Skocz do zawartości
pawel5000

Abonament przejście na PLAY

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma się tak w tej chwili mam Virgin mobile abonament grupowy na trzy numery i place za całość 58zł , w tym 20GB na każdy numer i rozmowy sms mms bez limitu . Umowa kończy mi się 31 grudnia tego roku zaoferowali mi to co mam tylko 40GB i cena za całość 60 zł oczywiście umowa na 24 miesiące ale akurat to mi nie przeszkadza, Jestem u nich już 4 lata były lepsze i gorsze chwile a to internet ledwo co chodził albo wcale to się nie dało wysłać sms/mms . Virgin od jakiegoś czasu przejął Play ale jakość usług została na poziomie Virgin .Mam w domu telewizję i Internet z UPC i oferują mi abonament w Play (zresztą UPC teraz to PLAY bo je wykupił) 120GB rozmowy sms/mms bez limitu za trzy numery wyjdzie 90 zł . Myślicie ze będzie to lepiej chodzić niż Virgin chodzi mi o zasięg Internetu bo teraz ja pojadę gdzieś poza miasto to często Virgin ledwo co chodzi albo wcale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wywróży, jak będzie u Ciebie chodziło. Kup sobie starter Play i po prostu sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Play korzysta z tych samych nadajnikow co Virgin (co sam niejako potwierdziles) - to co mialoby spowodowac ze poziom techniczny uslug wzrosnie?

Jak masz abonamenty ze wszystkim co Ci odpowiada, po co przeplacac? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...