Skocz do zawartości
pawel_nt

SB ZxR vs SB AE-7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szybka piłka. Mam obecnie SB ZxR. Jestem z jego jakości bardzo zadowolony. Jednak nie podoba mi się w nim przestrzeń jaką zajmuje w obudowie (jest to karta dwuczęściowa), oraz na minus oprogramowanie (jak dla mnie). Tak się składa, że niebawem będę chyba wymieniał cały komputer i zastanawiam się czy wymieniać również kartę dźwiękową. Wypatrzyłem sobie ewentualnie SB AE-7. Co sądzicie o takiej wymianie?

Sporo gram, a także jestem trochę audiofilem. Mam wzmacniacz stereo NAD Amp 1, do którego poprzez złącze optyczne mam podłączony komputer. Dodam, że mam dwie kolumny stereo i subwoofer (firma Jamo). Korzystam z płatnego Tidala (oraz YT - wiadomo).

Bardzo będę wdzięczny za podpowiedź. Wymieniać czy nie wymieniać przy okazji kupna nowego komputera? Pozdrawiam. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużej różnicy nie poczujesz, no ale AE-7 to o wiele świeższa karta + dodatkowe bajery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo oprogramowanie dla Z, ZxR, AE jest takie samo - Sound Blaster Command.

Moim zdaniem wymianka dla wymianki i gra niewarta świeczki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - to może jeszcze przemyślę. A czy czasem nie jest tak, że to na tej karcie - córce jest wyjście optyczne? Ja przez optyka mam połączone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...