Skocz do zawartości
lukadd

Black Friday 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś fajny dysk 2tb tlc 3.0 nvme jest w promce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ghostdog napisał:

Kiepawo w tym roku,

Przecież od lat nic się nie zmienia w polskich januszeksach, można rzec stabilnie. Taki x srom też jak co roku wali pseudo okazje na wypozycjonowanie strony no jeszcze te "lagi" z działaniem strony....:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jurekk napisał:

Jakiś fajny dysk 2tb tlc 3.0 nvme jest w promce?

Kingston nv2 za 600, pcie 4.0 ale predkości ma praktycznie jak 3.0 także nic się nie traci przy 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby ale zzden pewniak ze bedzie tlc a 50mb w duzym zapisie z nv1 mi zapał ostudził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jurekk napisał:

no niby ale zzden pewniak ze bedzie tlc a 50mb w duzym zapisie z nv1 mi zapał ostudził

Testy na necie są obiecujące, do mnie przyszedł w piątek ale do pc jeszcze czasu wsadzić nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nv1 tez były obiecujące bo w wersji 1tb dostali tlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podeślesz jakiś program albo nazwę zapodasz to mogę sprawdzić dzisiaj swój nv2 2TB

//Był jeszcze sn570 2tb za 660zł na francuskim amazonie ale juz poszedł

Edytowane przez MSF Koi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2022 o 11:05, Trepcia napisał:

Pochodziłem pooglądałem i zamówiłem HISENSE 65U7HQ 65- będę przecierał szlaki ;) mam nadzieje, że nie będę musiał odsyłać...

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klakier1984 napisał:

Pochodziłem pooglądałem i zamówiłem HISENSE 65U7HQ 65- będę przecierał szlaki ;) mam nadzieje, że nie będę musiał odsyłać...

Masz już jakieś doświadczenie w odsyłaniu takich paczek? :P 65" to już spora paczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lukadd napisał:

Jeszcze cyber monday będzie :E

Na ktorym zostaja niedobitki.

Ja piatek moge uznac za pozytywny.

Inland qn322 2tb nvme $75(dla gier)

Basen z przesylka $740(+ moja robocizna)

https://www.amazon.com/Summer-Waves-P42412521-Rectangular-Swimming/dp/B07B5S2Q8X

I dla zony

samsung buds 2 pro $119

 

12 godzin temu, MSF Koi napisał:

Jak podeślesz jakiś program albo nazwę zapodasz to mogę sprawdzić dzisiaj swój nv2 2TB

//Był jeszcze sn570 2tb za 660zł na francuskim amazonie ale juz poszedł

No popatrz 2 tb do gier za mniej niz 400zl jeden z minusow to QLC ale do gier nie ma znaczenia, z niego lepiej zadowolony niz 1tb tlc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mark97 napisał:

Masz już jakieś doświadczenie w odsyłaniu takich paczek? :P 65" to już spora paczka.

Wiem tylko, że ewentualny koszt to 35 zł ;) Mam jednak głęboką nadzieję, że nie będę musiał odsyłać. Generalnie to do elektroniki mam szczęście i poza jednym tv, który odmówił współpracy po 5 latach nigdy z niczym innym (nie ważne czy to komputer, telefon, pralka czy inna lodówka) nie miałem problemów- liczę na kontynuację passy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Klakier1984 napisał:

Pochodziłem pooglądałem i zamówiłem HISENSE 65U7HQ 65- będę przecierał szlaki ;) mam nadzieje, że nie będę musiał odsyłać...

Mam inny model Hisense (55") i jestem zadowolony, spoko TV tylko że ja nie wymagam cudów od telewizora :D 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klakier1984 napisał:

Wiem tylko, że ewentualny koszt to 35 zł ;) Mam jednak głęboką nadzieję, że nie będę musiał odsyłać. Generalnie to do elektroniki mam szczęście i poza jednym tv, który odmówił współpracy po 5 latach nigdy z niczym innym (nie ważne czy to komputer, telefon, pralka czy inna lodówka) nie miałem problemów- liczę na kontynuację passy.

gdzie tak tanio przesyłka? Czy po prostu firma i umowa z jakimś przewoźnikiem.
Ja chciałem monitor wysłać 32 cale to 45złł bo trzeba paczkę niestandardową jak owiniesz folią strecz. Tylko inpost zezwalał na owinięcie folią w normalnej przesyłce ale za to nie pozwalają wysyłać monitorów powyżej 28 cali.
W sumie odsyłasz do sklepu więc można mieć w nosie zabezpieczenie kartonu ale i tak bardzo tanio jak na 65 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up chyba kwestia umowy sklepu z przewoźnikiem. Takie coś w mailu mi przysłali po dokonaniu płatności

 

Przykładowy koszt zwrotu 1 sztuki produktu obliczony wg cennika DPD na podstawie gabarytów opakowania to:

Produkt

Koszt zwrotu

TELEWIZOR HISENSE LED 65U7HQ 4K ULED 120 HZ FULL ARRAY HDMI 2.1 DOLBY IQ

33.99 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych promocji itp. to zauważyłem, że jeżeli chodzi o elektronikę to ludzie w licytacjach dają kwoty zbliżone lub nawet wyższe niż za przedmiot nowy na aukcji kup teraz. Głupota ludzi czy podstawione boty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, lokiju napisał:

Co do tych promocji itp. to zauważyłem, że jeżeli chodzi o elektronikę to ludzie w licytacjach dają kwoty zbliżone lub nawet wyższe niż za przedmiot nowy na aukcji kup teraz. Głupota ludzi czy podstawione boty? 

Raczej coś w okolicach "zastaw się a postaw się" oraz próba bycia lepszym od innych licytujących.

 

Ciekawe czy będzie coś na Cyber Monday.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wrzucili w xkomie coś na cyber monday. Z zasilaczy 5 modeli, dwa bez certyfikatu, dwa bronzy i bombę z goldem od Gigagyte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem właśnie Vero M3 700W. Ale ogólnie porażka. Nic ciekawego w zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo troche niezly gratow PC na BF ale w UK, DE i FR. W PL oczywiscie tragedia.

Cytujac klasyka: moze i na zachodzie maja tansza elektronike ale za to my zarabiamy mniej ;)

 :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przynajmniej na X-KOMpromitacji serwerów nie wywaliło na CM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...