Skocz do zawartości
Hemingway

Laptop do 3500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem laptopa, ale nie wiem jaki, bardziej do pogrania w coś. Może wyjść trochę poza budżet 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Dell Inspiron G15 5511 i5-11260H/16GB/512/RTX3050 za 3849  jest dobrze wykonany, w miarę chłodny. Akurat jest na niego fajna promka.  Do tego dostajesz jeszcze prezent za 300 zł po rejestracji na stronie.

Lub Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 R5/16GB/512 RTX3050 za 3899   W miarę dobrze wykonany, matowy ekran. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Czekoladka2 napisał:

@maxwawa Przestań to wklejać bo wprowadzasz w błąd, nikt się nie załapie na ten zwrot.

 

Przypominam Ci że dzisiaj jest 14 stycznia 2023 roku.

przecież jasno napisałem jak zakupi do 15 stycznia  czego nie rozumiesz ? są jeszcze  dwa dni - liczy się data zakupu/wpłaty pieniędzy! 

Edytowane przez maxwawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, maxwawa napisał:

Przypominam Ci że dzisiaj jest 14 stycznia 2023 roku.

przecież jasno napisałem jak zakupi do 15 stycznia  czego nie rozumiesz ? są jeszcze  dwa dni - liczy się data zakupu/wpłaty pieniędzy! 

Nie liczy się data zakupu - tylko dowód zakupu. Dowód zakupu nie jest jednoznaczny z datą zakupu. Jasno Ci na stornie piszę, że kup laptop a otrzymasz tego i tego dnia, więc data będzie nie dzisiejsza na dowodzie zakupu. Przynajmniej tak na logiczne myślenie. Chyba ze pójdziesz kupisz stacjonarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Czekoladka2 napisał:

Nie liczy się data zakupu - tylko dowód zakupu. Dowód zakupu nie jest jednoznaczny z datą zakupu. Jasno Ci na stornie piszę, że kup laptop a otrzymasz tego i tego dnia, więc data będzie nie dzisiejsza na dowodzie zakupu. Przynajmniej tak na logiczne myślenie. Chyba ze pójdziesz kupisz stacjonarnie.

Zakupiłem laptopa 3 stycznia , paczkę otrzymałem 4 stycznia - dowód zakupu  miałem z datą 3 stycznia. 

O szczegóły można  dopytać sklep w którym się dokonuje zakupów - nie zaśmiecaj wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...