostatnio czyli dzisiaj wszedłem w podgląd dziennika zdarzeń i zauważyłem pojawienie się błędu o nazwie: TPM-WMI, który pojawia się też we wcześniejszych dniach. Nie potrafię tego naprawić i nie wiem czy można z tym pracować. Pojawiło się też ostrzeżenie do pracy firefoxa, którego nigdy w życiu nie widziałem Prawdopodobnie ma to związek z aktualizacjami systemowymi, które mam włączone. Mam to zostawić jak jest, czy są na to lekarstwa ?
    • Mam podobne odczucia. Jednak z wad trzeba dodać czasami dość wyraźny efekt HALO. Najbardziej jak mamy jakąś ciemną scenę a np. HUD jest jasny, słabo to wtedy wygląda. 
    • Jeśli chodzi o kobiety we wojsku to jak najbardziej, ale nie do okopów, bo pragnę przypomnieć, że mężczyźni w ciążę nie zachodzą, więc utrzymanie narodu jako takiego w kupie jest zależne od tego, aby kobiety po wojnie przetrwały i rodziły dzieci. Wydaje mi się to oczywiste. Jeden Polak może zapłodnić wiele kobiet, ale jedna kobieta nie urodzi nagle 100 dzieci.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...