Skocz do zawartości
oskid

TV do 3000 65"

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Szukam dla rodziców TV 65" w cenie do około 3k. Będzie głownie służyć do oglądania telewizji cyfrowej, netflixa i youtuba.

Tak na szybko znalazłem w mediaexpert SAMSUNG QE65Q80A z ekspozycji w mojej okolicy (SAMSUNG QE65Q80A 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265 Telewizor - niskie ceny i opinie w Media Expert) lub w eurortvagd LG OLED65A13LA też prawdopodobnie z ekspozycji (Telewizor LG OLED65A13LA DVB-T2/HEVC - Opinie, Cena - RTV EURO AGD) trochę przekraczają budżet ale jak warto to mogę dołożyć. Są jakieś tańsze alternatywy, najlepiej nie z ekspozycji?

Od kilkunastu lat mają SHARP LC-40LE700 40" i w zasadzie są zadowoleni ale chcą zmienić na coś większego i z netflixem + yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Telewizor z ekspozycji to generalnie słaby pomysł, tym bardziej jeśli chcesz kupić OLEDa, na którym można będzie gołym okiem zobaczyć już spory "nalot". Tutaj muszę się zgodzić z przedmówcą. 

Kupiłbym po prostu TCL 65C635. To bardzo udany QLED od TCLa, który przede wszystkim charakteryzuje się bardzo dobrą reprodukcją barw i wzorowym dla tego segmentu kontrastem. 
Niestety cierpiał na choroby wieku dziecięcego - beznadziejne tłumaczenie na język polski, ale z tego co wiem aktualizację poprawiły sytuację. 

Sam panel idealnie nadaje się do filmów / telewizji. Nieco gorzej będzie z grami, bo ostrość obrazów ruchomych nie jest tutaj na najwyższym możliwym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...