Skocz do zawartości
Gakuto

The Last of Us [HBO]

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, crush napisał:

To środowisko jest skrajnie lewicowe.

Bo ja wiem, czy tak skrajnie? To bardziej w Polsce prawica (poglądowa) jest dużo bardziej na prawo i dlatego się tak wydaje.

10 godzin temu, joloxx9 napisał:

Przecież w tym odcinku to oni jedyne co przedstawili to gejowski związek, całuski truskawki etc. całe 20 lat jakie minęło od epidemi i "trudy" przezycia to bylo raptem pare minut, wazniejsze byly truskawki i calowanie z jezyczkiem. 

Truskawki trwały może z 2 minuty, więc już nie płakuj. Ogólnie strasznie rozdmuchujecie czas trwania poszczególnych rzeczy w tym odcinku. Wieje homofobią.

I po co w sumie podkreślać, że przedstawili "gejowski"? Nie miało to de facto tutaj znaczenia. Jedynie trochę wzmocniło efekt czytania tego listu na końcu.

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kamiyan napisał:

Wieje homofobią.

Wieje nudą.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Legoman napisał:

takie gierki to się łyka i po tygodniu już się ich nie pamięta. Wystarczy popatrzeć jakie budzą zainteresowanie - tzn. żadne.

Co ma zainteresowanie do faktycznej jakości? Myślisz, że TLoU2 budziło zainteresowanie, bo oferowało wysoki poziom? :E Było nieudolnie kontrowersyjne, pełne odważnych aka zwyczajnie płytkich decyzji i pomysłów. To głównie wywoływało dyskusje, bo najlepsze, najbardziej klimatyczne fragmenty dostaliśmy w postaci retrospekcji z Ellie i Joelem. O ironio. Reszta jest do zapomnienia jeszcze szybciej niż historie w indykach za 10 zł na promce. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kamiyan napisał:

Ogólnie strasznie rozdmuchujecie czas trwania poszczególnych rzeczy w tym odcinku. Wieje homofobią.

Chyba nie zrozumiałeś. Problemem nie jest to, że mamy dwóch pociesznych brodaczy, miziających się w krzakach truskawek o zachodzie słońca. Po prostu cały ten wątek był zbędny, kompletnie nic nie wniósł do fabuły. Przede wszystkim nużący, jak reszta odcinka. Gdyby zamiast brodacza Bill odnalazł i przyjął jakąś kobitkę, nic by to nie zmieniło. Zmarnowany potencjał.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kamiyan napisał:

Wieje homofobią.

O tak, byłem pewien że użyjesz tej karty!

Lewactwu tak odwaliło, że teraz jakakolwiek krytyka czegokolwiek co ma w sobie cząstke lgbt/blm i innego tego typu to automatyczne oskarzenia o homofobie, rasizm etc.

Panu podziekuje za dalszą dysksuje, lecisz na czarną liste bo na takie "wysrywy" nie mam zamiaru tracić nawet sekundy więcej.

4 godziny temu, crush napisał:

Wieje nudą.

Dokładnie, zrobili z tego gejowski wyciskacz łez wciśnięty na siłę. 

 

4 godziny temu, crush napisał:

Rak mózgu to jest uniwersalny problem. Prawicowy czy lewicowy.

Z każdą skrajnością tak jest, niestety obie skrajności są zawsze najgłośniejsze. 

2 godziny temu, Vulc napisał:

Chyba nie zrozumiałeś. Problemem nie jest to, że mamy dwóch pociesznych brodaczy, miziających się w krzakach truskawek o zachodzie słońca. Po prostu cały ten wątek był zbędny, kompletnie nic nie wniósł do fabuły. Przede wszystkim nużący, jak reszta odcinka. Gdyby zamiast brodacza Bill odnalazł i przyjął jakąś kobitkę, nic by to nie zmieniło. Zmarnowany potencjał.

Otóż to, aczkolwiek przez to, że mamy dwóch facetów to można przypisać naszą krytykę pod homofobie :E 

Edytowane przez joloxx9
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, JDX napisał:

Cel został osiągnięty. Wszyscy gadają o tym odcinku, więc ludzie zrobili im darmową reklamę.

Jesli dla kogoś gadanie jako gadnaie same w sobie to osiągnięcie to tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, joloxx9 napisał:

Jesli dla kogoś gadanie jako gadnaie same w sobie to osiągnięcie to tak.

