Skocz do zawartości
atbman

[Zamknięty]FORZA HORIZON 5 - artefakt

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziwne.

https://megawrzuta.pl/download/34beb76f2787540e26d6c0e5c5f691af.html

np tutaj artefakt na 1 sekunde, i tak co jakis czas sie pojawia wlasnie to na 1 sekunde na ekranie

 

mam obecnie gtx1660ti evga 6gb ultra gaming xc, poprzednio mialem identyczną i msi gaming wersja i identyko problem dlatego oddalem msi i kupilem tą evga lecz na gwarancji ją mam i również to samo, w czym tkwi problem?, sterowniki wykluczam, były stare i to samo, najnowsze to samo, monitor wykluczam, bo zmieniony, uzywam stary kapec lcd 19" samsung , ale najwazniejsza ochrona oczu.

to co zmienialem ostatnio to plyta glowna na identyczną tylko inna sztuka używana msi z97-g43 oraz dysk ssd 128gb samsung kupilem, na ktorym obecnie siedze i jest na nim windows 10, tez uzywany kupilem, lecz 128gb. pomozesz? czy to wina gry? ale moge wspomniec ze wczesniej mialem gtx980ti i zadnych problemow nie mialem z artefaktami, ale niestety karta padła, musialem kupic cos innego i padło na uzywke z gwarancja gtx 1660ti evga ultra gaming xc

 

Wyłączenie do forzy horizon 5 w eset antywirus i kilka innych rzeczy, które moglyby zlikwidowac te artefakty ale bez skutku.

Nie probowalem jeszcze calkowicie wylaczyc eset oraz np global experience i nvidia ustawienia oraz nie probowalem wylaczyc msi afterburner i riva tuner statistics server. to samo zawsze mam wlaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj kolejnych tematów o tym samym. Pisz w poprzednim.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...