Skocz do zawartości
Predix

Lenovo legion 5 / RTX 2060 115W / R5 4600H / 120Hz / 8GB / 512GB

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Szukam w miarę dobrego i przystępnie cenow dysk hdd 3,5 lub 3,5 cala, przynajmniej 2 TB.  A w jaki sposób mogę sprawdzić czy odczyta mój tv np. 4tb ? telewizor samsunga jakies 8 lat ma
    • Ukończyłem dodatek do The Last of Us o nazwie Left Behind. Jest podzielony na dwie części. Przeszłość Ellie i teraźniejszość Ellie. Ta część teraźniejsza to uzupełnienie głównej fabuły gry (tego co nie pokazano), czyli co Ellie robiła żeby Joel przeżył. Natomiast część przeszła dzieje się rok wcześniej i przedstawia spotkanie Ellie z jej przyjaciółką.  Cały dodatek jest krótki bo na około 6 godzin. Ogólnie był bardzo dobry, ale w zakończeniu czegoś brakowało. Mogli pokazać co się stało po jakimś czasie z tą przyjaciółką Ellie. Oczywiście można było się domyślić, bo wynika to zarówno z opisów jak i tekstów, ale jednak pokazać to co innego. Niestety twórcy ucięli to zakończenie zamiast pokazać więcej. Co było najtrudniejsze w tym dodatku? Oczywiście Gry i Zabawy, które wymyślała dla Ellie jej przyjaciółka. 9/10
    • @Stjepan666W jedynkę po tylu latach do tej pory grają, więc w dwójkę też będą.
    • a mozesz polecić jakiś dysk, teraz wrzucam na hdd 3,5 cala wd green 1tb, dobrze odczytuje tylko kruca glosno jest
    • Na wsiach jeszcze tak, ale np. w Warszawie już jest co innego . Byłoby fajnie, gdyby Austriak zdecydował się ujawnić całą prawdę dot. sprawy dwóch wież przed naszym wymiarem sprawiedliwości.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...