Skocz do zawartości
tomskyy

Utrata pakietów w grze

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem od dwóch tygodni (wcześniej tego problemu o dziwo nie było) z utratą pakietów w grze MW2 i Warzone 2.0. Nie jest to raczej problem serwerów gry bo moi koledzy tego nie mają, a ja przy prawie każdej rundzie mam utratę pakietów od 1% do 3% (większość to jest przedział 1-2%). Przez to strasznie laguje. Internet Netii, światłowód. PC podłączony przez kabel ethernet. Router to model Huawei OptiXstar HG8245X6-10. Wina kabla to nie jest bo sprawdzałem trzy, w tym jeden nowy ze sklepu. Gdzie indziej oprócz gry mogę sprawdzić czy jest to wina mojej sieci tak na 100% czy to wina jednak gry i jakimś cudem tylko ja mam tą utratę pakietów? Próbowałem w CMD to tam mam niby 0% loss. Innej gry niestety nie mam żeby sprawdzić. Gdzie i jak szukać przyczyny? Dodam tylko, że ta utrata pakietów to nie tak, że non stop jest 2%. Czasami 0% i po chwili 2% i tak skacze.

https://ibb.co/n3nJcjB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, tomskyy napisał:

Gdzie indziej oprócz gry mogę sprawdzić czy jest to wina mojej sieci tak na 100% czy to wina jednak gry i jakimś cudem tylko ja mam tą utratę pakietów?

Zgłoś problem do dostawcy internetu. Zapytaj kolegów czy któryś ma tego samego operatora i wtedy porównuj.

11 godzin temu, tomskyy napisał:

Próbowałem w CMD to tam mam niby 0% loss. Innej gry niestety nie mam żeby sprawdzić. Gdzie i jak szukać przyczyny? Dodam tylko, że ta utrata pakietów to nie tak, że non stop jest 2%. Czasami 0% i po chwili 2% i tak skacze.

W oknie linii poleceń wykonaj polecenie tracert na adres gry. To samo można zrobić programem WinMTR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 3,5" będą wymagać dodatkowego zasilania (jeżeli ci to nie przeszkadza) z samego usb nie zasilisz takiego dysku w kieszeni, mam dwa telewizory które mają ponad 10 lat i dyski przenośne 500/1000/2000gb normalnie działają więc raczej w tym przypadku pojemność nie ma znaczenia.
    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
    • Szczerze to wydawało mi się że kilka plików, bardziej tak z pamięci napisałem. Jak będę miał chwilę to zassam jakiś film i sprawdzę.
    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...