Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Malibu Shop

Ulubiony drink

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Chcę Was poinformować, że 02.04 w klubie explosion na ul. Wał Miedzeszyński 646 (II budynek) start godz. 21:00, w Warszawie o godz 22:00 jest organizowana impreza, na której będzie degustacja Agwy Każdy z Was ma teraz okazję spróbować tego trunku, jeśli wcześniej nie prób wał! Polecam i zapraszam serdecznie. Ja na pewno się zjawię, nie mogę przegapić takiej okazji!

 

pe.es. ktoś był w enklawie? jak wrażenia? smakowała Agwa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Chcę Was poinformować, że 02.04 w klubie explosion na ul. Wał Miedzeszyński 646 (II budynek) start godz. 21:00, w Warszawie o godz 22:00 jest organizowana impreza, na której będzie degustacja Agwy Każdy z Was ma teraz okazję spróbować tego trunku, jeśli wcześniej nie prób wał! Polecam i zapraszam serdecznie. Ja na pewno się zjawię, nie mogę przegapić takiej okazji!

 

pe.es. ktoś był w enklawie? jak wrażenia? smakowała Agwa? :)

 

przepis na dobry marketing szeptany: pospam tak przynajmniej do 30 postów, niekoniecznie w dziale związanym z reklamowanym produktem. wstaw sobie sygnaturke odwracająca uwage i kierującą skojarzenia na zupelnie inny tor np wiesz jakieś cofingi komputerowe, lub samochody. Wstaw sobie Avatara, bedzie bardziej wiarygodniej. Bardziej dyskretniej zareklamuj np. Nie pisz polecam zaparaszam itp wystarczy " 02.04 w klubie explosion na Miedzeszyński 646 w wawie o 22 jest organizowana impreza, na której będzie degustacja Agwy był już ktoś na tej degustacji? Idziecie sprówbować?" Czy nie mniej sugeruje pewne sprawy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojito, ale tylko z baccardi i świeżą miętą.

Dokladnie. Dodalbym ze jak dla mnie to tylko z brazowym cukrem i mięta pieprzową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wódeczka z cola w stosunku 1:1. Wszystkie inne drinki są za słabe i bym musiał ich wypić cysternę aby się upić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Wódeczka z cola w stosunku 1:1. Wszystkie inne drinki są za słabe i bym musiał ich wypić cysternę aby się upić.

Jakie ty drinki robisz, że są słabe? :E

Ja znam kilka takich co są równie mocna lub mocniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wódeczka z cola w stosunku 1:1. Wszystkie inne drinki są za słabe i bym musiał ich wypić cysternę aby się upić.

Drinkow nie pije sie po to zeby sie upic.

Od tego jes vóda ew whisky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drinkow nie pije sie po to zeby sie upic.

Od tego jes vóda ew whisky

Zabiłbym. Whisky jest podobnie jak drink, dla smaku. W pewnym momencie człowiek jest "przepalony" i smak mu zwisa, nie jest w stanie cieszyć się bukietem i kunsztem. Po sobie wiem, że po paru kolejkach czegokolwiek nie byłbym w stanie rozróżnić Gentelman Jacka od zwykłego Jacka Danielsa, czy Old Smugglera od Ballantinesa. W stanie totalnej trzeźwości nie ma najmniejszego problemu, ale po paru głębszych czegokolwiek mam mocno znieczulony zmysł smaku :P

 

Ulubiony drink...he, ostatnio klientów przyzwyczajam do shotów, z receptur na long drinki, ale to tylko z powodu tworzenia fajnej atmosfery przy barze. Swoją drogą parę tygodni temu mój shot występował w konkursie w pewnej knajpie w Warszawce. W wersji drinkowej = wyborowa gruszkowa (chyba że dostępny jest Absolut(!)) + sok ananasowy + sok pomarańczowy + syrop brzoskwiniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrobione mochito przebija wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do forumowych degustatorów - czy ktoś widział w sklepach ?

Jack%20Daniels%20Ginger%20puszka.jpg.thumb_100x150.jpgJack%20Daniels%20Cola%20puszka.jpg.thumb_89x150.jpg

chętnie bym kupił po jednej żeby czasem w sobotę wieczorem przy jakimś dobrym filmie się napić spokojnie i zapalić do tego jakąś cygaretkę waniliową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,jest w Tesco. Ale ani to smaczne,ani 7 zł za puszkę warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malibu z colą - proporcje pół na pół, + kostki lodu wg uznania,

w sam raz na gorącą domówkę :disco:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe słodkie musujące z tonikiem pół na pół plus odrobina soku z cytryny lub limonki. Schłodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na rynku można dostać Mojito Sodę w puszce, jak się ją połączy z dobrą wódką to drink pierwsza klasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kola z lodem,piwo z miodkiem,karmi :E

 

 

Wiem,żadne to drinki,ale bardzo dobre :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie wariacje Mojito, Godfather, Long Island iced tea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez wakacje byłem barmanem, wiec moge Wam polecic fajne drinki.

1. Na jedna szklanke drinku wrzucacie do blendera 5truskawek, kilka kostek lodu, wlewacie z kartonu jedno "chlupnięcie" soku pomarańczowego (jak ktoś lubi odmierzać to powiedzmy, że jakieś 70ml), 40ml wódki waniliowej, 20ml malibu i chlupnięcie syropu truskawkowego. Mixujecie i smacznego :) Kobietą bardzo smakuje - można dolać specjalnie dla nich troche więcej syropu, żeby był słodszy.

2. Dobry odświeżający drink , który jest alternatywą dla mojito jest jamaica - połowa limonki pokrojona i ubita/zgnieciona w szklance razem z kilkoma truskawkami, albo malinami, do tego kruszony lód do pełna, 40ml rumu białego i 20ml likieru melonowego

3. Najlepszy moim zdaniem drink dla kobiety robi się następująco: 4truskawki, polewasz Baileysem 20ml, ugniatasz PORZĄDNIE, dodajesz kruszonego lodu do pełna i dolewasz 40ml wodki waniliowej - naprawde super

Generalnie pełno jest fajnych drinków - wystarczy się trzyać prostej zasady, że twarde alkohole 40ml, likierki itp. 20ml, no i lód - nie ma co skąpić. Barmani nie wrzucają go do pełna dlatego, żeby zająć mejsce w szklance, ale jest to robione dla smaku i schłodzenia. Zresztą spróbujcie sobie mojito bez lodu. Obrzydliwosć :)

Jak ktoś chce więcej drinków żebym wypisał to dajcie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...