Skocz do zawartości
lukadd

Black Friday 2022

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, DjXbeat napisał:

Ja kupiłem 200l ON po 5.99zl od znajomego :E

 

Ja zaczyna kopac studnie basen za zakupiony 7.3x3.6m jedynie 32k literkow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MaxForces napisał:

Ja zakupilem NVme na QLC co nigdy w zyciu bym nie rozwazal. Ale tylko na magazyn gier.

2tb za $75 az nie dalo sie odpowic do odczylu gier gdzie roznic praktycznie brak przy ladowaniu gier.

Mam Intela 512GB na QLC, z kontrolerem, miał być jako pendrive i był przez chwilę, przy pierwszym pliku 74GB zapis około 685MB/s, przy drugim pliku 54GB spadek zapisu do 100MB/s. :szczerbaty:

Inny dysk SK hynix też 512GB na laminacie sama kość TLC, zapis cały czas ten sam 700MB/s, do 100% zapełnienia w ogóle nie zwalnia.

QLC od Intela to :kupa:.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś na promocji dysk ssd 4 tb w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Crew 900 napisał:

Widział ktoś gdzieś na promocji dysk ssd 4 tb w dobrej cenie?

Widziałem, ale niestety szybko wymiotło może z godzinkę leżały. Na francuskim amazonie po południu był Crucial MX500 za 190euro.

Może jeszcze będą gdzieś jakieś rzuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda w X-kom w tym roku :(

Z690 przeceniono najtańsze, o stówę. Też mi okazja.

13600KF to chyba nigdzie się nie pojawił w promo...

:(

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ze w BF bardzo rzadko trafiają się faktycznie dobre oferty. Ten dzień ma za zadanie przyciągnąć najbardziej nieświadomych którzy myślą że dziś jest faktycznie super tanio ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jeden dla żony wziąłem drugi dla kochanki pod choinkę :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kadajo napisał:

 Ten dzień ma za zadanie przyciągnąć najbardziej nieświadomych którzy myślą że dziś jest faktycznie super tanio ;)

To jest złudzenie, po wcześniejszych podwyżkach  na BF robią obniżki i każdy myśli że to okazja, a to niejednokrotnie są ceny przez podwyżką.

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kaiketsu napisał:

Bieda w X-kom w tym roku :(

 

No bieda.Pseudo zniżki w peudo brak frajdek

Ale ze morele sie uruchomiło?Chyba zostały im aktywa z rtx 3080 ?

Taki wał ze kupie ich kc3000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, blubaju napisał:

To jest złudzenie, po wcześniejszych podwyżkach  na BF robią obniżki i każdy myśli że to okazja, a to niejednokrotnie są ceny przez podwyżką.

No a jak. A jak ktoś myśli ze to Polska tylko taka ... kumpel mi napisał ze wszystkie produkty jakie obserwował dziś w Niemczech ceny podnieśli o 30 euro :E
Black Frajer :E
A bawi mnie to zawsze bo wystarczy poświecić 5 min aby się dowiedzieć czy cena jest faktycznie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kadajo napisał:

No a jak. A jak ktoś myśli ze to Polska tylko taka ... kumpel mi napisał ze wszystkie produkty jakie obserwował dziś w Niemczech ceny podnieśli o 30 euro :E
Black Frajer :E

Wałki są wszędzie. Ale bez przesady, trzeba wiedzieć co i jaką ma wartość. Prawdziwych promo też się trafia.

Ja po za tym WD WD BLACK SN850X 2TB za 180euro z amazona.de.

Kupiłem sobie jeszcze drugą myszkę, mimo, że z Deathaddera V2 pro jestem bardzo zadowolony to nie mogłem się oprzeć pokusie aby nie kupić za 49euro świetnego Roccat Kone Pro Air :E Tera na dwie mychy będę grał :E
https://www.saturn.de/de/product/_roccat-kone-pro-air-2734852.html
 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, kadajo napisał:

Pamiętacie ze w BF bardzo rzadko trafiają się faktycznie dobre oferty. Ten dzień ma za zadanie przyciągnąć najbardziej nieświadomych którzy myślą że dziś jest faktycznie super tanio ;)

Dokładnie !!! Nigdy nic nie kupiłem w BF i mam wrażenie, że to są jakieś lipne okazje. Nikt przy zdrowych zmysłach nie obniża cen w listopadzie/grudniu. Oczywiście w normalnej sytuacji, a nie np. likwidacji firmy. Jedynym wyjątkiem jest tutaj steam i zimowa wyprzedaż (gdzie zawsze korzystam) ale tam w sumie to się zaczyna około wigilii więc w zasadzie na styku świąt i poświąt. No i wersje cyfrowe chyba różnią się od normalnych fizycznych towarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hubio napisał:

Dokładnie !!! Nigdy nic nie kupiłem w BF i mam wrażenie, że to są jakieś lipne okazje.

Ja co roku kupuję na BF'a i trafiam fajne okazje. Zobacz mój post wyżej.

PS4 na Bfa kupiłem za 280euro, PS4 pro też rok po premierze kosztowało mnie też ~280. Wszystko w normalnych sklepach jak amazon czy Media. Teraz konsolek nie ma, ale są inne rzeczy.

