Skocz do zawartości
CiekawePytanie

Telefon s wysuwaną kamerką 2023

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuję się ktoś czy są jeszcze takie telefony wypuszczane czy era tych telefonów zakończyła się w 2019/2020? Chodzi mi o jakieś nowsze modele z 2022/23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi zapowiedziało że nie będzie korzystać z tego typu rozwiązań, z nowszych telefonów OnePlus 7T Pro chyba ma. Ja mam w POCO F2 Pro, jak na swoje lata nie narzekam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, arek889 napisał:

Xiaomi zapowiedziało że nie będzie korzystać z tego typu rozwiązań, z nowszych telefonów OnePlus 7T Pro chyba ma. Ja mam w POCO F2 Pro, jak na swoje lata nie narzekam :) 

Okej dzięki, onePlus 7t pro miał premierę w 2k19 i nie jest już dostępny w sprzedaży w sklepach typu xkom tylko na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Odwiedź dobrego specjalistę, potrzebujesz pomocy. 
    • @TheMr. @Camis @jagular @gruzin don Leonides @wii @florian985029    Ukraina powinna wziąć przykład z Finlandii z lat 1939-1945. Finowie też skutecznie bronili się przed Sowietami zimą 1939/1940, ale wiedzieli, kiedy spasować i poprosić o pokój. Finlandia zadała ZSRR ciężkie straty, ale straciła jakieś 10% swego terytorium. Obroniła przy tym jednak swoją pełną suwerenność i de facto nigdy potem jej nie straciła. W 1945 r. też udało się Finom dogadać z Sowietami i definitywnie porzucili marzenia o odzyskaniu Karelii, utraconej po pierwszej wojnie z ZSRR. Zgodziła się też na reparacje dla ZSRR, wydzierżawienie radzieckiej marynarce wojennej port wojenny w Porkalla i na zachowanie neutralności w polityce zagranicznej. Do 1991 r. Finlandia była zależna od ZSRR jedynie w polityce zagranicznej. Nie mogła myśleć o wstąpieniu do NATO i UE. Mogła za to integrować się z krajami skandynawskimi na polu gospodarczym, a także eksportować swe produkty i usługi, gdzie chce i ile chce. Ta polityka stworzona przez Mannerheima i Kekkonena nosi do dziś nazwę Finlandyzacji. Finlandia miała też w miarę swobody dostęp do rynków zbytu RWPG. Ale w polityce wewnętrznej miała pełną suwerenność. Jedynie na polu międzynarodowym trzymała zawsze stronę ZSRR i de facto musiała być w przyjaznych relacjach z ZSRR aż do 1991 r. Finlandia bardzo gospodarczo na tym zyskała i rozwinęła swoje państwo socjalne. W efekcie w 1991 r. Finlandia była gospodarczo na poziomie średnim dla Europy Zachodniej, wyprzedzając wszystkie kraje RWPG i to o dekady. Jedynie kilka pierwszych lat po 1991 r. było dla Finlandii trudne, bo spadł wyraźnie eksport na rynki dawnego RWPG, zwłaszcza na chłonny rynek dawnego ZSRR. Ale potem znów gospodarka dobrze prosperowała. Finlandia nigdy po 1945 roku nie upominała się o zwrot Karelii i nie tęskni za utraconymi po II wojnie światowej terenami. Ukraina z kolei naprawdę myśli, że jest w stanie tę wojnę wygrać na każdym polu i jeszcze powrócić do granic sprzed EuroMajdanu hehe. To nierealne. Rosjanie nigdy nie oddadzą im Donbasu i Krymu. Nawet tamtejsza ludność popiera Rosję, a nie Ukrainę i nie chce być ponownie częścią państwa ukraińskiego. Nawet powrót do granicy sprzed 2022 r. wydaje się być nierealny. Ukraina powinna prosić o pokój i zgodzić się na pewne ustępstwa terytorialne wzg
    • @TheMr. @Camis @jagular @gruzin don Leonides @crush
    • @EvilKillaruna @Zhao @kadajo Oni kochają piractwo! Polecają: http://oceanofgames.com
    • Ten port to jest do kosza. Jak można traktowac tak użytkowników pc!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...