Skocz do zawarto┼Ťci
komputronik

Premiery gier w 2023 roku! Lista najnowszych gier! ­čÄ«

Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2023 przyniesie wiele emocji dla fan├│w gier na r├│┼╝nych platformach ­čÄ«­čĄę
Ju┼╝ teraz mo┼╝emy zdradzi─ç, ┼╝e na rynku pojawi si─Ö wiele nowych i ekscytuj─ůcych tytu┼é├│w ­čöą, na kt├│re warto uwa┼╝a─ç ­čĄö
Aby u┼éatwi─ç Wam planowanie zakup├│w, przygotowali┼Ťmy list─Ö najciekawszych premier gier na wszystkie najwi─Öksze platformy ­čÜÇ

Zapraszamy do artyku┼éu Ô×í´ŞĆ┬áhttps://gaming.komputronik.pl/g/premiery-gier-2023-kalendarz/┬á­čôŁ­čÄë

premiery-gier-2023.jpg

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Moim zdaniem ten rok w grach zapowiada sie dobrze w przeciwienstwie do kilku poprzednich.

• Like 1

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Ostatnio przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Tematy

• Odpowiedzi

• to jest nisza - musisz trafic na odpowiedniego kupca - ja streacoma pasywnego mialem na allegro wystawionego rok za 600z┼é, zszedlem nawet na 500 , a┬ádawali mi 300 (z blokiem z heatpipami) -┬á zrozumialem tez ze nie ma sensu obnizac ceny - bo jak nowa kosztuje 1200 to jak bedzie ktos kto bedzie szuka┼é to nawet 300z┼é mniej niz nowa jest ok, podnioslem do 700- albo 750 znowu i w koncu poszla ┬á
    • Zapraszam na p├│┼énoc Polski Wiesz, tu sprowadza si─Ö wszystko do tego ile mo┼╝esz przeznaczy─ç na remont, bo to nie tak ┼╝e ludzie z w┼éasnego wyboru chc─ů siedzie─ç w takim zapyzia┼éym domu. Po prostu zarabiaj─ůc te 3k na r─Ök─Ö nawet we dwie osoby to nie ogarniesz wszystkiego, gdzie na samo jedzenie 2k p─Öknie, co┼Ť na opa┼é, na stare auto bo dojecha─ç do pracy, nie wspominaj─ůc o dzieciach.┬á No i tu si─Ö ko┼äczy sen o ekologii, dlatego to co proponuj─ů to utopia.┬á
    • Wyciek┼éo te┼╝ kilka screen├│w/gif├│w z pre-alphy: https://imgur.io/a/J2xVQlT
    • ┼üo panie drogi dopiero teraz si─Ö zorientowa┼éem ┼╝e ta gra w rekomendowanych do Ultra 1440p ma zasysa─ç ~┬á32GB Ramu ┬á Poszukiwane szare ballistixy 16GB CL 15 @ 3000MHz DDR4┬áw trybie pilnym ┬á ┬á ┬á
    • Takie testy sam mo┼╝esz zrobi─ç, co to za problem na nowych dyskach? Tylko nie testuj┬ádurnego bufora, bo te testy 1 GiB s─ů guzik warte (tylko┬á64 GiB, mo┼╝na te┼╝ kopiowa─ç ogromne pliki mi─Ödzy dyskami). Ja testowa┼éem na dyskach u┼╝ywanych 2 i 5 lat, testy bardzo brutalne z zostawianiem krytycznie ma┼éo miejsca (31 GB dla┬áAS SSD i 65 GB dla Crystal - takie partycje), ale te┼╝ na partycji C zostawi┼éem 0,5 GB (ju┼╝ Windows p┼éaka┼é i w┼é─ůczy┼é czujnik). Nie ma r├│┼╝nicy, dyski chodz─ů jak nowe, partycje nie maj─ů wp┼éywu na wyniki. Wa┼╝ne┬ájest og├│lne miejsce na dysku, wi─Öc maj─ůc 0,5 GB wolnego nie mieli w k├│┼éko tym 0,5 GB, korzysta z innych partycji. Straty szybko┼Ťci┬á(g┼é├│wnie zapis) s─ů przy mocno zapchanym┬ádysku (og├│lnie suma wolnego na wszystkich partycjach), mocno zale┼╝ne od modelu itp. Niekt├│re maj─ů DRAM, inne pseudobufor SLC, wyj┼Ťcie poza bufor od razu mocno zwalnia, ale te┼╝ mocniej zwalnia gdy masz 31 GB wolnego na ca┼éo┼Ťci i robisz test 30 GB (u mnie to by┼éo bodaj┼╝e ok. 40%).
  • Aktywni u┼╝ytkownicy

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...