Pad do xboxa za 35 euro to też fajny deal.

Zależy co kto potrzebuję, sporo klawiatur w dobrych cenach się trafiało.

Czy np Thrustmaster T300 RS GT to jest zestaw z 3 pedałami świetnego kółka

Był dzisiaj do kupienia za 250euro. Gdzie w Polsce jak zerkniesz w ceneo najniższa cena to ~1600pln czyli prawie 350euro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, lukadd napisał:

Ja co roku kupuję na BF'a i trafiam fajne okazje. Zobacz mój post wyżej.

PS4 na Bfa kupiłem za 280euro, PS4 pro też rok po premierze kosztowało mnie też ~280. Wszystko w normalnych sklepach jak amazon czy Media. Teraz konsolek nie ma, ale są inne rzeczy.

Pad do xboxa za 35 euro to też fajny deal.

Zależy co kto potrzebuję, sporo klawiatur w dobrych cenach się trafiało.

Czy np Thrustmaster T300 RS GT to jest zestaw z 3 pedałami świetnego kółka

Był dzisiaj do kupienia za 250euro. Gdzie w Polsce jak zerkniesz w ceneo najniższa cena to ~1600pln czyli prawie 350euro :E

Ale jak podajesz w euro to może gdzieś kupujesz w Europie a nie Polsce ? Ja tylko sprawdzałem Polskę. Z poza Polski nie chcę kupować bo potem ciężko sprzedać jak nie ma polskich papierów. No i nie kupię na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele sklepów stacjonarnych, jak Empik, daje zniżki wyłącznie, jak ma się ich aplikacje. Lipa trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, hubio napisał:

Ale jak podajesz w euro to może gdzieś kupujesz w Europie a nie Polsce ? Ja tylko sprawdzałem Polskę. Z poza Polski nie chcę kupować bo potem ciężko sprzedać jak nie ma polskich papierów. No i nie kupię na raty.

W Polsce jest mało dobrych ofert więc raczej omijam. Niemcy, Francja, Hiszpania szczególnie amazony bo tam jest spoko support na całą EU.

Ale i w Polsce coś tam się trafia C1 55" za 4.3k pln z oficjalnego sklepu allegro dzisiaj to nie była zła oferta. Tylko chyba moment wszystko zeszło :E

https://www.komputronik.pl/product/745660/crucial-mx500-4tb.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=Promo&ceneo_cid=aafdd28d-bda6-9a43-0eb0-2bace08bbd08

Jak na polskie warunki dobra cena. No, ale na francuskim amazonie było to dzisiaj do wyrwania w przeliczeniu za niecałe 1000pln :E

Edytowane przez lukadd
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepawo w tym roku, choć pewnie w poprzednich było podobnie. W PL Black Friday trwa dobry miesiąc i najczęściej promocje to 5 lub 10%, czyli standard przy czyszczeniu magazynów. Właśnie zamówiłem tv, promocja licha ale sporo staniał od czerwca, choć i tak uważam że cena mocno zawyżona w dniu premiery (Sony XR65x90k). Musiałem kupić, zyskałem w ostatnich dniach jakieś 300zł, ? będzie na piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był oled C2 od LG, 48 cali za 4200. Na allegro 65 po 6999 rozeszły się w chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Doamdor napisał:

Mam Intela 512GB na QLC, z kontrolerem, miał być jako pendrive i był przez chwilę, przy pierwszym pliku 74GB zapis około 685MB/s, przy drugim pliku 54GB spadek zapisu do 100MB/s. :szczerbaty:

Inny dysk SK hynix też 512GB na laminacie sama kość TLC, zapis cały czas ten sam 700MB/s, do 100% zapełnienia w ogóle nie zwalnia.

QLC od Intela to :kupa:.

 

 

NO ja nie mam na kontrolerze intela a Phison tak to wyglada

qlc.jpg

SSD SK hynix tlc

Roznica w wczytywaniu poziomu w grze wzgledem mojego drugiego NVMe jest nie zaowazalna 1-2s.Na magazyn do gier za $75 to baba za 2tb.

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Cena może i dobra, ale generalnie te 4TB SSD są obecnie za drogie. Trzeba poczekać jak ceny pospadają. Tak zawsze było z dyskami. Kiedyś 4TB HDD tyle kosztował, a teraz grosze.

Godzinę temu, lukadd napisał:

Jak na polskie warunki dobra cena. No, ale na francuskim amazonie było to dzisiaj do wyrwania w przeliczeniu za niecałe 1000pln :E

Aaa to już szybciej.Za ok 1000zł 4TB SSD to dobry deal. na 4TB spokój z miejscem na wiele gier i modów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, blubaju napisał:

To jest złudzenie, po wcześniejszych podwyżkach  na BF robią obniżki i każdy myśli że to okazja, a to niejednokrotnie są ceny przez podwyżką.

W tamtym roku przed BF poszedłem do ME sprawdzić ceny.Myszka która sobie upatrzyłem kosztowała 150zl. W BF z 250zl przeceniona na 150zl ?.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się u nas powinno nazywać Black Frajer bo idealnie ukazywało by czym są te "super promocje".

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...