Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

arturo99

Wybór karty graficznej tak do 1100 euro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Dobre kilka miesięcy temu zakładałem podobny temat ,lecz postanowiłem poczekać na wszystkie premiery.Obecnie mam gtx 1070.Gram w 1440p,monitor 180hz.Teraz jak już wiemy co i jak można rozważać zakup nowej karty.Jednak czekając tyle lat,wcale nie jestem zadowolony z postępu ani z cen jakie teraz są.Przez pewien czas szukałem i licytowałem kilka 3080tek ,jednak ludzie kupowali to za chore ceny jakieś,ponad 750euro za prawie 2 letnia kartę.Takze z używkami dałem sobie spokój.Bardzo czekałem na premierę 4070ti,jednak się bardzo zawiodłem,cena szczególnie i te 12GB VRAM.Obecnie chyba nie ma żadnej sensownej karty w dobrej cenie.Ostatecznie doszedłem do wniosku że mógłbym kupić rtx 3060ti 8GB z nowymi GDDDR6X ale to koszt 470euro(taka karta na przeczekanie).Teraz z tego wszystkiego zostaje chyba tylko 7900xt lub 7900xtx.Najwazniejsza jest teraz cena i model karty.Czy opłaca się kupować referenta ?czy lepiej dołożyć do jakiegoś modelu niereferyjnego?Teraz widziałem kilka modeli referencyjnych które można by kupić w c.enie mrsp czyli za około 900 euro,taki powercolor ,sapphire lub xfx to jakieś 1000-1100 euro.Ceny 7900xtx zaczynają się od 1300euro,tak samo jak ceny 4080tki.Co byłoby najlepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...