Skocz do zawartości
Walther

Bose tv solo i creative ZxR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio kupiłem nowy monitor, który niestety nie ma wbudowanych głośników i wpadłem na pomysł aby sprawić sobie coś gabarytowo sensownego i nie wydawać na to sporo kasy...Więc po przeszukaniu używanych soundbarów wpadło mi taki coś jak bose solo tv. Zastanawiam się tylko jak to dobrze zgrać z kartą muzyczna ZxR. Standardowo przez optyka czy analogowo przez chinche. Wydaje mi również, że dźwięk będzie po stokroć lepszy niż przez jakieś gówniane głosniki komputerowe.

Co wy na to ??? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co do soundbara nie spodziewaj się rewelacji, tego konkretnego modelu nie znam, u znajomego słuchałem soundbar + sub ( nie znam marki, modelu ), i była to przysłowiowa "kaszanka", Edifier R2600 to był Hi - end przy tym.

Parę lat temu poleciłbym Topping mx3 + Melodika BL10 do pc, teraz w temacie nie siedzę więc ciężko zaproponować aktualny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja się soundbarów nie boję w salone mam sonos playbar i w życiu bym tego nie zamienił na nic innego. Ten bose to stary sprzęt ale za grosze i do gabinetu gdzie stoi PC wydaje mi się że będzie aż nad to plus dodatkowo jest płaski więc będzie można postawić na tym monitor.

f0b8935069db2423fcf6d178d08baf8a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa razy styczność z sounbarami obstawiam że tanimi i grało to jak najtańsze komputerowe 2.1 od logitecha czy creativa tylko kosztowało x4.

Bass dudnił, mocno podbity bez zejścia, średnicy brak, góra plastikowa i sztuczna bez szczegółów. Bose to dobra marka więc może gra to całkiem przyzwoicie, jednak fizyki się nie oszuka mały głośnik nie zagra jak 15-18cm membrana w drewnianej obudowie ale typowo do użytku w pc może być przyjemne.

Jak lubisz szczegółowy dźwięk to można zerknąć na ofertę aktywnych monitorów studyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja się so sounbarow przekonałem dawno temu i to głównie z wygody. Brak plączących się kabli, nie trzeba angażować połpokoju, salonu na monitory etc. Tak jak pisałem wcześniej na tego soundbara wydałem 300 zł i miałem do wyboru inne głosniki komputerowe za 300 zł (ponieważ nie chciałem przekroczyć tej kwoty). Więc wybór dla mnie był oczywisty :E

To ma być od czasu do czasu jak siedzę w gabinecie do gier, muzyki i tyle....... 

;)

Pytanie natomiast jest jak to najlepiej połączyć z kartą muzyczną ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Walther napisał:

Pytanie natomiast jest jak to najlepiej połączyć z kartą muzyczną ? ;)

Na forach audio to jest temat na małą rozprawkę...

Ja bym połączył przez optyka i cieszył się sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kelero napisał:

Na forach audio to jest temat na małą rozprawkę...

Ja bym połączył przez optyka i cieszył się sprzętem.

Tak jak myślałem ;)

Dzięki ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam więc wróciłem z kontraktu i miałem wreszcie możliwość pobawienia się. Więc  monitor i soundbar spięte.  

Efekt jak za 300 zł urywa jaja ;)

Więc jak ktoś nie chce wywalać sporej sumy kasy na głośniki a Chciałby tanim kosztem nagłośnić wnętrze to z czystym sumieniem polecam takie rozwiązanie.

Bose gra jak Bose - pięknie!

?

http://fd10d3b7b4e064a4med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...