Skocz do zawartości
dare1994

Zapraszamy na serweR FFA.eu

Rekomendowane odpowiedzi

[FFA]Polski Serwer Free For .eu[Vip][sip asysty medale]@pukawka.pl
Serdecznie zapraszamy na serwer ffa.eu serwer powstal dla graczy steami nonsteam .Poszukujemy adminow i opiekunow na serweer freevip za steam na serwerze zapraszam do wspolnego strzelania ip 145.239.26.20:27055.Na serwerze trwa konkurs Top3 dla najlepszej trojki mc Svip na mc za free zapraszamy serdecznie.Na serwerze znajduje vip za steam asysyty rangi cs go chetnych zapraszam na serwer .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Takie testy sam możesz zrobić, co to za problem na nowych dyskach? Tylko nie testuj durnego bufora, bo te testy 1 GiB są guzik warte (tylko 64 GiB, można też kopiować ogromne pliki między dyskami). Ja testowałem na dyskach używanych 2 i 5 lat, testy bardzo brutalne z zostawianiem krytycznie mało miejsca (31 GB dla AS SSD i 65 GB dla Crystal - takie partycje), ale też na partycji C zostawiłem 0,5 GB (już Windows płakał i włączył czujnik). Nie ma różnicy, dyski chodzą jak nowe, partycje nie mają wpływu na wyniki. Ważne jest ogólne miejsce na dysku, więc mając 0,5 GB wolnego nie mieli w kółko tym 0,5 GB, korzysta z innych partycji. Straty szybkości (głównie zapis) są przy mocno zapchanym dysku (ogólnie suma wolnego na wszystkich partycjach), mocno zależne od modelu itp. Niektóre mają DRAM, inne pseudobufor SLC, wyjście poza bufor od razu mocno zwalnia, ale też mocniej zwalnia gdy masz 31 GB wolnego na całości i robisz test 30 GB (u mnie to było bodajże ok. 40%).
    • Eternitu na wioskach na Dolnym Śląsku nie widziałem ohohoh i jeszcze dłużej. Rolnicy mają więcej paneli na domach niż ludzie co budują sobie jednorodzinne domki. Bywałem w naprawdę biednych rodzinach, i nawet one miały plastikowe okna PCV i chociaż podstawowe ocieplenie budynku.  Było już tyle akcji wywalania eternitu dopłacanego przez gminy i UE, że szkoda się rozpisywać, jeśli ludzie mają to w dupie to już ich wina.    Problem jest taki że Polacy nie myślą na przyszłość, i nagle "Pani, przyszli, kazali podpisać i teraz domu nie mamy" - sprawa dla reportera. 
    • Skoro nie stać na dobry opał to jak ma byc stać na modernizację domu. Dodam jeszcze, że większość tych poniemieckich domów spadła ludziom po II wojnie. Po prostu przesiedleńcy zajęli te domy ot tak i mieszkały kolejne pokolenia, tak to wygląda u mnie w rodzinie i w co drugim domu na wsi. Przez ten czas zmienili strzechy na eternit i tak żyli dalej. Za PRLu nie było takich materiałów jak dziś, nie było kasy, lepili z czego się dało. Dziś kto ma kasę ten ma dom z panelami, a kto nie ma ten dalej w "lepiance" po Niemcu. Ba... Tu nie trzeba na wieś jechać, wystarczy wyskoczyć na Gdańsk Orunia, już widzę jak te stare kamienice ktoś ociepli jak to się ledwo trzyma.  Problem jest dużo głębszy i nie się go załatać dotacjami, karami i opłatami. Jedyne do czego może to doprowadzic to do napięć społecznych. 
    • Miniled Samsunga q91B czy jakość tak. Jestem pod sporym wrażeniem na prawdę fajnego rozkładu stref. Świetna alternatywa dla OLEDa jakby jeszcze trochę ich dorzuci plus algorytm żeby sztucznie przyciął światło zamiast wykładać się na niewielkich skupiskach gwiazd. Tylko mimo wszystko to ciągle NIE JEST OLED ani PRAWIE JAK OLED. Zupełnie inna bajka i specyfika ekranu.  W 99% przypadków jest torpeda. Ale na true Black z małymi elementami się wykłada. Albo z takimi nie za dużymi, wielkości ręki.  Jak leci coś jasnego na większej części ekranu to tylko aparat widzi słabiznę, bo to co ma być jasne za mocno oślepia aby oceniać poziom czerni. Najśmieszniejsze jest to, że to co widać na zdjęciu, widać w rzeczywistości tylko w innym odcieniu, bardziej szarym. I nie byłoby z tym większego problemu jakby te 50/50 gwiazd przyjęło jednak poziom nieco ciemniejszych. Tak jakby tutaj wina jest bardziej algorytmu niż braku stref. Bo dałoby się rzucić to na dużo lepszym poziomie na ekran. Ps, 75" to chyba 700-800 stref. Nie pamiętam, ale widać że nie są duże.  
    • Teraz są te chromax black więc już nie trzeba ich zasłaniać  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...