Skocz do zawartości
slaXooo

Problem z sterownikami MSI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś zakupiłem dysk SSD, zainstalowałem windowsa 7 64 bit. Włożyłem płytę z sterownikami od MSI płyty głównej, coś się tam instalowało, przed instalacją nie było internetu z powodu braku karty sieciowej, podczas instalacji nagle internet się pojawił. Przy instalowaniu jakichś sterowników intela wymagany był restart komputera, który wykonałem, instalator sterowników informował, że po restarcie sterowniki dalej będą automatycznie instalowane, lecz po włączeniu się komputera instalacja nie szła dalej, pasek instalacji stał w miejscu, a w dodatku przestały działać klawiatura i myszka. W BIOSie działają, po wyjściu z biosu klawiatura i myszka wyłącza się i już nie działa. Wszystkie sterowniki z tej płyty od msi się na pewno nie zainstalowały, bo gdy znowu włączyłem komputera nie było m.in internetu (czerwony X w ikonce, czyli zapewne znowu chodziło o brak karty sieciowej). Myszka i klawiatura ciągle nie działały po włączeniu się windowsa. Postanowiłem zainstalować windowsa od nowa, ale podczas konfiguracji już wtedy wyłączała się myszka i klawiatura, przez co nie mogłem kontynuować konfiguracji, nie mogłem wpisać nawet nazwy komputera (np: Tomek-Komputer). Po 2h męki postanowiłem znowu podpiąć dysk HDD, ale po włączeniu się windowsa, znowu nie było internetu, w diagnostyce napisane było, że trzeba zainstalować kartę sieciową. O co tu chodzi, jak zainstalować tego windowsa i tę kartę sieciową? Przeszukiwałem internet, ale żadna z proponowanych opcji nie działała.
Płyta główna to msi b150M
Procesor i3 6100 3.70 GHz
Karta graficzna GTX 750 Ti
RAM 8 GB

Edytowane przez slaXooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie problem z win7 i usb 3.0, masz podłączoną myszkę do portów usb 2.0? poszukaj win7 z dodanym wsparciem usb 3gen lub poradnik jak je samemu dodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...