Skocz do zawartości
neah

Anonimowy mail z gmaila (tor, vpn?)

Rekomendowane odpowiedzi

hej, proszę o poradę (bez moralizatorstwa). moja żona, która obecnie przebywa w hiszpanii jest szykanowana przez jednego współpracownika, który zaczął jej grozić. chcę napisać do niego maila i pogrozić mu, aby dał jej spokój. jednak na wszelki wypadek chcialbym ukryc swoje ip/lokalizacje aby w razie czego nie miec problemow z policja za grozby karalne. a wiem ze sa jakies opcje w gmailu lub innych systemach, ze mozna wynalezc w szczegolach wiadomosci mailowej wyslanej z gmaila dane ip czy inne. nie wiem tez czy google nie zbiera takich danych.

prosze zatem o informacje czy wystarczy uzycie vpn lub vpn+tora aby zalozyc konto mailowe z hiszpanskiego IP i wyslac maila? czy cos jeszcze musialbym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup smartfona za grosze, idziesz na Wi-Fi do galerii, kawiarenki czy McDonalda i zakładasz fake pocztę. Z tego e-maila i telefonu oraz darmowego internetu wysyłasz wiadomość... telefon w rzekę, jezioro i zapominasz o sprawie. Jeśli jej grozi i ma dowody ,a wie ,że to na pewno on to nie lepiej zgłosić go na policję?

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...