Skocz do zawartości
debiec90

Instalacja systemu na MacBook Pro Early 2011 A1286

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ludzie potrzebuję pomocy i już nie wiem gdzie jej szukać, został uziemiony mój MacBook.... Zakupiłem go całkiem niedawno służy do pracy, przyszedł do mnie ze zwykłym dyskiem Hdd 500gb i systemem high sierra, więc postanowiłem zrobić sobie botowalny pendrive z systemem macOS high sierra wyrzuciłem napęd w miejsce napędu poszedł hdd 500gb i wrzuciłem dodatkowo SSD, system z pendriva się zainstalował wszystko Ok czyściutki system wszystko gra i buczy. Problem zaczął się parę dni temu, otóż padł mi SSD mówię żaden problem kupiłem nowy podmieniłem, wrzucam pendrive wybieram by bootował z pendrive, pokazuje się logo apple i pasek ładuję się w nieskończoność. Pomyślałem może coś z tym systemem się stało i poszukałem jak z poziomu windowsa zrobić botowalny pendrive z systemem MacOs,znalazłem zrobiłem i tu już kompletna "kicha" bo nie widzi tego jako botowalny pendrive. Ostatecznym ratunkiem było internet recovery i instalacja systemu MacOS Lion ale tu też pojawiły się schody ponieważ przy rozpoczynaniu instalacji prosi mnie o zalogowanie do apple store, wpisuję swoje apple Id hasło i wyskakuje apple id lub hasło są nieprawidłowe po czym dostaję SMS z kodem z uwierzytelniania dwuetapowego z apple id, nie potrafię tego obejść, jestem bez komputera i nie mam nikogo z MacBookiem by zrobić pendrive z systemem. Jedyna nadzieja w tym forum że ktoś coś podpowie,poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...