Skocz do zawarto┼Ťci
komputronik

Premiery gier w 2023 roku! Lista najnowszych gier! ­čÄ«

Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2023 przyniesie wiele emocji dla fan├│w gier na r├│┼╝nych platformach ­čÄ«­čĄę
Ju┼╝ teraz mo┼╝emy zdradzi─ç, ┼╝e na rynku pojawi si─Ö wiele nowych i ekscytuj─ůcych tytu┼é├│w ­čöą, na kt├│re warto uwa┼╝a─ç ­čĄö
Aby u┼éatwi─ç Wam planowanie zakup├│w, przygotowali┼Ťmy list─Ö najciekawszych premier gier na wszystkie najwi─Öksze platformy ­čÜÇ

Zapraszamy do artyku┼éu Ô×í´ŞĆ┬áhttps://gaming.komputronik.pl/g/premiery-gier-2023-kalendarz/┬á­čôŁ­čÄë

premiery-gier-2023.jpg

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Moim zdaniem ten rok w grach zapowiada sie dobrze w przeciwienstwie do kilku poprzednich.

• Like 1
  • Upvote 1

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Ostatnio przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tzn. ja akurat nie jestem zainteresowany kupnem, tak tylko my┼Ťl─Ö czy warto dop┼éaca─ç 200 z┼é do tych Kingston├│w.
    • Tu chyba nie b─Ödzie ┼╝adnej r├│┼╝nicy, zawsze jeste┼Ťcie online, czy solo czy coop, wi─Öc znajomi pewnie mog─ů do┼é─ůczy─ç zimnych platform .┬á Ale pewnie pr─Ödzej b─Ödzie si─Ö zapyta─ç blizza, lecz nie wydaje mi si─Ö ┼╝e progress b─Ödzie osobny.
    • To juz zalezy od twojego budzetu, kolega wrzucil taki, a nie inny ram i jak najbardziej bedzie on pasowal, szukasz tanszej opcji to bierzesz chociazby to co wrzuciles Hynixy nie zjeda nizej niz to co mam w stopce, jesli chcesz zblizyc sie do cl32 to trzeba szukac samsungow.
    • Bo tak zaczyna si─Ö ju┼╝ dzia─ç. Jak masz mo┼╝liwo┼Ť─ç, wymie┼ä kart─Ö na 6800XT. Ja zrezygnowa┼éem z 3070TI na rzecz w┼éa┼Ťnie 6800XT. To, co zauwa┼╝y┼ée┼Ť, zaczyna pojawia─ç si─Ö w coraz wi─Ökszej ilo┼Ťci gier, zw┼éaszcza jak grasz w 1440p i wy┼╝ej. Nie dalej jak wczoraj pojawi┼éo si─Ö co┼Ť np. TAKIEGO Ale nie, co niekt├│rzy b─Öd─ů ci pisa─ç, ┼╝e masz DLSS, ┼╝e zejd┼║ z teksturami itd.┬á Wydajesz 2,5kz┼é - 3kz┼é i za takie pieni─ůdze masz schodzi─ç z tekstur, w┼é─ůcza─ç jakie┼Ť "fake FPS" czy inne ustrojstwa ┼╝eby m├│c normalnie pogra─ç. Ja tego nie akceptuje przy takiej bud┼╝ecie. Co innego, jak kupisz kart─Ö i za 5 lat b─Ödzie trzeba co┼Ť przyci─ů─ç, ale nie teraz.
    • No nie, bo karty od nvidii trac─ů mniej na warto┼Ťci, a problemu ze sprzeda┼╝─ů nie ma ┼╝adnego. Tak┼╝e, to nie jest tak, ┼╝e ca┼éy rynek kart graficznych ma problem.┬á Kupujesz radeona i ju┼╝ po wyj─Öciu z pude┼éka traci on sporo na warto┼Ťci. A teraz bior─ůc pod uwag─Ö, ┼╝e outletowe 4070ti chodz─ů po 3.9k znajd┼║ mi u┼╝ywk─Ö taniej, no chocia┼╝ jedn─ů, czekam. Podpowiem - taniej nie ma. Nawet u┼╝ywki chodz─ů w cenie n├│wek za ~4k. Niestety, ale z radeonami tak fajnie nie jest. Nie m├│wi─Ö, ┼╝e ma to przekre┼Ťla─ç radeony ca┼ékowicie, ale na pewno trzeba to bra─ç pod uwag─Ö.
  • Aktywni u┼╝ytkownicy

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...