Kontrowersja dobrze się sprzedaje.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakie kregi się celuje, kontrowersje wokół celebrytów też są w modzie, tylko teraz pomyśl kto to czyta :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajumane z wypoku

bda1aa7d1a59186f05fbb8e8b785c1c7099fcd93

"Synek, spójrz łojcu w oczy i odpowiedz: Chodzisz na te parady LPG?"

  • Like 1
  • Haha 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przebrnąłem przez odcinek trzeci i... No nie, no po prostu nie..

Mogli sobie darować "diversity and inclusion"...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go w końcu zobaczyłem.Po postach jakie przeczytałem jakoś ciężko było się zabrać za oglądanie.A tak się fajnie odcinek zaczął.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, smilehunter napisał:

Zajumane z wypoku

bda1aa7d1a59186f05fbb8e8b785c1c7099fcd93

"Synek, spójrz łojcu w oczy i odpowiedz: Chodzisz na te parady LPG?"

Ja będę oglądał z żoną to muszę 3 odcinek odpuścić żeby sobie nie pomyślała właśnie podobnie , bo też zachwalalem jej że to świetna gra była xD

W dniu 3.02.2023 o 07:49, JDX napisał:

Cel został osiągnięty. Wszyscy gadają o tym odcinku, więc ludzie zrobili im darmową reklamę.

Większość negatywnie , ja już dałem temu serialowi żółtą kartkę ( a jeszcze go nie obejrzałem taki paradoks ) , mam zamiar oglądać z żoną, 3 odcinek odpuszczę ale jak wypuszczą inne w podobnym tonie zapychaczy to odpuszczę całkowicie ten serial

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, voltq napisał:

Ja będę oglądał z żoną to muszę 3 odcinek odpuścić żeby sobie nie pomyślała właśnie podobnie , bo też zachwalalem jej że to świetna gra była xD

Większość negatywnie , ja już dałem temu serialowi żółtą kartkę ( a jeszcze go nie obejrzałem taki paradoks ) , mam zamiar oglądać z żoną, 3 odcinek odpuszczę ale jak wypuszczą inne w podobnym tonie zapychaczy to odpuszczę całkowicie ten serial

Pewnie, że negatywnie, ale mimo wszystko rozgłos jest. Pewnie sporo imbecyli weźmie subskrypcję tylko, żeby zobaczyć dwóch owłosionych brzydali. Na HBO i Netflixie od pewnego czasu ciężko znaleźć film/serial, gdzie występowałby zwykły normalny heteroseksualny stosunek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dopiero dzisiaj bo nie miałem czasu, siadam sobie wieczorkiem, patrzę na czas:! o kurde dłuugo ale będzie akcji, nie wiedziałem co się święci bo nie czytałem żadnych recenzji, moje zdziwienie było olbrzymie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro kolejny odcinek, jak będzie znów coś o pedałach to przestaje to oglądać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał odcinek. W pewnych momentach wystarczy zasłonić oczy a tak to dobrze się oglądało.
Główną historię znam z gry więc coś nowego na +

Nie patrzyłem na zegarek i kiedy się wreszcie skończy jak przy Blood Origin.

 

Edytowane przez Keken
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MrKetiw napisał:

Jutro kolejny odcinek, jak będzie znów coś o pedałach to przestaje to oglądać. 

Teraz będzie odcinek z lesbijkami. To już się może większości spodobać :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JDX napisał:

Teraz będzie odcinek z lesbijkami. To już się może większości spodobać :E

jak wyglądającymi jak Bella lub growa Abby,  to może być ciężko...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie oglądałem 4 odcinka ale po jego tytule mam taką dziwną nutkę niepewności :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metacritic odcinek 4 ma jak na razie znacznie  lepsze opinie niż 3, to jest nadzieja (jednak słabsze niż 1 i 2 ). Może jest tylko 30 min o środowisku drag queen  :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 ep zdecydowanie lepszy od trzeciego (co nie trudno osiągnąć :E ), ale i tak słabszy od 2. Zdecydowanie za krótki dla mnie. 45 min minęło jak mrugnięcie oka.  Żarty Ellie tak samo żenujące jak w grze, aczkolwiek z ostatniego nawet się uśmiechnąłem. :E 

Następny powinien być o wiele ciekawszy.  Dobrze, że już w ten piątek będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy bolą - odcinek za krótki, a na poprzedni nic nie wnoszący najdłuższy-  gdzie tu sens?

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...