Skocz do zawartości
Aslig

Pytanie zkomputerm acer nitro 50

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku posiadam komputer acer nitro 50   rtx 3060, i5 11400f, 16gb ram ,512 ssd.

Od pierwszego włączenia zastanawiały mnie temperatury 65/70 c na pulpicie w grze 80/90 .

Po kilku miesiącach zmieniłem chłodzenie na be quit pure rok slim2 cup i tempertury spadły do 40/50 na pulpicie a w grze 55/60 ale chałas słyszący w słuchawkach nie zniknął.

I mam pytanie czy mógłbym zmienić płytę główną zasilacz i obudowe czy naprzykład procesor by działał ram karta i tak dalej czy nie jest to rekomendowane od acer 

Bardzo dziękuje za odpowiedź 

1 minutę temu, Aslig napisał:

Od roku posiadam komputer acer nitro 50   rtx 3060, i5 11400f, 16gb ram ,512 ssd.

Od pierwszego włączenia zastanawiały mnie temperatury 65/70 c na pulpicie w grze 80/90 .

Po kilku miesiącach zmieniłem chłodzenie na be quit pure rok slim2 cup i tempertury spadły do 40/50 na pulpicie a w grze 55/60 ale chałas słyszący w słuchawkach nie zniknął.

I mam pytanie czy mógłbym zmienić płytę główną zasilacz i obudowe czy naprzykład procesor by działał ram karta i tak dalej czy nie jest to rekomendowane od acer podaje koszyk w liku      https://www.x-kom.pl/lista/vylty7zed

 

Bardzo dziękuje za odpowiedź 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz zmieniać płytę i zasilacz? To nic nie zmieni. Obudowę prawdopodobnie da się wymienić ale wtedy pewnie stracisz gwarancje na ten komputer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, xtn napisał:

Po co chcesz zmieniać płytę i zasilacz? To nic nie zmieni. Obudowę prawdopodobnie da się wymienić ale wtedy pewnie stracisz gwarancje na ten komputer. 

zasilacz jest rekomendowany pod ten komputer ma inne złącza pod płyte a płyta jest inna  nie jest kwadratowa tylko jest dziwnie wysonięte prostokątem do przodu ma są tam złącz płyta jest 8 kątem xD

i czy daziałał by ten procesor i ram w tej płycie a gwarancja sie kończy za jakieś 1 miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz inne złaczą na płycie niz standardowe to chyba sam już sobie odpowiedziałeś na pytanie, czy da się tam podłaczyć zwykły zasilacz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...