Skocz do zawartości
patryk13372137

Iphone x problem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobrym mam problem z iphone x, dokladniej gdy próbował wlaczy telefon ekran blokady pojawił się na 2 sekundy nastepnie pojawiła się blada czerń. Telefon reaguje na włączanie i wyłączanie( gdy się włącza blada czerń sie pojawią Gdy się wyłącza to znika). Również urządzenie reaguje na wez aby obudzić( czy jakos tak) jak się bierze telefon do ręki do blada czerń sie pojawią. Telefonu nie da się zresetować albo da tylko ja tego nie widzę że się resetuje. Gdy ktoś do mnie dzwoni telefon dziwnie wibruje.

https://zapodaj.net/90240f06a0153.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś zrobić "Odtwórz iPhone" przez iTunes ? Ta blada czerń to wygląda jakby czarne tło było podświetlane ? Zdjęcie kiepskiej jakości i słabo widać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Wystarczy wiedzieć, że system jest w radkach dość zautomatyzowany od rdna 2. Ma swoje ustalone wartości napięcia, które aplikuje przy danym +- zegarku (pewnie jeszcze jest brana pod uwagę jakość krzemu). Manipulacja offsetem sprawia, że jeżeli system uzna, że jest ok, to wtedy dopuszcza obniżenie tego napięcia. Czasem nie w całości. Ale to często zawodzi i stąd te niestabilności, wywalanie sterów itd. A jako, że przy niskim zegarku osiąga się dolne widełki napięcia i niżej się już nie zajdzie, to offset można sobie wsadzić w buty. Offset napięcia w wattmanie jest przydatny tak naprawdę do mocniejszego oc. Wtedy jest sens w to się bawić i można zejść więcej od def niż w przypadku uv i downclockingu. Ogólnie lepiej tego nie ruszać, a jak już to bardzo konkretnie przetestować. Żeby nie było niespodzianek i żali wylewanych w sieci. 
    • Artykuł jest dość stary. Teraz ceny zrobiły się tak szalone, że mam wrażenie, że obecnie żywność nie jest już dużym procentem w koszyku u biedniejszych. Ale nawet jeśli, jak widać, wciąż byłyby proste sposoby aby temu zaradzić. Za to ilość zalet takiego rozwiązania byłaby ogromna. To również wiązałoby się z odchudzeniem skarbówki. Nie byłoby potrzeby chodzić i kontrolować czy przedsiębiorca używa 'produktów kakaowych czy czekoladowych'.
    • Tak jak przedmówca wyżej (Kyle), zależy od danej gry. U mnie 3060Ti w Yakuza 0 na 4k robi ponad 100 fps'ów, a w Yakuza 2 Kiwami już są spadki do 30-40fps. Grasz na pełnym monitorze 4k czy super resolution odpalasz? W tym drugim przypadku karty nvidii lepiej się sprawdzą, np 3080 10gb który jest delikatnie szybszy od 6800XT obecnie widze można dostać już za 1700-1800pln. Na nówkę 7800XT bym nie patrzył - jest szybsza tylko o 5% od 6800XT a ceny obydwu już znasz. Napewno karta pokroju 6800XT lub 3080 sobie poradzi z większością gier, jednak pomyśl nad załadowaniem Ryzen'a 5600 do tego kompa bo są starsze tytuły w których pierwsze generacje Ryźków słabo działają, jak i dużo nowych w których conajwyżej 25-40 fps'ów ujrzysz. 16GB ram'u jakie posiadasz wystarczy aż nadto, nie musisz więcej ładować. Conajwyżej jakiś szybki dysk NVMe sobie kup zamiast RAM'u, wbrew pozorą sporą różnicę to robi.
    • Do nowszych to i tak czy 4060 czy 4070 to jeden pies, bo żadna sobie nie radzi z RT. 7700XT weź używkę za mniej, kup lepszego proca.
    • Dead Space (wersja z 2008r) to w 4K śmiga na byle czym w ponad 100fps (chyba już na GTX 1650 to latało). BioShock to I część już na RTX 3050 przeszedłem w 4K (brak spadków poniżej 60fps, detale max). Natomiast do Infinite to RX 7800 XT powinien dać spokojnie radę.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...