Skocz do zawartości
Lameismyname

AsRock RX 5600 XT Challenger za 666zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sprawa. Może się, zawieruszyły po zwrotach, a nie chcą sprzedać taniej niż dostali, stąd cena.

 W tej cenie to może liczą na jakąś pomyłkę, albo kogoś kto się nie zna. Czasem na allegro niektórzy próbują sprzedać jakiś przedmiot dwa razy drożej niż reszta. Może to działa i czasem ktoś kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, B@nita napisał:

Miałem nie śmiecić ale sam prowokujesz, a zrozumiałeś co napisałem?  To są POJEWDYŃCZE sztuki a nie kontenery, więc nie ma tu nic nienormalnego.

Generalnie to sam śmiecisz w tym "swoim" temacie.

 

Jak miałeś nie śmiecić, jak sam od śmiecenia zaczynasz? Prześledź od którego momentu zaczyna się offtopic, bo nie od mojego postu. Ten temat nie tyczy sie kart używanych i powystawowych, ani żadnego modelu jaki masz na myśli. Masz jakieś "ale" do sklepu, załóż swój temat odnośnie sklepu czy innych produktów i tam pisz wywody na ten temat, nie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lameismyname napisał:

Jak miałeś nie śmiecić, jak sam od śmiecenia zaczynasz? Prześledź od którego momentu zaczyna się offtopic, bo nie od mojego postu. Ten temat nie tyczy sie kart używanych i powystawowych, ani żadnego modelu jaki masz na myśli. Masz jakieś "ale" do sklepu, załóż swój temat odnośnie sklepu czy innych produktów i tam pisz wywody na ten temat, nie tutaj.

Masz coś z pamięcią?

Cytat

Mnie i tak najbardziej śmieszą aukcje:

1. Część działała, poleżała na półce, nie mam jak sprawdzić, nie przyjmuję zwrotów.

2. Mam laptopa, nie mam jak sprawdzić czy sprawna.

A to co ma być? Jak ta twoja wypowiedz ma się do karty z wstawki? A do niej się odniosłem bo chyba łatwo zrozumieć co miałeś na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, B@nita napisał:

Masz coś z pamięcią?

A Ty chyba coś z głową...

44 minuty temu, B@nita napisał:

A to co ma być? Jak ta twoja wypowiedz ma się do karty z wstawki? A do niej się odniosłem bo chyba łatwo zrozumieć co miałeś na myśli.

Spróbuj ze zrozumieniem przeczytać nie tylko ten post, a kilka poprzednich i złóż to w całość. To była odpowiedź do @grzesiek811 ad-hoc odnośnie egzemplarza RX5600(XT) którego wystawiali z artefaktami.
Oczywiście jak to Ty, wparujesz raz na jakiś czas i narobisz burdelu wyjętego z kontekstu, popiszesz głupot nt. sklepu w którym nigdy nie zrobiłeś zakupów.
Podkreślę to jeszcze raz - chcesz wylewać pomyje na produkty czy sprzedawcę, stwórz sobie swój temat i używaj do woli.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lameismyname napisał:

A Ty chyba coś z głową...

Przeginasz.

Wystarczyło tam też też nie odpisywać i robić śmietnik. Proste. Ale skutecznie bronisz wizerunku sprzedawcy, na każdym kroku to podkreślasz.

Ok, kończę i proponuje nie ciągnąć tego dalej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, B@nita napisał:

Przeginasz.

Masz rację, to było poniżej pasa. Przepraszam.

12 minut temu, grzesiek811 napisał:

Offtop offtopem, ale trochę kultury można zachować mimo wszystko.

Masz rację. B@nita jest tak samo upartym człowiekiem jak ja, więc nie pierwszy raz tak się kończy nasz "dialog".

2 godziny temu, B@nita napisał:

Wystarczyło tam też też nie odpisywać i robić śmietnik. Proste. Ale skutecznie bronisz wizerunku sprzedawcy, na każdym kroku to podkreślasz.

Ok, kończę i proponuje nie ciągnąć tego dalej.


Jakoś nie umiem biernie przejść obok tak niekonstruktywnej krytyki. Wybacz.
Jeżeli wylewanie tak naprawdę bezpodstawnych pomyj to jedyna słuszna dla Ciebie droga i każdy, kto chociażby wypowie się konstruktywnie w tonie neutralnym lub tym bardziej pozytywnym z automatu staje się zaciekłym obrońcą, to chyba coś tu nie do końca gra.
Ty masz odmienne zdanie, ja też, przyznałem Ci jednak w paru kwestiach rację i wyciągnąłem na pierwszy plan to co wzbudza kontrowersje rozmawiając o tym. Jako zadowolony klient mam prawo pozytywnie się wypowiedzieć o sklepie czy też transakcjach z nim związanych, co nie jest chyba niczym niebywałym.

Ja też kończę, nie ciągnijmy tego dalej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie to proponuję zamknąć temat. 72 strony to chyba wystarczająco by ktoś kto natknie się na ten wątek znalazł odpowiedź. Jesli zechce kupić ,,w aktualnej" cenie 849zł bodajże, to zobaczy że już przy cenie w jakiej ja kupiłem (799zł) dużo osób pisało że średnio się opłaca.
Trafi ktoś z pytaniem czy można zrobić silent mode wentylatorów (by na idle się nie kręciły) - znajdzie odpowiedź.
Ktoś będzie szukał info o zmianie BIOSu - też odnajdzie odpowiedź.

Każda dodatkowa wypowiedź to tylko kolejne posty, strony wątku, który im dłuższy/obszerniejszy, tym trudniejszy do ogarnięcia i odnalezienia interesującej kogoś kwestii.
Sam przez to przechodziłem czytając wątki o monitorach 27"/2K. Czytania na dwa dni, a informacje które mi były potrzebne potrafiłbym spisać na jednej kartce A4.

Jaki jest cel tego wątku ,,od tego momentu" wprzód?

Jedynie offtopic, sprzeczki, oskarżenia, a koniec koców kart zostało (sprawdzałem teraz) 32 sztuki. Raczej rynek już się za przeproszeniem nażarł. Ile ich było na początku? 500/600?

Info o karcie w internetach/pclab zostanie, nie zmieni się jej konstrukcja i opinie osób które miały/nie miały z nią styczności.

Proponowałbym się więc rozejść, zamknąć wątek i niech zostanie (już w i tak OBSZERNEJ wielkości) tak jak jest dla osób które będą szukały jakiejś informacji na jej temat, albo będą chciały uzyskać odp. na PW od osób które je kupiły i w tym wątku znajdzie nicki/namiary. 
Watki o nowych generacjach kart czasem nie ciągną się tak długo do jasnej ch... :boink:

?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TwisteddJoker napisał:

Ja ogólnie to proponuję zamknąć temat.

?

ja wrzuciłem banitę do ignorowanych i jest spokój :) polecam, a temat może się jeszcze przydać.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijmy do 100 000 wyświetleń i dopiero zamknijmy temat ;)

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...